PÚN

Sekce pro plánování a organizování Sleziny RPG Fóra, která se bude konat už letos v září. Hip hip hurá!
Uživatelský avatar
Trevenorboven
Příspěvky: 728
Registrován: 11. 10. 2004, 17:03
Bydliště: Marzipan

Příspěvek od Trevenorboven »

PO SLEZINĚ :

Tak pravda, nedopadlo to právě nejlépe. Hru jsem chtěl už před slezinou třikrát zrušit, ale nakonec jsem to neučinil a nedopadlo to nejlépe. Byl jsem TUZE unaven a při následující hře jsem usnul ! Možná jsem měl PÚN zrušit a jít si lehnout, abych byl čerstvý na večer - zkrátka vzal jsem si na hrb více, než jsem byl schopen zvládnout a oproti předsevzetí jsem v tomto experimentu skoro neposlouchal rady hráčů. Příliš jsem tlačil na pilu, místo abych nechal hru plynout vlastním spádem a místy to mezi hráči a mnou mělo až naježený či lehce nepřátelský nádech - věc na slezině jinak (doufám) nevídaná. Už to asi hrát nechci, ačkoli teď už vím, jak by se to hrát dalo.

Plně uznávám a jsem pro ve věci námitek (in order of appearance) :
Jiron - nWoD je pro tuto hru špatně zvolený systém.
Ebon - měl jsem víc dbát na hru postav a ne je hrnout do dalšího "házení"
Bart - bylo by to asi lepší, kdyby byla hra braná jako šachy - rozestavěné figurky a nad tím plynoucí zábava

S ostatními jsem o tom ani nediskutoval.

Nechme to ale plavat. Některé pokusy, jejichž jsem účastníkem, jsou často příliš divoké a nemusí prostě vyjít (viz také hra s Honzou Rosákem).
Uživatelský avatar
Jiron
Rytíř
Příspěvky: 2321
Registrován: 16. 10. 2004, 16:34

Příspěvek od Jiron »

Já musím říct, že hra má skvělý nápad a až na pár věcí by byla výborná. Treve, pokud to hrát nechceš tak bych si od tebe vyždádal souhlas k použití settingu a zkusil bych provést něco podobného v jiném systému a trochu jinak. Mrzí mě, že jsem si jen jednou vypálil z ocelového hrocha.
Jeden moudrý muž kdysi řekl: "To, ze mas na něco právo, neznamená ze nejsi č***k, když to uděláš."
Uživatelský avatar
Trevenorboven
Příspěvky: 728
Registrován: 11. 10. 2004, 17:03
Bydliště: Marzipan

Příspěvek od Trevenorboven »

Souhlas s radostí udělen, je dobré podat ruku umírajícímu (settingu)..
Uživatelský avatar
Ebon Hand
Temný paladin
Příspěvky: 1806
Registrován: 13. 5. 2003, 15:07
Bydliště: Čertův příbytek

Příspěvek od Ebon Hand »

Nápad výborný a hráči též dobře přirozeně poskládáný. Přes palubu bych to rozhodně neházel. Po vychytání much to bude velmi vtipné.

A potom tým žltým kokotom rozjeb riť.
Hlavný kokot - Laco Bugár
Uživatelský avatar
Jiron
Rytíř
Příspěvky: 2321
Registrován: 16. 10. 2004, 16:34

Příspěvek od Jiron »

Jojo, Bugina byl hustej. Jen je mi líto že jsem si jen jednou vypálil z ocelovýho hrocha.
Jeden moudrý muž kdysi řekl: "To, ze mas na něco právo, neznamená ze nejsi č***k, když to uděláš."
Uživatelský avatar
Trevenorboven
Příspěvky: 728
Registrován: 11. 10. 2004, 17:03
Bydliště: Marzipan

Příspěvek od Trevenorboven »

No dobrá, když jsem o tom ještě přemýšlel, napadlo mě, že by to bylo dobré ve FATE, protože většina záporáků by byla na tři čtyři rány podle posouvacího checkboxosystému. Hustší záporáci by byli na víc ran. A postavy taky. Z modulů by se staly pasivní efekty nebo aspekty a odboural bych i tu energii - nebyl moc čas se tím zabývat.. nebo by taky musela mít mnohem komixovatější ráz. Musel bych pro oneshot omezit zásobu střeliva i meducírungů a zkomixovatět všecko možné. Ale nWoD nebo někým vypichovaný SR je nevhodný, protože moc hodů a vůbec.
Uživatelský avatar
Jiron
Rytíř
Příspěvky: 2321
Registrován: 16. 10. 2004, 16:34

Příspěvek od Jiron »

Možná by ani D20 nebyla špatná. Když zrušíš nárust životů tak by to bylo dobrý. Uvidíme, příště to zkusim připravit já.
Jeden moudrý muž kdysi řekl: "To, ze mas na něco právo, neznamená ze nejsi č***k, když to uděláš."
Sosacek
Příspěvky: 25723
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Příspěvek od Sosacek »

Pockej, cim je SR nevhodny? Bych byl i rekl, ze by ta hra plynula lip, kdyby byl rozdil mezi sniperkou a kulometem, mezi elitnim vojakem a civilistou co se kreje za stolem, a kdyby v tom boji skutecne zalezelo na taktice a ne nahode.

Naopak, kdyz budes chtit delat taktickou hru v systemu co taktizovani neumoznuje, tak se ti z toho stane jen hazeni a zaskrtavani policek, pac na taktice stejne nezalezi.
But nobody came.
Uživatelský avatar
Pieta
sofistikovaný troll
Příspěvky: 15020
Registrován: 6. 9. 2006, 19:08
Bydliště: Praha, ale původem jsem z Hostivaře
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pieta »

Trevenorboven píše:nWoD je pro tuto hru špatně zvolený systém.
(odkašlání) Wushu!
Cicho żono, deszczyk padał, ja nie słyszał kto to gadał.
Cicho żono, deszczyk rosił, ja nie słyszał kto to prosił.
Uživatelský avatar
Trevenorboven
Příspěvky: 728
Registrován: 11. 10. 2004, 17:03
Bydliště: Marzipan

Příspěvek od Trevenorboven »

Jiron : Myslím, že Afghánské hory - postavit dvě skupiny proti sobě (nejde o prostředí) - jsou lepší nápad.

Stejně tak, jako bych si někdy rád zahrál legendární motiv sedmi samurajů / statečných. To je něco, co mi od mala velmi imponovalo a co považuji za jednu z nejhrdinštějších možností to roleplay vůbec.

Je tu hodně různých názorů. Ale rozhodně bych se nějaké taktické hry rád zúčastnil, když už ne jí naprogramoval...
Uživatelský avatar
Jiron
Rytíř
Příspěvky: 2321
Registrován: 16. 10. 2004, 16:34

Příspěvek od Jiron »

Jo sedm statečných samurajů bych si taky rád zahrál.
Jeden moudrý muž kdysi řekl: "To, ze mas na něco právo, neznamená ze nejsi č***k, když to uděláš."
Sosacek
Příspěvky: 25723
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Příspěvek od Sosacek »

Az budu mit kvitky, tak sedm samuraju muzu udelat, bude-li zajem.

EDIT: ostatne nejen na slezine :)
But nobody came.
Uživatelský avatar
Jiron
Rytíř
Příspěvky: 2321
Registrován: 16. 10. 2004, 16:34

Příspěvek od Jiron »

Yesh! yesh! I am eager to serve!!!!
Jeden moudrý muž kdysi řekl: "To, ze mas na něco právo, neznamená ze nejsi č***k, když to uděláš."
Zamčeno

Zpět na „Podzimní Slezina 2007“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host