[Organizace] Bloky

Sekce pro plánování a organizování Sleziny RPG Fóra, která se bude konat už letos v září. Hip hip hurá!
Sosacek
Příspěvky: 25723
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

[Organizace] Bloky

Příspěvek od Sosacek »

ok, nevypada to, ze nekdo prida nejake dalsi hry, takze co vymyslet jak ty stavajici rozmistit? treba se pak ukaze, ze nas jeste neco potka.

Darek
- jindra, bifi, markus, conlai, vlasak, qual(?), wanto, joe, bazi(?)

Bosorak z hor
-bubaq, ja, qual, pieta, errir, tukan, joe
(7 hracu? huh? je to tak spravne, bifi?)

Nikoteenky
-jindra, ress, bifi, qual, vlasak, viking, kin

Stary lom
- kin

Romikova hra
- wanto, res, tukan, bazi, bubaq, ilgir

goranova hra
- ilgir, trev, wanto

inspektori
- conlai, bifi, markus, fritzs, erric, romik, tukan, pieta, bubaq, bazi
(huh)

mlwm
- sathel, viking, jindra, ress, erric, joe, romik

nejakej napad na organizaci? :)
But nobody came.
Sosacek
Příspěvky: 25723
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Příspěvek od Sosacek »

Tak. V prnvi fazi by to asi chtelo orezat hry do kterych se nevejdou vsichni na mensi skupinky, pripadne je udelat vickrat, co myslite?

Protoze kdyz se bude vedet ze nekde pobiha pet bezprizornich lidi, tak se tam da nacpat nejaka hra.
But nobody came.
Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 7757
Registrován: 23. 10. 2005, 01:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajo »

Inspektori budou mit urcite dva bloky po max. peti hracich. Urcite ne ve stejny den :). A urcite ne, kdyz budu hrat neco jineho (prinejhorsim bych se nejake hry vzdal, ale urcite ne MW).
Uživatelský avatar
Joe
Fórový šašek; Moderátor
Příspěvky: 4705
Registrován: 15. 3. 2004, 11:52
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Joe »

Bosoráka by som si chcel pozrieť, nie hrať :)
Som myslel, že to bude jasné... asi som bol aktuálne zlý prozaik $D

Zatiaľ by som totiž chcel hrať dve hry plus možno (ak budete dobrí ;)) spraviť Amber... To sa uvidí, ako sa stihnem na to pripraviť a či ma úroveň vás ostatných DMov neodradí od tohoto riskantného kroku...

(EDIT)
A keby to bolo vhodne (rozumej pre mňa osobne) rozvrhnuté, tak by som asi skúsil aj Jironove WOD... aspoň by som zistil, ako sa to vlastne hrá.
|-- RPGforum moderátor-editor
|-- Hrám: ... :roll:
|-- Mám rád: Amber Diceless, FATE, Primetime Adventures, Starport
|-- mail - joeyeti (at) gmail (dot) com
Uživatelský avatar
Bifi
Motivátor; Moderátor
Příspěvky: 7470
Registrován: 3. 3. 2005, 12:24
Bydliště: hanzové mesto Brémy

Příspěvek od Bifi »

To je 9 hier. Vidím to na 2 piatkové sloty, 2 sobotné sloty a 1 nedeľný, teda pri rovnomernom rozvrhnutí paralelne pobežia dve hry, čo je spolu 11-13 hráčov aj s GM. Ak príde 20-21 ľudí, tak určite tretina z nich nebude mať čo robiť...

Ja osobne hrám v 2-3 blokoch plus jeden GMujem, takže je mám program už skoro naplnený, ak sa hry nebudú prekrývať, ale iní asi nie.

To sa dá riešiť spontánnym Mexican Standoffom, Barónom Prášilom alebo vyhlásením ďalších hier (rád by som si skúsil napr. Dogs in the Vineyard alebo čosi u Dalcora, ak by došiel). Možno v prípade záujmu na mieste zamástrujem ešte druhý Mountain Witch alebo zimprovizujem nejakú drámu v Primetime Adventures a možno dôjde aj na Polaris. Alebo ak budem mať moc času, tak prichystám one shot do Call of Cthulhu d20, Dark Ages: Inquisitor, WFRP alebo DeGenesis, ale zatiaľ sa k tomu nechcem zaväzovať.
"Modern roleplayers own too many rule books and not enough story books and history books." :arrow? Play the worlds, not the rules
Môj príležitostný Youtube kanál Karpatské bunkre


Obrázek
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8895
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

Trochu jsem si s tim pohrál a zatim to vypadá takhle:
Číslo před hrou je maximální počet lidí, který se může hry zůčastnit (včetně vypravěče). Lidé u hry vyjmenovaní jsou ti, kteří ten den nemají nic jiného - všimněte si že u her co se hrají dvakrát jste často vypsáni u obou dvou možností, ALE U OBOU JE VYPSÁNO VÍCE LIDÍ, NEŽ KOLIK JE LIMIT PRO HRU - musíte se domluvit a vybrat si.

dopolední blok si představuju něco tak... nevim... 9 00 až 14 00? Možná od osmi...
odpolední blok potom tak 15 00 - 20 00. A noční...
no, to je docela jedno, ne? Ale řekněme že tak od 22 až 23 00. To dává spolu se čtvrtkem a nedělí SPOUSTU času na pokec a tak



27 čtvrtek

Příjezd, seznámení a Rozličný pokec

28 pátek

blok 1 - dopoledne

10 (8?) Dárek /Sos/- jindra, bifi, markus, conlai, vlasak, qual(?), wanto, joe, bazi(?)


blok 2 - odpoledne

6 InSpectors I /Qual/ - conlai, bifi, markus, fritzs, erric, romik, tukan, pieta, bubaq, bazi

5 Nikoteenky /Sathel/ - jindra, ress,, vlasak, viking, kin

7? Goranova hra – ilgir, treven, Wan-To


blok 3 - noc

7 RomiKova hra – Wan-To, ressur, Sirien, bazi, bubaq, ilgir

5 My live with Markus - sathel, viking, jindra, erric, joe, romik



29 sobota

blok 1 - dopoledne

7 + 1 Bosorek /Bifi/ - bubaq, Sosi, qual, pieta, errir, tukan, + joe

blok 2 - odpoledne

6 InSpectors II /Qual/- conlai, markus, fritzs, erric, romik, tukan, pieta, bubaq, bazi

5 Nikoteenky /Sathel/ -jindra, ress, bifi, vlasak, viking, kin

blok 3 - noc

5 My live with Markus - sathel, viking, jindra, ress, erric, joe, romik

5 Starý lom /jiron/ - Kin, ilgir, joe


30 neděle

Rozličný pokec, rozloučení a odjezd
Naposledy upravil(a) sirien dne 19. 8. 2007, 22:43, celkem upraveno 3 x.
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Sosacek
Příspěvky: 25723
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Příspěvek od Sosacek »

Nejsem si jistej, jestli dopoledni bloky jsou dobry napad.
But nobody came.
Uživatelský avatar
ilgir
pěšák
Příspěvky: 10153
Registrován: 22. 1. 2007, 13:48
Bydliště: nejkrásnější město světa

Příspěvek od ilgir »

7 RomiKova hra – Wan-To, ressur, Sirien, bazi, bubaq, ilgir

2 Starý lom /jiron/ - Kin, Joe, ilgir
Vycházels ze záhlaví, které ale není dostartečně aktualizováno. Sem se přihlásil na RomiKa i Starý lom. A taky nechápu, proč Starý lom můžou hrát jen dva lidi...
Achjo, zase dělám problémy, kdyžtak mě vy****ujte.
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8895
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

Starý lom je omyl, ta dvojka tam je špatně. hnedka opravim
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
Pieta
sofistikovaný troll
Příspěvky: 15020
Registrován: 6. 9. 2006, 19:08
Bydliště: Praha, ale původem jsem z Hostivaře
Kontaktovat uživatele:

Re: [Organizace] Bloky

Příspěvek od Pieta »

Sosacek píše:ok, nevypada to, ze nekdo prida nejake dalsi hry, takze co vymyslet jak ty stavajici rozmistit?
Já furt přemýšlím nad tím, že bych spáchal Donjon, nebo že tam někam vsunu improvizované Wushu.
Cicho żono, deszczyk padał, ja nie słyszał kto to gadał.
Cicho żono, deszczyk rosił, ja nie słyszał kto to prosił.
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8895
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

Nikdo Ti v tom nebrání. Já prostě jen vzal hry, které až doteď byly v nabídce, a rozsázel jsem je tak, aby si každý mohl zahrát všechno, co si zahrát chtěl. Všimni si, že nikdo nepřišel nikde zkrátka.

Pokud chceš udělat nějaké další hry, fajn, posluž si, někam se zařaděj, nebo si rovnou řekni, kdy je chceš, a lidi hned budou vědět, jestli se k nim přidaj nebo jestli už maj tou dobou něco pro ně zajímavějšího
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zrzavec »

Noční blok sem i líbí. Bude zásoba svíček a bude to cool. Takže s mojí hrou počítejte spíše na noc. Až ji ukončíme, můžeme se rovnou soustředit na povídání a medovinu. Šest lidí je do mé hry akorát. :-)
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20838
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Siriene, díky za bloky. Jenom mám prosbu: přesuň moje hry prosím pryč z noci. Je mi jedno, jestli na dopoledne nebo odpoledne, ale v noci hrát nechci. Dík.
Uživatelský avatar
Wan-To
Rebel
Příspěvky: 2967
Registrován: 2. 8. 2006, 18:33
Bydliště: Praha

Příspěvek od Wan-To »

Nešla by přesunout Goranova hra na nedělní dopoledne? Tři hry za sebou se mi zrovna moc hrát nechce.
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22578
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jerson »

Koukám že jsem někde něco minul, konkrétně napsat, jakou hru bych případně vedl. Nicméně by to bylo opět to samé Německo, takže si dám letos nejspíš pauzu.
Zamčeno

Zpět na „Podzimní Slezina 2007“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů