[Organizace] Bloky

Sekce pro plánování a organizování Sleziny RPG Fóra, která se bude konat už letos v září. Hip hip hurá!
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8895
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

Víte, ono to není tak easy... tohle rozložení je udělané tak, aby
a) hry ke kterým jsem myslel že to sedí byly v noci (omlouvám se M, myslel sem že bude chtít mít na MlwM atmosférické temno)
b) a to hlavně - aby nikdo o nic nepřišel.

Zkusím s tím začachrovat dle požadavků, ale nemůžu v tom případě zaručit, že výsledek bude dodržovat obě výše zmíněná pravidla (hlavně se bojim o b) )

za chvíli dám vědět jak to vypadá, nechte mě si s tim chvíli pohrát
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8895
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

dobrá, podařilo se mi to kapku přeházet. Pár poznámek k novému rozložení:
Přesně jak jsem se obával, nedokázal jsem udržet skutečnost, že každý bude moct hrát všechno to, co chce. Podařilo se mi nicméně "minimalizovat ztráty" - jediný, kdo přijde zkrátka, je Markus, který nebude moci hrát Dárek. Vzhledem k tomu, že to vzniklo tím, že chtěl přesunout MlwM, tak si doufám nebude moc stěžovat.

Ressurrection a Viking si budou muset vybrat - buď MlwM nebo Nicoteene girls musí oba odehrát v pátek, jinak se jim to v sobotu sejde (a dva z lidí co můžou hrát v pátek MlwM musí hrát, jinak se v sobotu už nevejdou)

Tímto přesunem také vzniklo pár specialit. Lidé, kteří jsou vytištění tučně, musí hrát z her, které jsou vícekrát, právě v té, ve které jsou tučně. V té druhé, která se jim kříží s něčím jiným, jsou podtrženě

Goranova hra skončila v sobotu odpoledne. Všimněte si ale, že alespoň v jejím současném složení ji klidně lze přehodit na sobotu dopoledne

ocenil bych kdyby další případné reklamace byly jen z vážných důvodů, protože ta přehazovačka je docela zdlouhavá...


27 čtvrtek

Příjezd, seznámení a Rozličný pokec

Free: Ája, Bart, Bazi, Bifi, Boubaque, Conlai, Erric, Fritzs, Jerson, Jezevec, Jiron, Joe, Kin, Markus, Pieta, Qualdezar, Quentin, RomiK, Sathel, Sirien, Sosacek, Treven, Vlasák, Wan-To ___ <Dalcor, Dukolm, Ebon Hand, Goran, ilgir, Invictus, Resurrection, Viking>


28 pátek

blok 1 - dopoledne

Free: Ája, Bart, Jerson, Jezevec, Joe, Quentin, Sosacek, Treven, Wan-To -- schází 1 z (Conlai, Boubaque, Fritzs,Pieta, Bazi, Sirien) a z (Ress, Kin, Vlasák) ___ <Dalcor, Dukolm, Ebon Hand, Goran, ilgir, Invictus, Resurrection, Viking>

6 InSpectres I /Qual/ - bifi, markus, erric, romik, conlai, fritzs, Sirien, pieta, bubaq, bazi

5 Nikoteenky I /Sathel/ - jiron, ress, vlasak, viking, kin, bifi


blok 2 - odpoledne

Free: Ája, Bart, Bazi(?), Boubaque, Erric(?), Fritzs, Jerson, Jezevec, Pieta, Qualdezar(?), Quentin, RomiK(?), Sirien, Sosacek, Treven ___ <Dalcor, Dukolm, Ebon Hand, Goran, ilgir, Invictus, Resurrection(?), Viking(?)>

10 Dárek /Sos/- jindra, joe, bifi, conlai, vlasak, wan-to, qual(?), bazi(?), markus (sorry, M, není náhradní termín)

5 My live with Markus I - sathel, viking, ress, erric, romik, jindra, joe


blok 3 - noc

Free: Ája, Bart, Bifi, Conlai, Erric, Fritzs, Jerson, Jezevec, Joe, Markus, Qualdezar, Quentin, Sathel, Vlasák ___ <Dalcor, Dukolm, Ebon Hand, Goran, Viking>

7 RomiKova hra – Wan-To, ressur, Sirien, bazi, bubaq, ilgir

6 Operace PÚN /Treven/ - Jiron, Sosi, Invictus, Pieta, Kin



29 sobota

blok 1 - dopoledne

Free: Ája, Bart, Bazi, Bifi, Conlai, Fritzs, Jerson, Jezevec, Jiron, Joe(?), Kin, Markus, Quentin, RomiK, Sathel, Treven, Vlasák, Wan-To ___ <Dalcor, Dukolm, Ebon Hand, Goran, ilgir, Invictus, Resurrection, Viking>

7 + 1 Bosorek /Bifi/ - bubaq, Sosi, qual, pieta, errik, Sirien, + joe


blok 2 - odpoledne

Free: Ája, Bart, Erric, Jerson, Jezevec, Quentin, RomiK, Sosacek -- navíc 1 z (conlai, fritzs, Sirien, pieta, bubaq, bazi) a +-2 z (vlasak, viking, kin, ress) ___ <Dalcor, Dukolm, Ebon Hand, Invictus>

6 InSpectres II /Qual/- conlai, fritzs, Sirien, pieta, bubaq, bazi, bifi, markus, erric, romik

5 Nikoteenky II /Sathel/ - bifi,, vlasak, viking, kin, ress, jindra,

5 My live with Markus II - jindra, joe, viking, ress, erric, romik, sathel

7? Goranova hra – ilgir, treven, Wan-To


blok 3 - noc

Free: Ája, Bart, Bazi, Bifi, Boubaque, Conlai, Erric, Fritzs, Jerson, Jezevec, Markus, Pieta, Qualdezar, Quentin, RomiK, Sathel, Sirien, Sosacek, Treven, Vlasák, Wan-To ___ <Dalcor, Dukolm, Ebon Hand, Goran, Invictus, Resurrection, Viking>

5 Starý lom /jiron/ - Kin, ilgir, joe


30 neděle

Free: Ája, Bart, Bazi, Bifi, Boubaque, Conlai, Erric, Fritzs, Jerson, Jezevec, Jiron, Joe, Markus, Pieta, Quentin, RomiK, Sathel, Sirien, Sosacek, Treven, Vlasák, Wan-To ___ <Dalcor, Dukolm, Ebon Hand, Goran, ilgir, Resurrection, Viking>

Rozličný pokec, rozloučení a odjezd
Naposledy upravil(a) sirien dne 23. 8. 2007, 14:28, celkem upraveno 4 x.
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
Trevenorboven
Příspěvky: 728
Registrován: 11. 10. 2004, 17:03
Bydliště: Marzipan

Příspěvek od Trevenorboven »

Zařaď si tuhe hru, kam uznáš za vhodné, resp. jak Ti to byjde. Přihlášení jsou Jiron, Sosi, Invictus a Pieta. Prozatím.
Uživatelský avatar
Jiron
Rytíř
Příspěvky: 2321
Registrován: 16. 10. 2004, 16:34

Příspěvek od Jiron »

Sirien:
Tak za prvé mě těší, že mě máš tak rád abys všude uváděl mé křestní jméno ale takhle veřejně si to prosím odpust. Tady máš mé priority:
1) Dárek
2) PÚN
3) MLWM
4) Nikotine Girls

Lom se nějak zvládne i kdybych musel z některé hry odsoupit (jedné z těch druhých dvou).
Jeden moudrý muž kdysi řekl: "To, ze mas na něco právo, neznamená ze nejsi č***k, když to uděláš."
Uživatelský avatar
ilgir
pěšák
Příspěvky: 10153
Registrován: 22. 1. 2007, 13:48
Bydliště: nejkrásnější město světa

Příspěvek od ilgir »

Lom se nějak zvládne i kdybych musel z některé hry odsoupit (jedné z těch druhých dvou).
Díky, Jind... Jirone. :wink:
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8895
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

Jiron: Jsem v tom zcela nevinně, měl jsem dost práce s tím to seřadit, natož nějak moc přepisovat jména. Křestním jménem tam si uvedenej, protože jsem seznamy lidí na hry překopírovával z úvodního Sosáčkova postu, tak si prosím stěžuj jemu, ne mě.

Můžeš hrát všechny hry, které chceš, problém je jen v tom, že u těch, které se hrají vícekrát (InSpectors, Nicoteene g, MlwM) si nemůžeš vyrat KDY je chceš hrát, ale můžeš je hrát jenom v jednom z uvedených termínů, aby Ti to vyšlo.

Jenom malý dotaz: Co je sakra PÚN?

Treven: Rád. A kterou že to prosimtě? Něak se přehlíd o jaký mluvíš...
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8895
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

Zařadil jsem PÚN a přehodil jsem na Qualovu prosbu InSpectes II na odpoledne. Důsledkem je jen to, že narostl počet lidí, kteří budou muset hrát konkrétní ze dvou termínů u zdvojených her
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Sosacek
Příspěvky: 25723
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Příspěvek od Sosacek »

muzes prvni mlwm prehodit na sobotni dopoledne, tam se s nicim nekrizi.
But nobody came.
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8895
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

ad1 - proč?
ad2 - řikal sem si že ráno by těch her mělo bejt spíš míň
ad3 - Chceš po M aby hrál MlwM dvakrát v řadě za sebou?
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Sosacek
Příspěvky: 25723
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Příspěvek od Sosacek »

protoze takhle se mu to krizi s moji hrou, na kterou se hlasil?
But nobody came.
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22580
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jerson »

Koukám, že přihlásit se na hru až na místě asi nepůjde,co?
Uživatelský avatar
Joe
Fórový šašek; Moderátor
Příspěvky: 4705
Registrován: 15. 3. 2004, 11:52
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Joe »

To máš ťažké Jerson, tu je to ako burza... kto prv príde, ten prv sedí 8) A keď si niekto odsadne, tak posadia iného.
|-- RPGforum moderátor-editor
|-- Hrám: ... :roll:
|-- Mám rád: Amber Diceless, FATE, Primetime Adventures, Starport
|-- mail - joeyeti (at) gmail (dot) com
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8895
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

Jerson: Záleží. M si v MlwM nechává volná místa naschvál, Sathel taky něco takovýho u nicotinek myslim řikala...

sosáček: M z Tvý hry vypadnul až potom, co si sám řekl o přesun, původně jsem to rozřadil tak, že Dárek měl plnej stav (a byl to záběr, jedna hra která pobere deset hráčů udělá v daném bloku docela stopku).
Mám dvě rady:
První: Ber to pozitivně - bude vás lichej počet, tedy sudej počet hráčů. Stejně pampeliškožroutů jako zahradních ozdob
Druhá: Počkej na Markuse. Pokud řekne, že mu nevadí mít dvě hry přímo za sebou, tak ať se to klidně přehodí, ale já bych na to na jeho místě neměl moc náladu...
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Sosacek
Příspěvky: 25723
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Příspěvek od Sosacek »

osm. qual tam neni. byl puvodne psanej jako ze nevi, ale pak rikal ze ne.
But nobody came.
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22580
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jerson »

Joe píše:To máš ťažké Jerson, tu je to ako burza... kto prv príde, ten prv sedí 8) A keď si niekto odsadne, tak posadia iného.
Mě šlo o něco jiného - pojede tam se mnou Ája, která hraje jen na srazech, nemá jak se přihlásit a abych jí dával přečíst nějaké informace o hře, to jí moc neřekne.

Kromě toho jak jsem byl tři týdny mimo net, tak mi přijdou hry na Slezině jasné, dané a uzavřené, nemám se kam přihlásit ... :(
Zamčeno

Zpět na „Podzimní Slezina 2007“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů