[Organizace] Bloky

Sekce pro plánování a organizování Sleziny RPG Fóra, která se bude konat už letos v září. Hip hip hurá!
Uživatelský avatar
Joe
Fórový šašek; Moderátor
Příspěvky: 4705
Registrován: 15. 3. 2004, 11:52
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Joe »

Jerson, ja nemám prípadne problém sa z nejakej hry uvoľniť, aj tak sú to one-shoty, takže PH je v podstate jedno, kto tam bude sediet ( $D )

Jirona si ujsť nenechám a Burning Wheel Sosa tak isto, takže alternatívou by bolo prenechanie miesta pri MlwM, ak máš(te) záujem. Toť moje preferencie v klesajúcom poradí. (nie vzhľadom k ľuďom pána-jána, k hrám 8) )
|-- RPGforum moderátor-editor
|-- Hrám: ... :roll:
|-- Mám rád: Amber Diceless, FATE, Primetime Adventures, Starport
|-- mail - joeyeti (at) gmail (dot) com
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20841
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Huf, je v tom nějaký chaos.

Mě to vyhovovalo tak, jak se to dělalo doposud - a sice, že si každý GM sám řekl, ve kterém bloku pojede svou hru... a tomu se hold museli účastníci přizpůsobit. Třeba teď zírám, že jsem najednou byl vyškrtnut ze Sosáčkova dárku :-? Ehm...
(EDIT: Ale chápu, že to jinak nešlo. Můj problém, něco s tím udělám.)

Jerson: To máš těžký. Třeba já si na svých hrách rezervuji místa, která se naplní až na místě, a na první Slezinu jsem jel s hrami, na které jsem odmítal verbovat hráče předem. Ale těžko můžu někomu přikázat, aby dělali to samé, že.

Mimochodem, bezprizorních lidí tam bude dost a myslím, že se nějaká ta hra zorganizuje i na místě.
Sosacek
Příspěvky: 25723
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Příspěvek od Sosacek »

No, mnou jsi vyskrtnut nebyl $cry$
But nobody came.
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8895
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

ad1: podíváte-li se na přidaný seznam "nudících se" lidí, zjistíte, že je poměrně široký. Jsem si skoro jistý, že i oni na místě nějaké hry vytvoří.

ad2: Je pravda, že jsem měl chuť už na začátku navrhnout, aby si každý nechal ve své hře jedno až dvě místa volné pro zájemce na místě, ale zaprvé to je každého věc, a nikomu se mi nechce nic přikazovat, komandovat nebo vlezle radit, zadruhé myslím že i tak je té organizace docela dost - takové limitně vhodné množství, víc by už asi bylo spíš naškodu

ad3 - Markus: Mýlíš se, JE tady varianta, jak by ses na Dárek dostal, probírali jsme jí se Sosáčkem na minulé stránce. Můžeme přehodit Tvoje MlwM I na sobotní dopoledne, kde by to vyšlo pro všechny ok. Problém spočívá v tom, že pak budeš hrát dvě MlwM v řadě za sebou. Jestli chceš, není v tom problém, volba je na Tobě.

ad4 - Sosáček: Markuse nikdo odnikud NEVYŠKRTNUL. První rozřazení se mi podařilo tak, že každý hrál co chtěl, teprve po přesunu na Markusovu žádost už to tak easy nebylo a tohle byla varianta s minimálními ztrátami (pominu-li variantu o které se teď diskutuje, ale ve které jsou dvě MlwM v řadě za sebou)

Jestli máš dojem, že jsem seděl dvě hodiny u poíčítače a přehazoval sem si ve Wordu hry z bloku do bloku, jenom abych někoho odněkud vyškrtnul, nebo abych Ti sabotoval hru, což se mi podařilo tak dokonale že sem v tom absolutně selhal a nikdo odnikud nevypad, a následně sem využil příležitosti kterou mi nabídl M tou žádostí o přesun a seděl sem u Wordu další hodinu a půl, abych to hezky proházel tak, abych svou předchozí chybu napravil, tak si můžeš ***.

Nijak nepopírám skutečnos, že mě tahle hnusně zákeřná varianta při tom rozepisování opravdu napadla a škodolibě sem si s ní v hlavě pohrával, ale myslím že je docela jasně vidět, že sem se jí nakonec ubránil.

Kromě toho Ti nikdo nebrání, abys tomu těch pár hodin věnoval sám a udělal to líp, pokud chceš. Vzhledem k tomu že už jsem dost práce udělal já bys to asi měl i snazší, a já budu dokonce tak hodnej že jestli chceš tak si kliknu na EDIT a přepošlu Ti zdroják toho příspěvku, aby ses nemusel namáhat s tagama

Jinak pokud se namáhat nechceš, tak bych ocenil, kdyby sis (extra ty) podobné kousavosti a skryté hnusné narážky na mojí adresu propříště odpustil, moc děkuju předem
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20841
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Nádech...

Výdech...

Uklidníme se, áno?
Uživatelský avatar
ilgir
pěšák
Příspěvky: 10153
Registrován: 22. 1. 2007, 13:48
Bydliště: nejkrásnější město světa

Příspěvek od ilgir »

Bodejď by ho to nenadzvedlo. Z dobré vůle se pustí do téhle nehezké práce a - vděku se nedočká...
U mě máš plus, Siriene. :wink:
(I když o to asi nestojíš...)
Sosacek
Příspěvky: 25723
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Příspěvek od Sosacek »

$D

paranoia, ne?

navic jsem se dozvedeli zajimavou vec o ilgirovi, a .... markus stejne neodvedel, hmpf, takze tahle cast selhala. nevadi.
But nobody came.
Uživatelský avatar
Invictus
Nerozhodný volič
Příspěvky: 7462
Registrován: 21. 11. 2005, 02:33
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Invictus »

:roll:
Iron Within
Iron Without
Uživatelský avatar
Trevenorboven
Příspěvky: 728
Registrován: 11. 10. 2004, 17:03
Bydliště: Marzipan

Příspěvek od Trevenorboven »

Obrázek

Any troubles on the disco ?
[Smooth cockney intonation a trochu si šlape na jazyk]
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20841
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Tak jsem toto téma uzamknul, protože jsem založil nové a přehlednější. Mockrát díky Sirienovi za jeho práci s počátečním sestavením harmonogramu!

Sosáčku, na Dárek přijdu.
Zamčeno

Zpět na „Podzimní Slezina 2007“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti