Nicotine Girls

Sekce pro plánování a organizování Sleziny RPG Fóra, která se bude konat už letos v září. Hip hip hurá!
Uživatelský avatar
Igraine
Příspěvky: 456
Registrován: 24. 5. 2006, 15:52
Bydliště: České Budějovice, Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Igraine »

Takže zájem je takovýto:

Resurrection
Jiron
Bifi
Vlasák
Sosacek
Viking
Kin

Z čehož Res, Bifi, Viking a Kin se mnou NG ještě nehráli. Což je tak akorát jedna parta, otázka je jestli se sejdete. Můžete všichni v pátek dopoledne? Výhoda je, že pak je Dárek na který je přihlášený jen Bifi, takže kdybyste chtěli, můžeme přetáhnout, pokecat o hře atd.

Říkám na rovinu, že pokud se uvolní místo v InSpectres, kteří jsou bohužel oba ve stejnou dobu s NG, tak druhou hru NG přehodím popř. vypustím úplně. Budu se samozřejmě snažit, aby všichni, kdo hrát chtějí si zahráli.
Když někdo mluví o Sathel, jsem to taky já :-)
Proč ta změna vysvětluji v profilu.
Návod k použití v českém jazyce: Igraine se neskloňuje. Nijak :-)
Uživatelský avatar
kin
Warden
Příspěvky: 913
Registrován: 31. 7. 2006, 23:00
Bydliště: Pilsen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kin »

Já se určitě pokusim sejít .)
OSR - Open-world Survival horroR
Survive, Save, Solve ...pick two
Sosacek
Příspěvky: 25723
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Příspěvek od Sosacek »

Já úplně klidně někomu uvolním místo.
But nobody came.
Uživatelský avatar
Igraine
Příspěvky: 456
Registrován: 24. 5. 2006, 15:52
Bydliště: České Budějovice, Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Igraine »

Mám pár otázek:

Chcete se domlouvat na pevno kdo který termín, nebo tomu necháme volný průběh?

Mám předpřipravit prostředí a charaktery? Samozřejmě aktivitě od hráčů se meze nekladou.
Když někdo mluví o Sathel, jsem to taky já :-)
Proč ta změna vysvětluji v profilu.
Návod k použití v českém jazyce: Igraine se neskloňuje. Nijak :-)
Uživatelský avatar
Resurrection
Příspěvky: 5415
Registrován: 26. 9. 2006, 11:34

Příspěvek od Resurrection »

Mno termín bych nechal klidně vyplynout a lidi jak se sejdou.

Ty charaktery bych ocenil spis nejaky archetypy uz ted, abych mel predstavu :-) Jinak me uz jeden char napad, ale nevim poradne co se od toho ocekava.
Secrets are power.
Uživatelský avatar
Igraine
Příspěvky: 456
Registrován: 24. 5. 2006, 15:52
Bydliště: České Budějovice, Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Igraine »

Pár tipů je tady.

Nějaké návrhy co jsem vymyslela ve vlaku cestou domu:

PROSTŘEDÍ

Čechy, Ostrava – velké průmyslové město, kde životní prostředí je neutěšující a podmínky k životu nevalné, úroveň služeb je relativně nízká, obzvláště na sídlištích. Dívky žijí v panelákovém městě, kam jezdí tramvaje jen do půlnoci, znají se všechny z místní základní školy, kterou spolu absolvovaly a která je centrem sídliště.

Markéta Dolná – drobná, tichá, nenápadná, pilná, slušná, empatická
pozadí: Je nechtěným dítětem, matka se snažila vyvolat umělý potrat a tím způsobila předčasný porod, její otec pracuje v místní tiskárně novin, příjmy rodiny jsou podprůměrné, rodiče se často hádají bez ohledu na ní, nikdy nedostala žádný lepší dárek, oblečení nosí po kamarádkách, příbuzných, snaží se doma vůbec nebýt, protože jí tam nikdo neposlouchá a nikomu na ní nezáleží. Škola jí docela bavila, ostatně neměla co jiného dělat než číst ať už učebnice, nebo knihy z knihovny, z nich má zkreslené představy o životě, očekává, že i ona bude žít nějaký zajímavý život, jako všichni hrdinové z knih, ale vysněný princ a velká životní příležitost stále nikde.
SEN: stát se manažerkou tiskárny ve které pracuje její otec

Jaroslava Novotná – jedináček, lehkovážná, bezohledná, nezodpovědná, sobecká, pěstěný vzhled, vysportovaná postava, necitelná, úzký rozhled, drzá, arogantní, namyšlená
Jarka je dívka z vyšší střední třídy, bydlí v pěkném novém bytě na sídlišti, má plno oblečení, může si každý den vzít na sebe něco jiného, její rodina je zazobaná; má chatu u rybníka, malou jachtu, drahé auto, každý rok jezdí na dovolenou k moři (stále na to samé místo), Jarka může dělat tolik kroužků, kolik chce, chodí na modeling a na aerobik, taky často ke kosmetičce a do solárka, taky ke kadeřnici a na manikůru...
své finanční výhody vykupuje povinnostmi k rodině – rodiče se s ní chlubí, kde můžou, ukazují její fotky, diplomy, certifikáty, osvědčení, jezdí s ní na soutěže a módní přehlídky... to vše k její nelibosti, aplikují kult dítěte, vkládají do ní velké naděje a zaplatili jí soukromou obchodní akademii
není divu, že si Jarka o sobě myslí, že je něco víc – nikdy jí nidko nekritizoval, když měla špatné známky, byla to chyba učitelek, ne její
SEN: Vyhrát soutěž Miss Sympatie (nebo jinou)

Lucie Dvořáková – z rodiny lékařů, asertivní, perfekcionistická, cílevědomá, nekompromisní, vyhraněná, netolerantní, workoholik
její rodiče pracují v nemocnici, kde se taky Lucka často vyskytuje. Po vzoru svých rodičů se chce stát dětskou lékařkou, ve škole vždy prospívala se samými jedničkami, jednou když dostala dvojku z matematiky rozbrečela se a nepřestala, dokud nedostala možnost opravy. Je velmi dospělá a snaží se dělat všechno, aby to dokázala – a tak když jí bylo čtrnáct a snažila se prosadit v konkurenci ostatních spolužáků začala jako jedna z prvních kouřit. Od té doby jí to zůstalo, myslí si, že dokáže kdykoliv přestat. Vzhledem je konzervativní, chováním také.
SEN: projít příjmacími zkouškami na medicínu

Eliška Hronová – pohodářka, flákačka, labilní, zábavná, talentovaná, nesoustředěná, prostořeká, svobodná
Eliška je holka s těžkým osudem, její máma je alkoholička, její táta nezvěstný (pravděpodobně zdrhnul před svými dluhy, když byla malá), Elis se o sebe musí starat sama. To jí ale nebrání mít optimistický náhled na svět – nic totiž není tak horké jak se zdá. Od šestnácti chodí na brigádu do místní samošky, přividělává si a za to si kupuje oblečení, elektroniku, ale i alkohol, cigarety, marihuanu a občas nějaké piko. Nemá žádné vysoké cíle, bere život jak přijde, dělá to, co jí zrovna baví, hraje na kytaru a zpívá, chodí do hospod a spí s klukama. Je nestálá, žádné dlouhé vztahy, hlavně proto, že jí nikdy nic nebaví moc dlouho. Pomalu propadá alkoholismu.
SEN: odjet do USA
Když někdo mluví o Sathel, jsem to taky já :-)
Proč ta změna vysvětluji v profilu.
Návod k použití v českém jazyce: Igraine se neskloňuje. Nijak :-)
Uživatelský avatar
Igraine
Příspěvky: 456
Registrován: 24. 5. 2006, 15:52
Bydliště: České Budějovice, Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Igraine »

Mám zásadní otázku: kdo z vás bude ochotný vstávat v pátek ráno na osmou na NG???
Když někdo mluví o Sathel, jsem to taky já :-)
Proč ta změna vysvětluji v profilu.
Návod k použití v českém jazyce: Igraine se neskloňuje. Nijak :-)
Uživatelský avatar
Viking
Romikovec
Příspěvky: 465
Registrován: 17. 9. 2006, 11:24
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Viking »

Tio záleží na čtvrtku.
"Leda je vobklíčit" - John Rambo
Uživatelský avatar
Bifi
Motivátor; Moderátor
Příspěvky: 7470
Registrován: 3. 3. 2005, 12:24
Bydliště: hanzové mesto Brémy

Příspěvek od Bifi »

Katko, ja sa stále nechcem zaviazať, že Nikotýnky budem hrať, takže ak to chceš mať stabilné vopred, vezmi niektorého z náhradníkov. Nikotýnky vnímam ako takú hru, na ktorú je treba správnu náladu a správnu skupinu a neviem, či sa na to budem na Slezine (v piatok ráno? :roll: ) cítiť. Skôr mám chuť hrať orkského špeha, ktorý dostane úlohu zavraždiť dobrotivého ľudského vladára. :D
"Modern roleplayers own too many rule books and not enough story books and history books." :arrow? Play the worlds, not the rules
Môj príležitostný Youtube kanál Karpatské bunkre


Obrázek
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
kin
Warden
Příspěvky: 913
Registrován: 31. 7. 2006, 23:00
Bydliště: Pilsen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kin »

určitě, a rád .)
OSR - Open-world Survival horroR
Survive, Save, Solve ...pick two
Uživatelský avatar
Goran
Don Quijote
Příspěvky: 3390
Registrován: 2. 5. 2006, 12:58
Bydliště: Litoměřice/Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goran »

Kin píše:určitě, a rád .)
Vzhledem k tomu, jak si Kin rád přispí, bych to na místě Sathel bral jako hodně velké ocenění :P .
Nejsem trouba, ale snažím se a s pomocí Boží se jím brzy stanu!

R.I.P.
Uživatelský avatar
Igraine
Příspěvky: 456
Registrován: 24. 5. 2006, 15:52
Bydliště: České Budějovice, Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Igraine »

OK, necháme to na místě, já budu mit něco připraveno a kdo ráno vstane a bude mít chuť může si zahrát. Tím myslím všechny i ty co sem nepsali, takže NG budou s tím, kdo přijde.
Když někdo mluví o Sathel, jsem to taky já :-)
Proč ta změna vysvětluji v profilu.
Návod k použití v českém jazyce: Igraine se neskloňuje. Nijak :-)
Zamčeno

Zpět na „Podzimní Slezina 2007“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů