Pathfinder

Klika záhadných lidí v temných kápích. Přísně tajné!
Uživatelský avatar
boubaque
bubák; Moderátor
Příspěvky: 6642
Registrován: 2. 10. 2006, 19:49
Bydliště: Brno/Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Pathfinder

Příspěvek od boubaque »

Po přečtení možností z APG jsem dospěl k následujícímu:

- V případě, že začneme od první úrovně, beru si trpasličího rangera, build "Guide" z APG, který je rozumnou reprezentací toho, co chci hrát. První úrověň by znemenala, že můj trpasličí pohraničník může být i relativně starý, ale bez zkušeností a s plnovousem prorostlým lišejníkem.

- V případě, že bychom začínali od nějaké vyšší úrovně (min. 7.), tak bych si spíš namodeloval Fightera a doplnil ho prestižkou Horizon Walker. To už by znemanalo hrdinu, který do pohraničí odešel už jako poměrně zkušený válečník a za léta v divočině se pak naučil hodně o světě mimo civilizaci.

- V případě, že bychom začínali sice od nízké úrovně, ale Doughnut Monster by mi dovolil porušit pravidla a buď mít v jednom skillu víc ranků, než kolik mám dohromady úrovní, nebo by mi dovolil vzít si jednu dvě úrovně prestižky dřív, než na ni budu mít splněné prerekvizity, pak bych začal jako Fighter a nějak rozumně přibíral úrovně Horizon Walkera. Tuhle vatiantu ale nepreferuju - protože to je dost svévolné porušení pravidel, a taky by to mohlo vytvořit nerovnováhu v síle postav nebo potřebu podobným způsobem porušit pravidla i u ostatních hráčů.

Každopádně ještě si musím trochu promyslet, co dělal můj trpaslík před tím, než skončil v pohraniční stráži, a jak přesně se tam vlastně dostal. A taky jak se bude jmenovat :think:
Když se kácí les, lítají kopí — sv. Vojtěch
Bezejmenný hrdina (vlastnoruční komiks)
Hraju/vedu: D&D 5e, Svitky hrdinů, Příběhy Impéria
Další oblíbené hry: Primetime Adventures, Mountain Witch, Wushu
Vlastnoruční heartbreaker: Fossa (Fate to Old School System Adjustment)
Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 7757
Registrován: 23. 10. 2005, 01:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Pathfinder

Příspěvek od Bajo »

Jinak hádám, že když Markus ani Ecthelioni nemouhou, dnes to tedy padá.... :?:
Uživatelský avatar
Conlai
Správce rozbitých snů; Moderátor
Příspěvky: 2399
Registrován: 25. 11. 2003, 19:08
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Pathfinder

Příspěvek od Conlai »

Zvažuji, že bychom začali na druhé úrovni, ať jsou postavy trochu mocnější. Navíc to umožní šibovat s multiclassováním, pokud se vám něčeho takového zachce (vyloučený student Skalnské univerzity, který se dal na cestu zloděje? Čaroděj, kterého převychovali na mága nebo rytíře? Putující kněz přiživují se v těchto těžkých časech jako bard?). Co vy na to?

Kdy se vám hodí hrát příští týden? Já bych byl klidně i pro pondělí... nebo kterýkoli jiný den. Mám zatím čas kdykoli.
Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 7757
Registrován: 23. 10. 2005, 01:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Pathfinder

Příspěvek od Bajo »

Ja ještě nevím, jak v pondělí, v sobotu budu vědět. Ostatní jsou hádám teď na slezině, ž do neděle, tak je otázka, jestli budou hned v pondělí nažhavení :-)
Každopádně z těch konceptů co jsem psal, které příjdou DMovi jako "nejvhodnější" ? Čistě jako poradni hlas, samozřejmě $:)
Uživatelský avatar
Conlai
Správce rozbitých snů; Moderátor
Příspěvky: 2399
Registrován: 25. 11. 2003, 19:08
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Pathfinder

Příspěvek od Conlai »

Mě se asi nejvíc líbí ten ambiciózní mág teoretik, který mi z nějakého dúvodu připadá jako Knolan zamlada (Battle Chasers). Přijde mi, že pro něj Pathfinder má i celkem zajímavé možnosti, třeba feat improved counterspell a skill focusy. A samozřejme item bond, aby mělo smysl hromedit kouzla...
Zamčeno

Zpět na „Brněnský klub“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti