Kruté osudy korábu The Dagger (záznamy)

Klika záhadných lidí v temných kápích. Přísně tajné!
Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 7757
Registrován: 23. 10. 2005, 01:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajo »

Uz jsem si to rozmyslel, ale nejak mi forum nechtelo dovolit to ani zeditovat, ani napsat novy prispevek. tohle je dalsi pokus, kde se snazim hodit edit k minulemu prispevku:

Edit: (k minulemu prispevkuú Ted jsem si precetl to vedlejsi tema,co jsem si mel precist jako prvni, takze:

Budu teda Lodmistr. Co se tyce dluhu, Francouz mi dluzi ze mi pomuze se stat kapitanem a dluzi mi to za to, ze jsem ho nepraskal, kdyz jsem ho videl s kapitanovou oblibenou devkou. :>;o)

Muze byt tak?
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20841
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Nové hříchy:

Tuším, že Dlouhý Jack spáchal vraždu, takže šup s Ïáblem nahoru a šup s Duší dolu. Alespoň si myslím, že se toho vraždění zajatců účastnil, ne? A jestli se toho neúčastnil, nebyl to on, kdo oddělat Reeda?
(Fritszi, máš moderátorská práva, tak si ten příspěvek sám uprav.)
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20841
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Ohledně ambicí...

Ptal jsem se drahého pana Lumpleyho na radu s ambicemi. Například jsem říkal, že Fritzs má takovou trojici ambic, se kterou si nevím rady a nevím, jak na ní vymýšlet situace. A on mi řekl: "To není tvůj problém. Ambice jsou věc hráčů. Ty se starej o kruté osudy."

Zdá se, že hra má být dopředu hnána ambicemi. K tomu ovšem je zapotřebí, abyste vy, jako hráči, za ambicemi svých postav skutečně šli. Příklad: ambice "ošukám guvernérovu dceru" vyžaduje, abyste se dostali do Porta Vella. Je tedy v Bajově zájmu přemluvit/donutit kapitána k tomu, aby loď zajela do tohoto královského přístavu. Totéž platí pro ostatní ambice i hráče.

Zkrátka musíte mít jako hráči jasnou představu, co chcete v příštím sezení dělat. Musíte mít jasný cíl a jít si za ním - teprve poté funguje hra tak, jak má. Teprve pak můžou vznikat konflikty.

Pokud v tuhle chvíli jste zmatení a nevíte, co byste dělali. Změňte si ambice! Povoluji vám přepsat si ambice, případně si vzít nové (v tom případě nezapomeňte změnit své statistiky). Ale jestli si neujasníte, co chcete, budete na příštím sezení pasivně sedět, nevědět co dělat a já vám v tom nepomůžu O-)
Uživatelský avatar
Fritzs
Příspěvky: 6288
Registrován: 9. 5. 2005, 21:47
Bydliště: Brno

Příspěvek od Fritzs »

Markus: V pohodě, mám představu (ale nejdřiv musíme přepadnout nějakou bohatou loď :>;o) )...
-I don't suffer from insanity. I enjoy every minute of it.

-If violence isn't solving your problems then you aren't using it enough.

-Jestliže je hlad nejlepší kuchař, pak je smrt nejlepší lékař!
Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 7757
Registrován: 23. 10. 2005, 01:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajo »

Takze se to hraje stejne jako Burnig neco $P
Zamčeno

Zpět na „Brněnský klub“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů