[info] O Brněnském klubu

Klika záhadných lidí v temných kápích. Přísně tajné!
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 10059
Registrován: 18. 8. 2001, 23:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

[info] O Brněnském klubu

Příspěvek od Markus » 6. 8. 2007, 22:39

Vítá vás Brněnský klub

Jsme skupina hráčů RPG her z Brna, kteří se nepravidelně setkávají, pořádají kulturní dýchánky a občas si i zahrají. Nejsme herní družina v pravém slova smyslu, jsme spíše chaotická snůška náhodných elementů, které se různě kombinují a v rozličných kombinacích se občas domluví na nějaké té akci.

Velkou část klubové činnosti zabírá vysedávání v občerstovacích zařízeních, kde naříkáme nad tím, jak jsme neschopní domluvit se na nějaké hře. Když už se přeci jen na něčem domluvíme, bývají to jednorázové hry či kratší kampaně. Představa dlouhé kampaně je nám vzdálená. Rádi zkoušíme nové věci, takže naše hry putují napříč celým spektrem žánrů, herních světů a systémů. Nemáme žádný "oblíbený systém", místo toho si hry vybíráme podle toho, na co máme zrovna chuť.

Brněnský klub bývala polouzavřená (či polootevřená?) skupina, která průběžně nabalovala nové lidi. To bylo v lepších časech. Teď jsme se dostali do stádia, kdy už se tak často nescházíme. Když už se nám přeci jenom jednou za čas podaří sejít, dáváme přednost hraní v rámci staré party.

Mezi jádrové členy klubu se řadí Bajo (aka Qualdezar), Conlai, bratří Ecthelioni, Fritzs, Markus, Boubaque, Erric a přidružené slečny 8) . Nové členy momentálně nenabíráme, je nám líto. Ale rádi se setkáme s našimi dobrými známými z jiných měst. Takže dobří známí - nebojte se vetřít na naše hry.
Naposledy upravil(a) Markus dne 11. 11. 2008, 21:47, celkem upraveno 4 x.

Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 10059
Registrován: 18. 8. 2001, 23:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus » 6. 8. 2007, 22:46

Interní pokyny pro správu sekce

Zakládám tuhle sekci jako pomůcku, která nám snad usnadní naše setkávání a plánování her. Představuji si, že to bude fungovat asi takhle: někdo si usmyslí, že uspořádá hraní, a hodí o tom noticku do této sekce. V samostatném tématu si naverbuje hráče a ty si potom sám zorganizuje. Počítá se s tím, že se nedokážeme sejít všichni najednou, takže si potřebné počty volně doplňujte svými kamarády, externisty či zahraničními návštěvami.

Jen několik málo instrukcí pro přehlednost této sekce. Všichni "členové" mají v této sekci moderátorská práva, to by vám mělo usnadnit práci. Jestli jsem je někomu zapomněl dát, ozvěte se.

:arrow? Každá hra (či kampaň) má samostatné téma.
:arrow? Hry, které se teprve budou hrát, jsou zvýrazněny jako důležité. Až bude hra odehrána, zrušte jí to označení, ať nestraší nahoře
:arrow? Prosím udržujte 1. příspěvek každého tématu aktualizovaný - ať v něm jsou informace o termínu hraní a zúčastěných hráčích

Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 10059
Registrován: 18. 8. 2001, 23:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Re: [info] O Brněnském klubu

Příspěvek od Markus » 2. 2. 2009, 19:15

Aktualizoval jsem informace o Brněnském klubu. Došlo k jedné velké změně - oficiálně jsme se prohlásili za uzavřenou partu.

Dřív jsme razili politiku otevřených dveří, kdy se na hry mohli hlásit i "nečlenové". Nedávno jsme se ale přistihli přitom, že začínáme své hry organizovat potají přes různá ICQ, maily a SMSky - abychom měli kontrolu nad tím, kdo na ně přijde. To samé, a možná ještě víc, se týkalo různých "družinových" setkání, která jsme si začali domlouvat potají, aby na ně nechodili jiní Brňáci :P A pak jsme si uvědomili, že je zcela absurdní založit si soukromou sekci a pak se ji bát použít. Padlo rozhodnutí uzavřít dveře a stát se prostě... soukromou skupinou.

Neklubové diskuze jsem s dovolením popřesouval do veřejné sekce a doplnil jsem je tagem [Brno], aby byly vidět. Pokud chcete organizovat nějakou hru v Brně, a přitom nepatříte do naší skupiny, organizujte ji prosím ve veřejné sekci. Děkujeme za pochopení.

Nechceme, aby to vyznělo jako nějaké pálení mostů. I "neklubové" kamarády rádi uvidíme, nijak jsme na vás nezanevřeli. :wink: Jen jsme zkrátka chtěli udělat rozdíl mezi družinovou hrou/setkáním v rámci "staré party" a mezi veřejným podnikem. Na veřejné podniky se nadále těšíme a uvidíme se třeba v tématu Brno, kdo, kdy, kde.

Zamčeno

Zpět na „Brněnský klub“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host