Dopis z Šanghaje

Klika záhadných lidí v temných kápích. Přísně tajné!
Uživatelský avatar
Ecthelion
Moderátor
Příspěvky: 12356
Registrován: 13. 7. 2004, 15:19
Bydliště: Brno/Rezno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ecthelion »

Obrázek

Vyrážíme tedy zítra (úterý, 5.2.), letadlo nám letí do Šanghaje večer, takže dáme sraz 18:30 na zastávce Ečerova (konečná 1ky a ve špičce i 3ky) - jako obvykle si vás tam vyzvedneme... :wink:
"Stay firm and die hard!" Colonel-Comissar Ibraim Gaunt, Tanith First-And-Only
Obrázek
Uživatelský avatar
Ecthelion
Moderátor
Příspěvky: 12356
Registrován: 13. 7. 2004, 15:19
Bydliště: Brno/Rezno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ecthelion »

Fritzs: Ty šakale...!!!

EDIT: Fritzsi, tenhle post neber vážně... :wink: Je to jen autentická reakce na to, že jsme na tebe čekali na zastávce v zimě půl hodiny... $D
"Stay firm and die hard!" Colonel-Comissar Ibraim Gaunt, Tanith First-And-Only
Obrázek
Uživatelský avatar
Fritzs
Příspěvky: 6288
Registrován: 9. 5. 2005, 21:47
Bydliště: Brno

Příspěvek od Fritzs »

Ecthelion: OH SHIT!!!

J8 žil v představě, že se hraje dneska a to už asi týden :oops:
-I don't suffer from insanity. I enjoy every minute of it.

-If violence isn't solving your problems then you aren't using it enough.

-Jestliže je hlad nejlepší kuchař, pak je smrt nejlepší lékař!
Uživatelský avatar
Ecthelion
Moderátor
Příspěvky: 12356
Registrován: 13. 7. 2004, 15:19
Bydliště: Brno/Rezno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ecthelion »

Obrázek

Fritzs: V pořádku... :wink: Nás víc mrzelo, že jsme si s tebou nemohli zahrát... Waltera si vzal Kryštof (při vší práci na tarotech docela plaval v příběhu a od prázdnin ho úspěšně zapomněl $D), ale asi tě nepotěší, že musel sáhnout do svých finančních reserv :wink: (dokonce se Kratochvílovi podařilo vymámit z něj peníze na opium $D)...

Tak - dobrodružství, které otevřel Dopis ze Šanghaje skončilo... :wink: Neslo se tentokrát v trochu odlehčenějším duchu a možná se na něm podepsalo málo lidí a to, že jsem počítal s druhým Vypravěčem a nakonec jsem to musel odehrát sám... doufám, že jste se přesto bavili alespoň tak dobře jako já... :wink: Kratochvílovy vši a vězeňské umývárny (:-)=), taxikář Lee, přestřelka v přístavu, sklenička od laudana užitá jako tlumič, krádež fekálního vozu a pálení pekelných peněz cestou na tramvaj nás nesmírně bavily a snad se i vám líbilo. Se zápisem to nevypadá moc dobře, ale pokusíme se... moc prosíme Bubáka i Conlaie, aby nám napsali, co se jim líbilo a nelíbilo, co by chtěli jinak a co máme zlepšit do příště. Předem moc díky...

Moc nás mrzí, že se nakonec odehrálo v tam málo lidech, ale pokud by nehrající (i hrající) měli zájem, máme už pro naše světoběžníky připravený další příběh s názvem Maska dávných bohů... :wink:
"Stay firm and die hard!" Colonel-Comissar Ibraim Gaunt, Tanith First-And-Only
Obrázek
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20841
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Já se omlouvám, že jsme s Katkou nepřišly, ale bohužel se nedalo nic dělat. Já jsem se učil na zkoušku, kterou jsem měl ráno poté, a Katka nebyla zcela zdravá. Špatné načasování, jako vždy. :-?

Těším se nicméně na příště (nebo na Benátky), to už bude po zkouškách...
Uživatelský avatar
Conlai
Správce rozbitých snů; Moderátor
Příspěvky: 2399
Registrován: 25. 11. 2003, 19:08
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Conlai »

Takže jako obvykle: Perfektní prostředí, příprava, různé "dárečky" (fotky, dopisy, bankovky...), dobré uchopení žánru (aneb "pulp jak sviňa")... celkově velmi zábavný výsledek.

Trochu si pak vždycky říkám, že to bylo děsně snadné... jste dost mírní v nastavování obtížností a velmi benevolentní v určování výsledků. Skoro si říkám, jestli je třeba házet kostkami.
Nejsem si ale jistý, jestli to je chyba. Vždy se moc dobře bavím, je to taková indianajonesovská jízda. :D

V neposlední řadě musím poděkovat za gáblík a ve všech směrech perfektní pohostinost. Na tom bych měl sám u sebe zapracovat...

Markus: To je dobrý, holky, hlavně abyste přišly příště. :wink: $D
Uživatelský avatar
boubaque
bubák; Moderátor
Příspěvky: 6642
Registrován: 2. 10. 2006, 19:49
Bydliště: Brno/Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od boubaque »

Ano ano, souhlasím s Conlaiem... i když místy jsem měl dojem, že máte představu, kudy by se měl příběh ubírat, ale mě vůbec nic nenapadalo... takže jsem se chytil stébla, které vedlo nejkratší cestou k úspěchu, tedy stébla, které jste mi v nouzi podstrčili až před nos. Nakonec to pak opravdu působilo trochu jako vítězství zadarmo. (Možná byste měli zakázat vyvolávání aspektů a FP nechat jen na určování herních reálií ;))

Na druhou stranu k "pulpu jak sviňa" to asi tak nějak patří a příprava prostředí a rekvizity byly úchvatné. Cattering taky velice oceňuji.
Když se kácí les, lítají kopí — sv. Vojtěch
Bezejmenný hrdina (vlastnoruční komiks)
Hraju/vedu: D&D 5e, Svitky hrdinů, Příběhy Impéria
Další oblíbené hry: Primetime Adventures, Mountain Witch, Wushu
Vlastnoruční heartbreaker: Fossa (Fate to Old School System Adjustment)
Uživatelský avatar
Ecthelion
Moderátor
Příspěvky: 12356
Registrován: 13. 7. 2004, 15:19
Bydliště: Brno/Rezno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ecthelion »

Díky za reakce. :wink:

Přidali jsme stručný zápis ze hry. Omlouváme se za zpoždění. :wink:
"Stay firm and die hard!" Colonel-Comissar Ibraim Gaunt, Tanith First-And-Only
Obrázek
Zamčeno

Zpět na „Brněnský klub“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů