Meč Jana Lucemburského

Klika záhadných lidí v temných kápích. Přísně tajné!
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20841
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Zpětně děkuji za skvělou hru, víc se asi vyjádřím u zápisu. S těma revizorama jste mě vyděsili, očividně jsem uvíznul jen o vlásek 8)
Uživatelský avatar
Conlai
Správce rozbitých snů; Moderátor
Příspěvky: 2399
Registrován: 25. 11. 2003, 19:08
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Conlai »

Připojuji se k chvále. Parádně připravená záležitost, navíc odehraná tak, že se vše vešlo a zbyl ještě čas na výlet do Itálie.
Nejvíc jste mě ale stejně dostali těmi německými dokumenty a Christiánovou šrajtoflí vůbec.
Jste machři. :clap:

A ta propiska si bude moje (červeno-stříbrná). Vyzvednu si ji při pokračování Meče. Přeci jej tomu smradlavému Američanovi nenecháme! 8) :wink:
Markus píše:...očividně jsem uvíznul jen o vlásek
Takže tě chytili, nebo ne? :>;o)
Uživatelský avatar
Ecthelion
Moderátor
Příspěvky: 12357
Registrován: 13. 7. 2004, 15:19
Bydliště: Brno/Rezno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ecthelion »

Conlai: Propiska zakonzervována a připravena na vyzvednutí.
Práci na šrajtofli nám bohatě vynahradily ty kejkle, které jsi s ní prováděl … :D (ať již šlo o franky nebo fotku, kvůli které Walter málem vyboural… :D)
"Stay firm and die hard!" Colonel-Comissar Ibraim Gaunt, Tanith First-And-Only
Obrázek
Uživatelský avatar
Ecthelion
Moderátor
Příspěvky: 12357
Registrován: 13. 7. 2004, 15:19
Bydliště: Brno/Rezno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ecthelion »

Jinak je na místě domluva ohledně další výpravy profesora Svobody a jeho věrných (počítaje v to Nikolaje i Anne-Marie, budou-li o to stát)… :D

Napište jak byste si představovali termín (v jakém zhruba horizontu, nemusíme se zatím domlouvat přesně). Zatím se můžeme nějak předběžně domluvit na tématu. Jde především o to, co byste vlastně chtěli hrát – chcete pokračovat po stopě meče Jana Lucemburského? Chcete pátrat po pokladech Templářů? Dáte si nějakou záchrannou misi? Kontaktuje vás československá rozvědka s žádostí o pomoc? … to jsou samozřejmě jen možnosti (ve výsledku to bude asi úplně něco jiného), ale napište, co by se vám líbilo nebo co byste chtěli… ;)

A co prostředí – to je na příběhu s určitou tolerancí nezávislé, takže taky napište, kam byste se rádi podívali… ;)
Rozpletete další tajemství mlhami zahalené Evropy? Vypravíte se do Šanghaje, Paříže východu a ráje dobrodruhů? Zavítáte do srdce divoké Afriky a budete sledovat západ slunce ve vodách Viktoriina jezera? Projdete tajuplný Tibet a jeho chrámy? Budete se v Amazonce snažit uplavat krokodýlům a piraním? Jen pište… :D

Pokud vám nesedí postava, dejte nám vědět na SZ – pokud chcete některé detaily upravit, není problém, můžeme se domluvit (i pokud by někdo chtěl postavu změnit úplně).

(nevíme jestli to nechat tady nebo založit pro další hru nový thread… Markusi?)

EDIT: Tenhle týden nejsme v Brně a nemáme přístup na internet, takže naše odpovědi očekávejte až příští víkend. :wink:
"Stay firm and die hard!" Colonel-Comissar Ibraim Gaunt, Tanith First-And-Only
Obrázek
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20841
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Nechejme to tady.

Ohledně termínů se ještě rozmyslím.
Uživatelský avatar
Ecthelion
Moderátor
Příspěvky: 12357
Registrován: 13. 7. 2004, 15:19
Bydliště: Brno/Rezno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ecthelion »

Dobře, necháme to tady. Termín zatím moc řešit nemusíme...

Ale co téma a místo? Nikdo žádné názory nebo návrhy? My to kdyžtak vymyslíme, ale říkali jsme si, že byste se taky možná rádi vyjádřili... :wink:
"Stay firm and die hard!" Colonel-Comissar Ibraim Gaunt, Tanith First-And-Only
Obrázek
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20841
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Téma a místo? Myslíš jako "pulp" a "u vás doma"? :roll: Asi jsem nepochopil otázku
Uživatelský avatar
Ecthelion
Moderátor
Příspěvky: 12357
Registrován: 13. 7. 2004, 15:19
Bydliště: Brno/Rezno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ecthelion »

Markus: Viz. nahoře - jestli chcete pokračovat v honbě za meči nebo řešit něco jiného... chcete, aby vaše postavy vyrazily do Šanghaje, Irska, Bolívie, Tibetu?
Myšleno je herní téma a místo ve hře... $D Ne Real Life 3D... $D
"Stay firm and die hard!" Colonel-Comissar Ibraim Gaunt, Tanith First-And-Only
Obrázek
Zamčeno

Zpět na „Brněnský klub“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti