Invaze démonů - Quasit v Brně 6.5.

Klika záhadných lidí v temných kápích. Přísně tajné!
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20838
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Count me in!

Quasite, tvá přítomnost pro mne byla takovým lákadlem, že jsem zrušil svou účast na čtyřdenní akci se svými dávnými kamarády z Junáka. Fakt, že přijede i Treven, mě ještě víc nahlodal... no a nakonec kašlu na kamarády a jdu za váma 8)

Takže jsem další! Jestli chcete hrát, je nás (vás) už hodně - a ježto jsem opožděný, klidně se budu jenom dívat, nebo spolumasterovat, nebo hrát NPCčka, či cokoliv. Upřímně řečeno, na hraní postavy teď nějak nemám chuť.

Další možnost, která nás napadla s Conlaiem, je prostě se vykašlat na normální hraní a místo toho udělat celodenní megasrandu s deskovkami, Mexican Standoff, kecáním a v pozdějších hodinách lemtáním tekutin po různých podnicích. Takže řekněte sami, jestli chcete radši hrát nějaké RPG, nebo radši mít volnou zábavu.

(Koukáte, co? Sotva jsem přišel a už vás organizuju :P )

EDIT: Bohužel nemohu nabídnout přespání. Inkriminovaný víkend mé slečně přijede na návštěvu maminka, a to není vhodná doba na to, aby u nás někdo přespával :>;o)
Uživatelský avatar
Peekay
Příspěvky: 5532
Registrován: 4. 2. 2007, 12:11
Bydliště: Foxdale Manor, Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Peekay »

Conlai píše:Ech. Začíná se to trochu hromadit. Z pátku na sobotu to je ještě v pohodě(Peekay, možná Treven) ale v sobotu to vypadá trochu drsně (Quasit, Bifi, Treven a kdoví, co bude, až si toho tématu všimne Peekay)... :-)=
Ty bastard! To si ma na tuto skvelost nemohol upozornit, ked sme sa bavili cez ICQ?

(Ak by som bol tolerovany, mohol by som kludne ostat... a som ochotny zaGMit Enemy Gods (teda ak vam nebudu vadit charsheety v slovencine, ja ich holt prekladat nebudem))
"Ve světě DrDII je mnoho mísat, která jsou plná démovů."
- Pieta

"When I became a man I put away childish things, including the fear of childishness and the desire to be very grown up."– C. S. Lewis
Uživatelský avatar
Fritzs
Příspěvky: 6288
Registrován: 9. 5. 2005, 21:47
Bydliště: Brno

Příspěvek od Fritzs »

Tak mě napadlo, že když je v sobotu v Brně ten animefest, že by se mohly odehrát Japanese nicotine schoolgirls :-)=, a třeba by se dal takle oživit Brněnskej OG (při tom množství lidí, co tam je se určitě nejde pár, co by si, místo čučení na podřadné anime, keré už stejně beztak viděli, rači zahráli nějaké to RPG... ale to je váženě nejspíš ne moc realizovatelná myšlenka...
-I don't suffer from insanity. I enjoy every minute of it.

-If violence isn't solving your problems then you aren't using it enough.

-Jestliže je hlad nejlepší kuchař, pak je smrt nejlepší lékař!
Uživatelský avatar
Conlai
Správce rozbitých snů; Moderátor
Příspěvky: 2399
Registrován: 25. 11. 2003, 19:08
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Conlai »

Teda, myslel jsem, že už jsem to sem napsal, ale nějak to tu nevidím, takže: Přespání v pohodě. Místa je dost...

EDIT: Asi by mi více vyhovoval Markusův návrh na sobotní odpoledne nebo, kdyby nějakou hru přivezl/přinesl někdo jiný. Můj program a mé momentální rozpoložení mi asi znemožní připravit slibované UA. Omlouvám se.
Uživatelský avatar
Quasit
Vysloužilý démon
Příspěvky: 1452
Registrován: 28. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Praha, Vršovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Quasit »

No tak tos mi udělal radost, ty lebko teoretická! Už se na vás všechny moc těším, ani dospat nemůžu.

Ohledně programu mi volná zábava + volné pochlastávání není vůbec proti mysli. Však se nějak zabavíme.

P.S. A Japanese nicotine schoolgirls zní dost dobře.
Uživatelský avatar
Invictus
Nerozhodný volič
Příspěvky: 7462
Registrován: 21. 11. 2005, 02:33
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Invictus »

Bohužel jedu tenhle víkend domů, jinak už pak nemám kdy, až po zkouškovým, takže bohužel.
Iron Within
Iron Without
Uživatelský avatar
Trevenorboven
Příspěvky: 728
Registrován: 11. 10. 2004, 17:03
Bydliště: Marzipan

Příspěvek od Trevenorboven »

Markus píše:Quasite, tvá přítomnost pro mne byla takovým lákadlem, že jsem zrušil svou účast na čtyřdenní akci se svými dávnými kamarády z Junáka. Fakt, že přijede i Treven, mě ještě víc nahlodal... no a nakonec kašlu na kamarády a jdu za váma 8)
Tvá oběť je vysoce ceněna a bude po zásluze odměněna. Budíž Tvým opuštěným přátelům i bez Tebe dobrého postjunačení.
Peekay píše:Ak by som bol tolerovany, mohol by som kludne ostat... a som ochotny zaGMit Enemy Gods (teda ak vam nebudu vadit charsheety v slovencine, ja ich holt prekladat nebudem.
Komu by vadila slovenčina :D Opovaž se to překládat !
Tenhle nápad není marný. Ale jsme asi zatím jen dva :/ Markusův nápad semiproflákaného odpoludne taky nezní blbě. UA je škoda, ale nechápu, za co se omlouváš, Conlaji (dobrý skloňování, co ? :>;o)). A pokud je místa dost, s radosťou přijímám (v opačném případě mě prosím oprav).
Quasit píše:Ohledně programu mi volná zábava + volné pochlastávání není vůbec proti mysli. Však se nějak zabavíme.
Jéje, abych si s sebou vzal i peníze, co ?
Quasit píše:P.S. A Japanese nicotine schoolgirls zní dost dobře.
Na nicotinky, podle toho, co o nich vím, teď zrovna asi moc chuť nemam, ale :
a) když se budou hrát, tak si zahraju.
b) je teprve středa, takže chuť se třeba nakumuluje.
Uživatelský avatar
Bifi
Motivátor; Moderátor
Příspěvky: 7470
Registrován: 3. 3. 2005, 12:24
Bydliště: hanzové mesto Brémy

Příspěvek od Bifi »

Ja som za Enemy Gods tiež.
Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 7757
Registrován: 23. 10. 2005, 01:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajo »

Ja tiež
Uživatelský avatar
Peekay
Příspěvky: 5532
Registrován: 4. 2. 2007, 12:11
Bydliště: Foxdale Manor, Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Peekay »

Ste ochotni tahat allnighter? Za menej ako 7-8 hodin si nemyslim, ze by sa stihlo to, co mam hotove do EG (v greckej mytologii).

Samozrejme, vzdy je tu moznost, ze proste zoberieme do ruky knizku o nejakej mytologii (bol by som ochotny spravit este egyptsku, perzsku alebo mezopotamsku... k ostatnym mam sice literaturu, ale nie som dostatocne zorientovany a teraz nemam cas to studovat), encyklopediu bohov, a daco zbuchame na mieste.
"Ve světě DrDII je mnoho mísat, která jsou plná démovů."
- Pieta

"When I became a man I put away childish things, including the fear of childishness and the desire to be very grown up."– C. S. Lewis
Uživatelský avatar
Trevenorboven
Příspěvky: 728
Registrován: 11. 10. 2004, 17:03
Bydliště: Marzipan

Příspěvek od Trevenorboven »

Prečo allnighter ?
Ale jinak klidně. Je mi to fkz. Jenom kdyby se měly hrát dvě hry po sobě, tak nevim, esli to zvládnu. Ale rozhodně jsem pro.
Quasite, pojedu do Brna už v pátek brzy ráno... Až přijedeš, brnkni.
Uživatelský avatar
Peekay
Příspěvky: 5532
Registrován: 4. 2. 2007, 12:11
Bydliště: Foxdale Manor, Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Peekay »

Preco Allnighter?

Pretoze z Tesalonike do Kolchid a naspat je to poriadny kus cesty :D
"Ve světě DrDII je mnoho mísat, která jsou plná démovů."
- Pieta

"When I became a man I put away childish things, including the fear of childishness and the desire to be very grown up."– C. S. Lewis
Uživatelský avatar
Quasit
Vysloužilý démon
Příspěvky: 1452
Registrován: 28. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Praha, Vršovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Quasit »

Nemám tušení, co je Enemy Gods, ale rád se poučím. Nechci ale hrát celou noc až do rána, potřebuju být v neděli odpoledne nějak rozumně funkční, takže dejme tomu do jedné do dvou.

Do Brna pojedu nějak v sobotu dopoledne, hm, možná už bych se měl opravdu začít zajímat o tu dopravu. $D
Uživatelský avatar
Trevenorboven
Příspěvky: 728
Registrován: 11. 10. 2004, 17:03
Bydliště: Marzipan

Příspěvek od Trevenorboven »

Jedu v pátek ráno busem :/ Asi to pro Tebe nebude zrovna to pravé, řekl bych.
Uživatelský avatar
Quasit
Vysloužilý démon
Příspěvky: 1452
Registrován: 28. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Praha, Vršovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Quasit »

Dorazím v sobotu 11:45 k hotelu Grand. Pak budu očekávat další instrukce. Za dva sluneční oběhy nám bude Země ležet u nohou, Xerkone.
Zamčeno

Zpět na „Brněnský klub“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů