[BCDMQ] Burning Empires

Klika záhadných lidí v temných kápích. Přísně tajné!
Zamčeno
Uživatelský avatar
Fingalen
Příspěvky: 1198
Registrován: 25. 1. 2007, 13:39
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fingalen »

dvorax píše:Ak je s tym teda uzrozumeny aj Markus, nasmu sobotnajsiemu podniku uz nic nebrani. Bifi to tiez priklepol, takze hura na cervov.
Cervov? Ja som myslel, ze sa mam zenit! :eyecrazy: :lol:

Velmi sa na vas tesim, decka!
Hrajeme si a víme, že si hrajeme, tedy jsme něčím víc než jen rozumnými bytostmi, neboť hra je nerozumná..

I've joined the resistance.
Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 7757
Registrován: 23. 10. 2005, 01:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajo »

Super, jsem rad, že jste se domluvili :).

2 Fin: Nejdřív svatba, potom červi. Každopadně pokud na svatbu dojde a nikdo ti ji nepřekazí, tak se mi myslím splní jeden belief. Bude potřeba vymyslet novej.... tak se snaž :wink:
Uživatelský avatar
Fingalen
Příspěvky: 1198
Registrován: 25. 1. 2007, 13:39
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fingalen »

Qualdezar píše:Super, jsem rad, že jste se domluvili :).

2 Fin: Nejdřív svatba, potom červi. Každopadně pokud na svatbu dojde a nikdo ti ji nepřekazí, tak se mi myslím splní jeden belief. Bude potřeba vymyslet novej.... tak se snaž :wink:
Neboj, to by v tom musel byt cert (alebo cerv? $D ), aby sa mi to podarilo.. Neboj, budem sa snazit, aby som to nemal az take lahke... :wink:
Hrajeme si a víme, že si hrajeme, tedy jsme něčím víc než jen rozumnými bytostmi, neboť hra je nerozumná..

I've joined the resistance.
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20838
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Markus potvrzuje.
Uživatelský avatar
dvorax
Příspěvky: 155
Registrován: 23. 5. 2006, 08:20

Příspěvek od dvorax »

Natiska sa mi otazka ako dalej s nasim hranim. Mam totiz take hmliste podozrenie, ze najblizsi volny vikend bude tak 18-19.8. :(

No ale pekne po poriadku, jednotlive vikendy a prekazky, o ktorych viem:
23.-24.6. - Bifi je na skoleni
30.6.-1.7. - Bifi ma v piatok prichod a mari sa mi, ze v sobotu alebo v nedelu odchadza zase na dalsie skolenie - ja v sobotu splavujem Moravu, takze prichadza do uvahy len nedela a to neviem ako sa zosuladi z Bifiho cestovanim
7.-8.7. - Markus myslim hlasil, ze nebude k dispozicii, kedze je to pekne predlzeny vikend (sviatky stvrtok/piatok), nieco podobne ocakavam aj u seba
14.-15.7. - Gamecon (Bajo, Markus)
21.-22.7. - Mari sa mi, ze Markus spominal, ze ma rezervaciu na tento aj dalsi vikend
28.-29.7. - ja v sobotu odchadzam na najblizsie dva tyzdne (a teda aj vikendy), cim sa dostavame az ku spominanemu 18. 8.

Co vy na to? Nejake napady ako z tejto obrej diery von? Padol uz aj navrh na hranie cez tyzden, neviem nakolko by to ale bolo casovo a financne realizovatelne.
Naposledy upravil(a) dvorax dne 20. 6. 2007, 16:40, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Bifi
Motivátor; Moderátor
Příspěvky: 7470
Registrován: 3. 3. 2005, 12:24
Bydliště: hanzové mesto Brémy

Příspěvek od Bifi »

Ja 1. července (nedeľa) odchádzam školiť do Budapešti. Ten víkend je pre mňa určite neprijateľný. Okrem toho nemám na celé prázdniny žiadne pevné plány.

M
Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 7757
Registrován: 23. 10. 2005, 01:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajo »

V tuto chvili vim ze budu urcite na Gamecone (14.-15.7) a 21.7 odjizdim na dva tydny pryc a tenhle vikend mit asi cas nebudu, pravdepodobne.

Co bude predtim a potom zatim presne nevim.
Uživatelský avatar
Conlai
Správce rozbitých snů; Moderátor
Příspěvky: 2399
Registrován: 25. 11. 2003, 19:08
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Conlai »

Kromě 15. - 29. července mám čas neustále.
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20838
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Podepisuji se pod Robův souhrn, tedy potvrzuji to, že žádný volný víkend v nejbližší době není 8)

Přes týden ale můžu snad kdykoliv, kromě posledního týdne července.
Uživatelský avatar
dvorax
Příspěvky: 155
Registrován: 23. 5. 2006, 08:20

Příspěvek od dvorax »

Tak som to hodil do tabulky, zanalyzoval a tu je vysledok:

1) Hranie v kompletnej zostave:
a) najblizsi volny vikend je 18.-19.8. - ak tam teda zatial nikto nic nema, mohli by sme s tym predbezne pocitat a skusit si udrzat volne osobne kalendare
b) hranie cez tyzden je mozne v tyzdni pred Gameconom (9.-13.7.) a v tyzdni pred vyssie spominanym volnym vikendom (co mi pride uz zbytocne silit) - ostava stale otvorena vlastna realizacia. Ja mam vcelku pevny pracovny cas, ktory ma obmedzuje natolko, ze si neviem celkom dobre predstavit, ze dofrcim na poobedie do Brna tak, aby sme aj stihli nieco rozumne odohrat, boli by ste za tychto okolnosti ochotni pricestovat (opat) do BA na hru?

2) Hranie v mozno nie celkom kompletnej zostave:
"Vikend" 5.-8.7. sme sice uz zavrhli, Markus aj ja hlavne vdaka sviatkom a s tym spojenym predlzenym volnom. Ja tam ale zatial nemam naplanovane nic konkretne a bol by som ochotny jeden z dni venovat BE, zvlast ak by to bol niektory z krajnych (stvtok alebo nedela). Ako je to u Markusa? A u ostatnych?
Uživatelský avatar
dvorax
Příspěvky: 155
Registrován: 23. 5. 2006, 08:20

Příspěvek od dvorax »

Haloooo!!!
Je tam niekto???
Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 7757
Registrován: 23. 10. 2005, 01:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajo »

Na 100% se mi nehodi ty dva terminy, co jsem psal. O zbydku zatim nemuzu mluvit s jistotou. Momentalne je mam vicemene volne, ale mam v planu o prazdninach vydelat nejake penize, takze otazka je, co budu delat a jaky cas mi to zabere.
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20838
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

S bodem (1) nemám problém, to můžu kdykoliv. Takže se klidně domluvme na tom, že 18. - 19. 8. budeme hrát. Já jsem pro. Přes týden v červenci můžu, ale nevím, jak to zvládají ostatní.

Víkend v bodu (2) rozhodně nemůžu, takže hraní by muselo být beze mě (Fingalen zastupuje Baja, mě může zastoupit Peekay O-) )
Uživatelský avatar
dvorax
Příspěvky: 155
Registrován: 23. 5. 2006, 08:20

Příspěvek od dvorax »

Takze priatelia, s kazdym som to prebral cez icq, takze tu nenapisem nic nove, ale nech to mame cierne na modrom (alebo aky ma kto skin)...

Najblizsie hranie bude cez vikend 18.-19.8. zatial podla rozpisu v Brne.

A nikto sa nepostavil odmietavo k navrhu zvysit nasledne frekvenciu hrania, takze ak sa da, skuste s tym v svojich kalendaroch pocitat...
Pripadne zvazte aj dalsi navrh, zainteresovat do BE nahradnika, ktory by bol natolko v obraze, ze by bol schopny zaskocit za kazdu postavu, ak by v case dohodnutej session vypadol jeden hrac.
Uživatelský avatar
Bifi
Motivátor; Moderátor
Příspěvky: 7470
Registrován: 3. 3. 2005, 12:24
Bydliště: hanzové mesto Brémy

Příspěvek od Bifi »

To je dobrý nápad, odobne by som hlasoval za Fina. Ostatne ani mne by nevadilo hrať za postavu niekoho iného (čo ja viem, nejaký systém rotácie postáv?), pokiaľ má pre mňa uchopiteľné beliefs.
Zamčeno

Zpět na „Brněnský klub“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů