Proč Wan-To přestal hrát

Archiv časopisu Drakkar.
Uživatelský avatar
Wan-To
Rebel
Příspěvky: 2967
Registrován: 2. 8. 2006, 18:33
Bydliště: Praha

Proč Wan-To přestal hrát

Příspěvek od Wan-To »

RomiK se ptal, Joe se ptal v PMce, tak odpovím sem.

Proč jsem skončil s RPG?

Od začátku školního roku jsem kromě Sleziny vůbec nehrál. Začal jsem se pořádně věnovat jiným aktivitám - konkrétně historickému šermu, kreslení a děvčatům. :roll: Na RPG jsem si vzpomněl, akorát když chtěl kamarád zase rozebírat svou páteční hru, a už jsem začínal být pomalu rád, když řeč přecházela na jiné téma. Postupně jsem si uvědomil, že mi RPG vůbec nechybí, že mě k němu nic netáhne a že nemám žádný důvod hrát.

Mé rozhodnutí skončit podpořili i lidi, kteří u nás, v Čelákovicích, RPG hrají (hráli). Dneska jsou z většiny z nich závisláci na hrách typu WoW, já si s nimi už nemám říct a z jejich věčných keců o Warcraftech jsem už znechucený natolik, že se některým z nich radši vyhýbám. (MMORPG jsou choroba, nic víc)

Takže, abych to shrnul - našel jsem si jiné zájmy a navíc nemám s kým hrát.
Uživatelský avatar
Joe
Fórový šašek; Moderátor
Příspěvky: 4705
Registrován: 15. 3. 2004, 11:52
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Joe »

Aaaha.
Takže také nejaké vyhorenie spojené s nedostatkom záujmu okolia a vyťaženosťou.

Celkom chápem, ja tiež nemám často čas na to, čo by som chcel robiť a potom sa moje RPG-like veci ťahajú (viď preklady napríklad ;)).

Ešte väčší požierač sú dievčatá :D, u mňa konkrétne manželka (a u väčšiny aj potom rodina).

Ale veď uvidíš za pár týždňov, mesiacov... Ono sa to možno vráti samo od seba, ani nebudeš vedieť ako. A keby aj nie, tak vieš, kde nás nájdeš aspoň v Rozličnom pokece ;) A možno na Slezine!


BTW: taká technicko-drakkarovská - pošli mi (z môjho vlastného záujmu) ten template to OOO čo máš na sádzanie Drakkaru. Nehovorím vôbec, že sa hlásim momentálne na sadzača, ale zaujíma ma to (a bodne to aj ako emergency riešenie keby náhodou nebolo koho...).

Dik a veľa zdaru v koníčkoch!

J.
|-- RPGforum moderátor-editor
|-- Hrám: ... :roll:
|-- Mám rád: Amber Diceless, FATE, Primetime Adventures, Starport
|-- mail - joeyeti (at) gmail (dot) com
Uživatelský avatar
ilgir
pěšák
Příspěvky: 10153
Registrován: 22. 1. 2007, 13:48
Bydliště: nejkrásnější město světa

Příspěvek od ilgir »

No, někdy si spolu ještě určitě zahrajeme. :>;o) :wink:
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zrzavec »

A pokecáme o děvčatech. Něco podobného jsme v podstatě předpokládal. Nicméně, já jsme takhle měl skoro dva roky pauzu a pak se to vrátilo ještě silněji...:-D

Uvidíme, co se z toho vyklube.
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20838
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Ha! Admin leze do soukromé sekce!

Wan-to, neboj, ono se ti to vrátí, před RPG nikdy neutečeš :P Dej si čas a pak se vrať. Já sám jsem z tohodle fóra už dvakrát odcházel (to ale nemůžete pamatovat) kvůli jiným zájmům a koukněte, co dělám teď.

Takže užij života a doufám, že aspoň na Slezinu přijedeš.
Uživatelský avatar
Wan-To
Rebel
Příspěvky: 2967
Registrován: 2. 8. 2006, 18:33
Bydliště: Praha

Příspěvek od Wan-To »

Vy my tady všichni prorokujete, že se jednou k RPG vrátím... Možná jednou, když se najde ta správná parta...

Ale na Slezině se mnou rozhodně počítejte!
Zamčeno

Zpět na „Drakkar“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti