Reklamní bannery

Archiv časopisu Drakkar.
Uživatelský avatar
Wan-To
Rebel
Příspěvky: 2967
Registrován: 2. 8. 2006, 18:33
Bydliště: Praha

Reklamní bannery

Příspěvek od Wan-To »

Mám návrh reklamního banneru pro Drakkar:

Obrázek

Vychází z grafiky webu, je tam použitá klasická drakkaří lodička, prostě aby všechno ladilo k sobě.


Tohle je jen první snímek. Pak bych přidal ještě jeden nebo dva další snímky, kde bude nějaký reklamní slogan, který bude Drakkar zároveň charakterizovat a zároveň přiláká nové čtenáře. Něco ve stylu "Jen díky Drakkaru nezůstanou na vašem prádle žádné skvrny!" $D

Já to vidím na jeden snímek, kde napíšeme seznam témat, které se v Drakkaru objevují, a na další snímek, kde budou nějaké kecy ohledně toho, že se může k Drakkaru každý přidat, začít se třeba prosazovat jako začínající autor nebo kreslíř a tak podobně.

Takže sem s návrhy. $:)
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zrzavec »

tenhle banner se mi líbí. Nápad s bannery reklamními také.

Pokud mi poradíš, nebyl by pro mě problém hodit k sobě na stránky všechny tři bannery aby se v headu střídali. Akorát to nevím, jak bych udělal :-)
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
Wan-To
Rebel
Příspěvky: 2967
Registrován: 2. 8. 2006, 18:33
Bydliště: Praha

Příspěvek od Wan-To »

Střídat se ty snímky budou samy, aniž by ses musel o něco start. Jen dostaneš URL GIF animace; to bude všechno.
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zrzavec »

Super. Díky. Už se těším až bude nahoře na mých stránkách reklama na Drakkar :-) :-) :-)
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
Wan-To
Rebel
Příspěvky: 2967
Registrován: 2. 8. 2006, 18:33
Bydliště: Praha

Příspěvek od Wan-To »

Dobře. Teďka ještě potřebujeme vymyslet, co kromě "Drakkar - internetový časopis o RPG hrách" na tom banneru bude.

A další věc - ty bannery musíme mít kam dát. Samozřejmostí jsou stránky RomiKovy družiny; nemyslím si ovšem, že by nám zajistily potřebnou propagaci. Hodilo by se přemluvit majitele nějakých známých a hodně navštěvovaných serverů, aby nám jako začínajícímu projektu poskytli na svém webu prostor pro banner. Znáte někoho? Jestli se vám někoho nechce ukecávat, pošlete mi na něj kontakt, a já se ho pokusím přesvědčit sám.

Je tu jeden drobný háček, a to v tom, co můžeme nabídnout my.
- Reklamu na webu. Tu bych rád omezil na textovou a odkazy, protože velký barevný blikající banner by stránkám Drakkaru vůbec neslušel.
- Prostor v časopise. To jsme, tuším, zamítli v souvislosti se Skavenovým fantasy obchůdkem (už si nepamatuji, jaká byla nabídka ze Skavenovy strany), ale pokud by se jednalo o nějakou rozumnou formu reklamy, třeba rozhovor nebo nějaký kalendář akcí, jsem pro.

Zkusil bych si také stanovit okruh lidí, na které bude propagace Drakkaru mířena. Koho chceme vlastně oslovit?
Uživatelský avatar
Dukolm
Příspěvky: 389
Registrován: 5. 7. 2006, 09:30
Bydliště: d20.cz
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dukolm »

zkusit portál hry na hrdiny http://www.hrynahrdiny.cz/
ja se zkusím zeptat na erinelu
Uživatelský avatar
Wan-To
Rebel
Příspěvky: 2967
Registrován: 2. 8. 2006, 18:33
Bydliště: Praha

Příspěvek od Wan-To »

Na Lopuchu nabízejí reklamu za dost atraktivní cenu: 1 Kč za 1000 zobrazení. Už vyzvídám, kolikrát se reklama zobrazí denně, ať víme, jestli se vyplatí pár korun za banner na úvodní stránce diskuzního serveru zaplatit.
Uživatelský avatar
Wan-To
Rebel
Příspěvky: 2967
Registrován: 2. 8. 2006, 18:33
Bydliště: Praha

Příspěvek od Wan-To »

Co dát na banner tohle?

1. snímek: "Drakkar - internetový časopis o RPG hrách"
2. snímek: "herní systémy, fantasy, dobrodružství..."
3. snímek: "Prostor i pro začínající autory"
Uživatelský avatar
Acidburn
Příspěvky: 219
Registrován: 20. 5. 2007, 13:32
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Banner

Příspěvek od Acidburn »

Jo, tyhle tři slogany jsou dostatečně výstižný, takže bych hlasoval pro tyhle 8)
Countdown to exterminate the human race...
Uživatelský avatar
Goran
Don Quijote
Příspěvky: 3390
Registrován: 2. 5. 2006, 12:58
Bydliště: Litoměřice/Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goran »

Souhlas s Wan-tem.
Nejsem trouba, ale snažím se a s pomocí Boží se jím brzy stanu!

R.I.P.
Zamčeno

Zpět na „Drakkar“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti