Profily autorů na webu

Archiv časopisu Drakkar.

Chcete na webu profily?

Ano
11
100%
Je mi to jedno
0
Žádná hlasování
Ne
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů: 11

Uživatelský avatar
Dalcor
Vévoda z Knightlundu
Příspěvky: 4971
Registrován: 3. 4. 2004, 19:41
Bydliště: Černá skála a Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalcor »

Vitus píše:Takže můj brief profil:
No jo zase nejdelší viď? Nestačí ti že jsi nejstarší? :-) Ale na jaře už asi nebudeš jedinej ženatej.
To spolu s mojí láskou k filosofii a mytologii zcela jsně namířilo moje směřování od začátku 90. let - původně to byla hlavně kvalitní sci-fi (Duna Franka Herberta tu vyšla ještě před rokem 1990, ale Asimov a další klasici víceméně poté) včetně technofantasy Aldisse, Harrisona, LeGuinovou a další.
LeGuinové, ne??
I am Alpharius!!!!
Kulka je hlupák, ale bodák, to je panečku jiný chlapík!
WargamingASP - nevážně nejen o wargamingu.
Uživatelský avatar
Vitus
Příspěvky: 2659
Registrován: 21. 7. 2006, 09:03
Bydliště: Kladno

Příspěvek od Vitus »

Dalcor píše:No jo zase nejdelší viď? Nestačí ti že jsi nejstarší? :-) Ale na jaře už asi nebudeš jedinej ženatej.
No, trochu jsem se rozjel, původně to mělo být kratší. Nejstarší nejsem (alespoň, co se RPG scény týče) Bouchi a Aquila jsou určitě starší a myslím, že i Bifi a ještě někdo :wink:

Tak ženitba jo ? Teda, teda - to jste vzali hopem. Tak je to správné, gratuluji k tak odvážnému (sou)činu ! :clap:
Dalcor píše:To spolu s mojí láskou k filosofii a mytologii zcela jsně namířilo moje směřování od začátku 90. let - původně to byla hlavně kvalitní sci-fi (Duna Franka Herberta tu vyšla ještě před rokem 1990, ale Asimov a další klasici víceméně poté) včetně technofantasy Aldisse, Harrisona, LeGuinovou a další.
LeGuinové, ne??[/quote]

Překlep v pádu opraven - pokud někdo máte něco další ke gramatice, sem s tím (gramatika není moje silná stránka). Díky.
Uživatelský avatar
Dalcor
Vévoda z Knightlundu
Příspěvky: 4971
Registrován: 3. 4. 2004, 19:41
Bydliště: Černá skála a Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalcor »

Vitus píše:
Dalcor píše:No jo zase nejdelší viď? Nestačí ti že jsi nejstarší? :-) Ale na jaře už asi nebudeš jedinej ženatej.
No, trochu jsem se rozjel, původně to mělo být kratší. Nejstarší nejsem (alespoň, co se RPG scény týče) Bouchi a Aquila jsou určitě starší a myslím, že i Bifi a ještě někdo :wink:
Myslel jsem redakci :)
I am Alpharius!!!!
Kulka je hlupák, ale bodák, to je panečku jiný chlapík!
WargamingASP - nevážně nejen o wargamingu.
Uživatelský avatar
Goran
Don Quijote
Příspěvky: 3390
Registrován: 2. 5. 2006, 12:58
Bydliště: Litoměřice/Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goran »

Taky bych to měl hodit přes ten mezixicht, akorát není čas :( . V září to tam hodím sám, leda že by nějaká dobrá duše překopírovala ten profil odsud na drakkaří web za mě.
Nejsem trouba, ale snažím se a s pomocí Boží se jím brzy stanu!

R.I.P.
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zrzavec »

Profily na webu budou až s novou, upravenou verzí.
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Zamčeno

Zpět na „Drakkar“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti