Ostatní a nedůležitá témata .)

Archiv časopisu Drakkar.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Gran
Váš Astrální Brácha .)
Příspěvky: 1904
Registrován: 15. 8. 2006, 12:36
Bydliště: Praha

Ostatní a nedůležitá témata .)

Příspěvek od Gran »

To bych ani neřek, o kolik procent mi může jediný článek zvednout známost, jak tak koukám na zaspamovanou poštu a mail :roll: =P
It's Alive!
Uživatelský avatar
Wan-To
Rebel
Příspěvky: 2967
Registrován: 2. 8. 2006, 18:33
Bydliště: Praha

Re: Ostatní a nedůležitá témata .)

Příspěvek od Wan-To »

Gran píše:To bych ani neřek, o kolik procent mi může jediný článek zvednout známost, jak tak koukám na zaspamovanou poštu a mail :roll: =P
Nepodělíš se o nějaké veselé reakce? :roll:

$D
Uživatelský avatar
Gran
Váš Astrální Brácha .)
Příspěvky: 1904
Registrován: 15. 8. 2006, 12:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Gran »

1)
Gran: Jsem hráčem na RPG online scéně od doby, co začal Abarin - tuším, že jsem si tam udělal registraci právě krátce po jeho vzniku. Hrál jsem na něm hodně (...)
On: Je jasne, ze ti Aragorn vysel v "testu" nejlip, kdyz nic jineho jsi v podstate netestoval a jak se ukazuje, tak do toho ani moc nevidis :-)

2)
On: V clanku je naznaceno, ze Ami s Japanem "ukradli" jilmovi napad. To je pomerne odvazne tvrzeni, ktere by slo nazvat i narcenim, uz proto, ze na zacatku je uvadeno, ze ten napad mel jenom jeden clovek, a to prave jilm. Vyzniva to opravdu osklive (a mimochodem je to zalovatelne, poradil jsem se se svym pravnikem

...
Víc toho teď nevyhrabu, vím, že to není nej, ale některé hlášky jsou takové, že by je ne každý pochopil .)
V každém případě, jsem označován za zkorumpovaného lobistu =P
It's Alive!
Uživatelský avatar
Viking
Romikovec
Příspěvky: 465
Registrován: 17. 9. 2006, 11:24
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Viking »

Wow, pokud jsou takové reakce tak jsi napsal super článek :) To s tím právníkem je hustýýý
"Leda je vobklíčit" - John Rambo
Uživatelský avatar
Wan-To
Rebel
Příspěvky: 2967
Registrován: 2. 8. 2006, 18:33
Bydliště: Praha

Příspěvek od Wan-To »

Mě by zajímalo, jestli se ten člověk s tím právníkem opravdu radil. Koukám, že si Grane koleduješ o průser. $D Ještě pár podobných článků...
Uživatelský avatar
ilgir
pěšák
Příspěvky: 10153
Registrován: 22. 1. 2007, 13:48
Bydliště: nejkrásnější město světa

Příspěvek od ilgir »

Doooooost dobrýýýýýýýý $D :dance: :clap:
Uživatelský avatar
Gran
Váš Astrální Brácha .)
Příspěvky: 1904
Registrován: 15. 8. 2006, 12:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Gran »

Tak já mu napsal, že až zažaluje Holywood nějakého kritika za to, že dal jeho filmu jednu hvězdičku, jen ať si na mně smlsnou =P

Btw já jsem provokatér srdcem i duší, viz. vitův komentář v mém profilu =P
It's Alive!
Uživatelský avatar
Gran
Váš Astrální Brácha .)
Příspěvky: 1904
Registrován: 15. 8. 2006, 12:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Gran »

To jo, právník je nejhustší. Jinak to většinou byly jen hlášky... ale tenhle člověk mě fakt překvapil, měl jsem ho za pohodu týpka a on tohle .)

Ale tohle je úplně normální. Taky o tom chci napsat někdy článek, bude se jmenovat "Zažral jsem se do Fantasy aneb RPG's my middle-name" =P Prostě, každej, kdo hraje RPG online a případně se i dostane "výš", než je "běžný uživatel", časem zcvokatí a začne to brát šíleně vážně. .)
It's Alive!
Uživatelský avatar
Dukolm
Příspěvky: 389
Registrován: 5. 7. 2006, 09:30
Bydliště: d20.cz
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dukolm »

Gran píše: Taky o tom chci napsat někdy článek, bude se jmenovat "Zažral jsem se do Fantasy aneb RPG's my middle-name" =P Prostě, každej, kdo hraje RPG online a případně se i dostane "výš", než je "běžný uživatel", časem zcvokatí a začne to brát šíleně vážně. .)
tak to bude sranda a koukej si zvětšit email na 2G aby se ti tam ty emaily vešly :lol:

Blahopřeji třeba nám ten právník přidá na oblibě a informovanosti
Uživatelský avatar
Gran
Váš Astrální Brácha .)
Příspěvky: 1904
Registrován: 15. 8. 2006, 12:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Gran »

Tak když jsem mu za tu právničinu slovně nafackoval, tak sice ještě měl nějaké hlášky, ale psal, že to s tím právníkem tak nemyslel :roll:
It's Alive!
Uživatelský avatar
Viking
Romikovec
Příspěvky: 465
Registrován: 17. 9. 2006, 11:24
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Viking »

Jsem asi lempl co ničemu nerozumí, ale nejde mi odeslat Dalcorovi meil.
"Leda je vobklíčit" - John Rambo
Uživatelský avatar
Dalcor
Vévoda z Knightlundu
Příspěvky: 4971
Registrován: 3. 4. 2004, 19:41
Bydliště: Černá skála a Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalcor »

Dalcor at seznam.cz
dragobnlance.dalcor at seznam.cz
dalcor.og at gmail.com

Zkus jeden z nich :)

BTW to s tím právníkem je těžko pravda, naznačení ze kterého si autor může vyvodit závěr rozhdoně nemůže být žalvoatelné, stejně jako určitým způsobem zamlžené tvrzení :) Takže ybch se právníka nebál, už jenom proto že by z nás vytáhl maximálně omluvu, a pak náklady a to ještě kdoví jestli. Spíše ne. BTW je to nekomerční projekt, že? (Andor?)

K tomu bych ještě řekl, abychoms e takovejmhle blbečkům vyhnuli - bacha na formualce takových obvinění. Vše musí býti nepřímo nazančený.

BTW Grane mám srovnatelnou zkušenost. Pamatuješ ajk jsem se dostal an Lopuch. Tím jak jsem totálně sepsul PPH DrD+ a měl najednou svůj fanklub.

Doporučoval bych zařídit Drakkarovský ALIAS mail, nebo přímo mailbox ;) Ať ti to nespamuje schránku.

Každopádně jen tak dál, když někomu šlápneš na kuří oko stojí to vždy za to.

Napadl mě článek, který ale nemůžu já sám napsat, na téma "Řevnivost RPG komunit v Čechách". To by bylo haló. případně "Altar a Blackfire - pohled zvenčí"
I am Alpharius!!!!
Kulka je hlupák, ale bodák, to je panečku jiný chlapík!
WargamingASP - nevážně nejen o wargamingu.
Uživatelský avatar
Viking
Romikovec
Příspěvky: 465
Registrován: 17. 9. 2006, 11:24
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Viking »

Problém je tady: dalcor.or­g@gmail.com - bral jsem ho ze stránek Drakkaru, takže by to chtělo opravit.
"Leda je vobklíčit" - John Rambo
Uživatelský avatar
Almad
Příspěvky: 631
Registrován: 12. 9. 2006, 23:19
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Almad »

Dalcor píše:Napadl mě článek, který ale nemůžu já sám napsat, na téma "Řevnivost RPG komunit v Čechách". To by bylo haló. případně "Altar a Blackfire - pohled zvenčí"
Jděte do toho, máte mou podporu.

Důvod proč bys to sepsat nemohl?
Uživatelský avatar
Almad
Příspěvky: 631
Registrován: 12. 9. 2006, 23:19
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Almad »

Gran píše:Vyzniva to opravdu osklive (a mimochodem je to zalovatelne, poradil jsem se se svym pravnikem.
To znám, nenechat se zastrašit. Zajímavé že v každé žádosti má každá skupina kluků o třech lidech vlastní právní oddělení (cosi to vypovídá o vztahu k právu v našich zemích), ale když je člověk vyzve ať si klidně žalují, kde nic tu nic.

Osobně bych preventivně lidi takto vyhrožující pověsil za přirození do drakkaru a poslal na moře...a z principu s takovými lidmi nemluvil :-]
Zamčeno

Zpět na „Drakkar“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti