Obsah 3. čísla

Archiv časopisu Drakkar.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Gran
Váš Astrální Brácha .)
Příspěvky: 1904
Registrován: 15. 8. 2006, 12:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Gran »

Já jen, že mám pocit, že na mé zprávy nikdo nereaguje, ač obsahují dotazy, a jak si tak prohlížím diskuse, tak tomu tak skutečně je .)

Tak se zopakuju:
Jak je to s těmi články? Vy chcete dnes (nebo kdy) sázet? Vždyť uzávěrka byla řečena, že je až do 15.srpna, ne?
It's Alive!
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zrzavec »

Aha, včera a dnes to bylo hektické. Drakkar se má na webu objevit vždy 1. v sudý měsíc (1.2., 1.4....1.8.) :-D

Tvůj článek o serverech dáme do dalšího čísla, tak na to budeš mít hodně času a proto si dej záležet a napiš i něco dalšího :-D

Nechtěl byste někdo napsat do čtvrtého čísla recenzi na kupku hnoje, která si říká Harry Potter? (neberte to vážně, to je trošku humor). Mě osobně ten film oslovil jako velmi průměrné dílo...:-D

Astrále, brácho jak by na tee mohl někdo nereagovat? Nevlezlo už ti GTA a gangstas na mozek kámo? :-D :-D :-D
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
Wan-To
Rebel
Příspěvky: 2967
Registrován: 2. 8. 2006, 18:33
Bydliště: Praha

Příspěvek od Wan-To »

Drakkar je tady. Řekněte WOW! $D

Uff... PDF je hotové. Zkontrolujte ho, jestli tam nejsou nějaké chyby. Ještě zbývá (speciálně pro Pecu) vyrobit HTML verzi, ale to už je práce na pár minut.
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zrzavec »

WOW WOW WOW WOW WOW WOW WOW WOW WOW WOW WOW WOW
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
Wan-To
Rebel
Příspěvky: 2967
Registrován: 2. 8. 2006, 18:33
Bydliště: Praha

Příspěvek od Wan-To »

Je to všechno v pořádku?
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zrzavec »

Nenašel jsme tam žádnou chybu. Projel jsem to vcelku rychle. Jak říkám, poslední dny mi trošku blbne net a tak to všechno stahuji pomalu, blbě se mi to čte a tak :-(
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
Vitus
Příspěvky: 2659
Registrován: 21. 7. 2006, 09:03
Bydliště: Kladno

Příspěvek od Vitus »

Napsal jsem Bouchimu ohledně toho rozhodnutí s tím dobrodrůžem -> taky jsem se jej zeptal, zda nebude vadit uveřejnění aplikací v čase "mezi dvěmi půlkami". Na dalších detailech (například upoutávce na Drakkaří aplikace) se ale prosím s Bouchim dohodni RomiKu přímo (nic jsem o tomto nápadu nepsal -> nechtěl jsem se nabourávat do partnerských vztahů Drakkar-DD :wink: ).
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zrzavec »

Já už jsme mu také napsal. V podstatě to bude velmi jednoduché - jakmile se objeví první část dobrodružství v DD, oni dají upoutávku na Drakkar a my vydáme aplikace. To by mělo být v polovině prosince.

Do té doby by to chtělo jiný speciál. Teď mě tak napadlo...Quentin Dunward (vitusovo dobrodružství, na stránkách RomiKovy družiny) má také 40+ stránek. Takže, když budeme chtít a Vitus dovolí, speciál máme...Stačí jen udělat aplikace. Co vy na to?
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
Wan-To
Rebel
Příspěvky: 2967
Registrován: 2. 8. 2006, 18:33
Bydliště: Praha

Příspěvek od Wan-To »

Hotovo. O půlnoci se na webu objeví zpráva, že jsme vydali třetí číslo.

Chtělo by to nové číslo Drakkaru nějak oslavit. :beer:
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zrzavec »

Ano. To by chtělo. Až bude zase nějaká společná akce, uděláme velkou oslavu Drakkaru. A nebo k výročí či nějakému kulatému číslu uděláme pořádný srazík...:-D

Jde nám to. Hlavně tobě Wan-To velmi děkuji. Děkuji všem, kteří se na třetím čísle podíleli, ale Wan-To má na každém čísle lví podíl.
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
Wan-To
Rebel
Příspěvky: 2967
Registrován: 2. 8. 2006, 18:33
Bydliště: Praha

Příspěvek od Wan-To »

RomiK píše:Ano. To by chtělo. Až bude zase nějaká společná akce, uděláme velkou oslavu Drakkaru. A nebo k výročí či nějakému kulatému číslu uděláme pořádný srazík...:-D
Tak nejbližší RPG akce, pokuď vynechám Tangrob (turnaj v DrD tady u nás v Čelákovicích, nechcete někdo přijet? :roll: ), bude Slezina, jestli se nepletu. Zrovna takový super termín, přesně ten víkend před vydáním 4. čísla. :D
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zrzavec »

A hlavně Slezina je cool a hodně pohodová akce. To by se i hodilo. Na té se dá i v klidu popít (nikoliv ožrat se). :-) Na Slezinu se pokusím dorazit všema deset i:-)
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
Gran
Váš Astrální Brácha .)
Příspěvky: 1904
Registrován: 15. 8. 2006, 12:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Gran »

Džizis christ a to mi říkáš teď? Tak to ti teda pěkně děkuju.

Kdybych tohle věděl, tak řeknu webmasterům, že maj míň času, a pošlu ti to včas. Džizis. Jsem jim avizoval, že to bude ve 3. čísle, to si mám teď před ně stoupnout jak k*etén a říct, že to bude až za dva měsíce?

Celkově se cítím podveden... a vzhledem k tomu, že projektů mám habaďůru a měl bych být trochu vybíravej, tak se mi tenhle pocit podvedení asi moc nelíbí.
It's Alive!
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zrzavec »

Gran: Počkej, to jako myslíš vážně?

Co z toho udělat článek na web Drakkaru? Ono, stejně se uvažuje i o jistém oživení webu. A jednou za čas udělat speciální číslo z článků na webu. Co ty na to?

Podveden se neciť, podívej, kolik lidí se teď o prázdninách tak trošku vypařilo...Grane, jestli jsi to myslel vážně, buď rád, že nejsi nikdo jiný... :wink:
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
Gran
Váš Astrální Brácha .)
Příspěvky: 1904
Registrován: 15. 8. 2006, 12:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Gran »

Sry, když píšu, telefonuju a ještě pařím a to všechno zároveň, nestíhám psát smajlíky .)

Ale rozhodně mě to zarazilo a na chvíli i lehce nas*alo, každopádně, zítra večer mizím na čtrnáct dní... a do toho večera ten článek budete mít.
Co s ním uděláte, to je mi jedno x)

EDIT: A nebo ne. Pošlu vám to až za těch čtrnáct dní... napadlo mě, že bych si zaplatil zkušební hru na Torchi, abych ho pořádně vyzkoušel. Chtěl jsem to udělat minulý týden, ale nestíhám...

Takže, ehm, řešte, co jste řešili, mě neřešte, já jsem stejně, ehm, neřešitelnej =P x)
It's Alive!
Zamčeno

Zpět na „Drakkar“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů