Au, bodnul's mě do diskuse !

Čas od času vzplane RPG Fórum plamenem a divokými hádkami. Zde archivujeme některé obzvláště povedené flamy - pro pobavení, ostrašení či poučení budoucích generací.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22593
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Au, bodnul's mě do diskuse !

Příspěvek od Jerson »

Faskale, mrkni na forum - samé plovoucí mrtvolky, protože počet zdrojů (lidí) je omezen a roste jen velmi pomalu, pokud vůbec - matadoři zase odchází. Takže pozor na aplikování biologických pouček na sociologické skupiny.
Nicméně i když stříháš na požádání, tak není na škodu počkat týden, než provedeš operaci - třeba nebude potřeba a pacient zemře stejně, třeba se srovná sám.
A přerušení diskuze na nějakou dobu mi nevadí. Dává mi (falešnou?) naději, že si to diskutující mezitím promyslí.
Možná získá jiný pohled, ale stejně tak ho získá, když na čas vypadne z jiné diskuse. Navíc se tu k tuhnoucím diskusím nevrací úplně nejsnáze. Chybí mi jednoduché záložky.
Uživatelský avatar
Faskal
Moderátor
Příspěvky: 9045
Registrován: 20. 11. 2006, 20:59
Bydliště: Praha

Re: Au, bodnul's mě do diskuse !

Příspěvek od Faskal »

Jersone, vidím spoustu mrtvolek v rozličném pokecu - tam totiž odstříhávám off-topic, o kterém si myslím, že zaneřaďuje staré téma. Že si umírá mě moc nepřekvapuje. Bezpředmětné tlachání (které je tak příjemné) klidně odsouvám, když si myslím, že brání podnětné diskuzi. Nemažu jej - jenom dávám bokem, jestli někdo nemá chuť v něm pokračovat.
Namátkou jsem se díval na mnoho distkuzí v Realitě - tam vesměs žijí stará i odstřižená témata. Úplnou apokalypsu jsem způsobil při střihnutí zla, ale to už jsem se kál.
V realitě je na poslední stránce tématu hláška o odstřižení u jediného - kompasu, který tou dobou odklikl každý, koho to tehdy zajímalo.
Pochopitelně na to nemám grafy a možná se mi to zdá. Ovšem spousta odstřižených diskuzí si bez problému žije.

Ale dík, že o tom se mnou diskutuješ, snažím se to dělat s citem, ale nemusí se to dařit, že.

To není biologická poučka - je to model, který užívám k pochopení dynamiky tohoto fóra.
... ano, chtěl jsem zničit svět. Ale ne takhle.
Staré zápisy z her, aktuálně: Tannhäuserova brána - Claudius II, Karak - Erbald.
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22593
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Au, bodnul's mě do diskuse !

Příspěvek od Jerson »

No, tak jinak - pobavilo mě, že zrovna v tomhle tématu, kam jsi napsal "vyzkoušíme, jestli ho střihutí nezabiju" se tak možná stalo. Kdybys to tam nenapsal, nebo kdyby to nebylo zelenou barvou a velkým písmem, tak jsem se neozval, nevšiml bych si toho. :-)
Uživatelský avatar
Faskal
Moderátor
Příspěvky: 9045
Registrován: 20. 11. 2006, 20:59
Bydliště: Praha

Re: Au, bodnul's mě do diskuse !

Příspěvek od Faskal »

Oddělil jsem 10 příspěvků, ze kterých se stalo 6 stran diskuze (přišla mi navíc docela zajímavá). Mně to přijde jako dobrý trade-off.
K mateřské diskuzi: sice to byla jenom jedna pokračující strana, ale přišlo 5 velkých příspěvků. Pochybuji, že toto ustřižení bylo tak duširvoucí, že si čtenáři z 5 stěn textu nenašli nic, aby na ten tvůj finální odpověděli.
A hlavně, bylo to na žádost z vnějšku. A obří, řvoucí písmenka tam byla proto, že jsem stříhal tebe, promiň.

Ovšem díky za připomínku, budu nad tím uvažovat.

Závěrem bych rád řekl, že nechápu, na co si stěžuješ. Je to diskuze o zabijácích diskuzí. Ostatní si můžou napsat vlastní zabiják a já ne?
Můžu snad já za to, že můj zabiják diskuze diskuzi zabil, a zabijáky diskuzí od ostatních to nedokázaly?
Prostě jsem jenom nelepší v tom, co dělám.
... ano, chtěl jsem zničit svět. Ale ne takhle.
Staré zápisy z her, aktuálně: Tannhäuserova brána - Claudius II, Karak - Erbald.
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22593
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Au, bodnul's mě do diskuse !

Příspěvek od Jerson »

Faskale, zdá se mi to, nebo to bereš jako útok na svou osobu? Není třeba to brát tak vážně. A netřeba se omlouvat, vždyť je to jen diskuse. Jo, a já si teď nestěžuju. Může se to zdát překvapivé, ale je to tak. 8)
Uživatelský avatar
Faskal
Moderátor
Příspěvky: 9045
Registrován: 20. 11. 2006, 20:59
Bydliště: Praha

Re: Au, bodnul's mě do diskuse !

Příspěvek od Faskal »

Neberu to jako útok na svou osobu. Beru to jako... Upozornění na svou osobu. Rozhodně nemám v plánu tě zamordovat ve spánku, neboj.

Já si tady jenom vybíjím své byrokratické sklony...
... ano, chtěl jsem zničit svět. Ale ne takhle.
Staré zápisy z her, aktuálně: Tannhäuserova brána - Claudius II, Karak - Erbald.
Uživatelský avatar
Vallun
Příspěvky: 32273
Registrován: 14. 5. 2008, 10:40
Bydliště: Velká Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Au, bodnul's mě do diskuse !

Příspěvek od Vallun »

Když už jsme u té kritiky Faskala, tak mám drobný pocit, že je citlivější na mimobiologická OT, která střihá aktivněji... Viz nedávná debata o zbraních, kterou jsem já začal svým příspěvkem v Radosti na kosti, protože jsem z výběru MARky měl fakt radost...ale i tento příspěvek skočnil někde úplně jinde.. Jako by člvoěk nemohl mít radost až na kost mimo biologii :)
Pokud chce někdo slyšet jen "ano" nebo "ne", tak jej nezajímá odpověď.
Eru je jediný Bůh a Tolkien je jeho prorok.
Non sub hominem,sed sub ius.
Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí.
Nejsem odborník ve smyslu § 5 odst. 1 O.Z.
Uživatelský avatar
Faskal
Moderátor
Příspěvky: 9045
Registrován: 20. 11. 2006, 20:59
Bydliště: Praha

Re: Au, bodnul's mě do diskuse !

Příspěvek od Faskal »

Ne, nemohl.
Je to součást mé profesionální deformace. Nejen to, a proto jsem si založil Profesionální deformace, ale ještě jsem na to neměl čas.

Zrovna depresárium, radost až na kost a rozličný chápu jako spawing pool pro nová témata - něco se tam vrazí, nechá se kultivovat a když to někoho zajímá, dá se tomu nová buňka. (Tohle se neodstřihne, chápete správně)
... ano, chtěl jsem zničit svět. Ale ne takhle.
Staré zápisy z her, aktuálně: Tannhäuserova brána - Claudius II, Karak - Erbald.
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Re: Au, bodnul's mě do diskuse !

Příspěvek od Markus »

Faskale, tak teď, když tě Jerson zavalil svými stížnostmi, ses teprv stal pravým a nefalšovaným moderátorem. :P $D
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22593
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Au, bodnul's mě do diskuse !

Příspěvek od Jerson »

Markus píše:Faskale, tak teď, když tě Jerson zavalil svými stížnostmi, ses teprv stal pravým a nefalšovaným moderátorem. :P $D
Važ slova, Markusi. "Zavalil stížnostmi" je výrok, který bys neměl brát na lehkou váhu, protože bych mohl mít tendence ukázat ti, jak to vypadá podle mně.

Ale Faskal má rád Flatland, takže proč bych si mu nějak extra stěžoval 8)
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22593
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Au, bodnul's mě do diskuse !

Příspěvek od Jerson »

V tématu "Může CR fungovat v narativismu?" Sosáček napsal
Sosacek píše:Může ČR fungovat v narativismu?
Možná se debata ještě rozběhne, ale ten háček posouvající význam někam úplně ... jinam mi přijde jako ukázové bodnutí do ledvin.
Uživatelský avatar
Vallun
Příspěvky: 32273
Registrován: 14. 5. 2008, 10:40
Bydliště: Velká Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Au, bodnul's mě do diskuse !

Příspěvek od Vallun »

Jerson - No, kdybys to téma četl pořádně, tak bys věděl, že za a) jsem takovou potázku položil já už dříve a diskuse to řečkala ve zdraví.
b) Samotná diskuse se umrtvila poslendím prohlášením Wan-Toa...
Pokud chce někdo slyšet jen "ano" nebo "ne", tak jej nezajímá odpověď.
Eru je jediný Bůh a Tolkien je jeho prorok.
Non sub hominem,sed sub ius.
Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí.
Nejsem odborník ve smyslu § 5 odst. 1 O.Z.
Sosacek
Příspěvky: 25732
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Re: Au, bodnul's mě do diskuse !

Příspěvek od Sosacek »

Now I am become Death, the destroyer of discussions.

1) to byl vtip
2) ta diskuse byla stejne nesmyslna, ja rikal wanto
But nobody came.
Uživatelský avatar
Conlai
Správce rozbitých snů; Moderátor
Příspěvky: 2399
Registrován: 25. 11. 2003, 19:08
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Au, bodnul's mě do diskuse !

Příspěvek od Conlai »

Nah, přesně tak. Některé diskuse si zaslouží zatlačit do kouta a bodnout do obličeje. O-)
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22593
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Au, bodnul's mě do diskuse !

Příspěvek od Jerson »

Vallun si sám odpověděl, takže to byla taková uzavřená konverzační smyčka.
Zamčeno

Zpět na „Legendární flamy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti