Názor na zmazanie svojho prínosu zo stránky

Čas od času vzplane RPG Fórum plamenem a divokými hádkami. Zde archivujeme některé obzvláště povedené flamy - pro pobavení, ostrašení či poučení budoucích generací.
Uživatelský avatar
skew
Příspěvky: 2519
Registrován: 30. 1. 2008, 18:25
Kontaktovat uživatele:

Re: Názor na zmazanie svojho prínosu zo stránky

Příspěvek od skew »

Jo, taky mi to nepřijde nijak cool, takový jako "Huh, když mě tam nechcete, ani mý články si číst nebudete !".

Pokud k tomu má autor nějakej rozumnej důvod, tak je to asi ok, jen mě žádnej nenapadá.
Ať je tím autorem Sirien nebo... no, někdo, kdo není Sirien. Prostě viz. Pieta, různá X.
Where thou'rt cut off upon thy neck, kind brother, the falling of one head lifts up another.

I know this, which I never learnt in schools, the world's divided into knaves and fools.
Uživatelský avatar
Pieta
sofistikovaný troll
Příspěvky: 15030
Registrován: 6. 9. 2006, 19:08
Bydliště: Praha, ale původem jsem z Hostivaře
Kontaktovat uživatele:

Re: Názor na zmazanie svojho prínosu zo stránky

Příspěvek od Pieta »

skew píše:Pokud k tomu má autor nějakej rozumnej důvod, tak je to asi ok, jen mě žádnej nenapadá.
Ať je tím autorem Sirien nebo... no, někdo, kdo není Sirien. Prostě viz. Pieta, různá X.
Je to prostě ideologickej rozchod.

Si představ, že píšeš na nějaký stránky, pak je převezme Dělnická strana a ty se v noci probouzíš hrůzou z toho, kdy tě s nima někdo začne spojovat v okamžiku, kdy se ti to fakt nebude hodit.
Cicho żono, deszczyk padał, ja nie słyszał kto to gadał.
Cicho żono, deszczyk rosił, ja nie słyszał kto to prosił.
Uživatelský avatar
skew
Příspěvky: 2519
Registrován: 30. 1. 2008, 18:25
Kontaktovat uživatele:

Re: Názor na zmazanie svojho prínosu zo stránky

Příspěvek od skew »

Nojo, ale Sirien sám říkal, že ty články stáhnul ještě tehdy, kdy ještě byl s Dělnickou stranou (nebo alespoň byl s těma lidma viděn na veřejnosti).
Where thou'rt cut off upon thy neck, kind brother, the falling of one head lifts up another.

I know this, which I never learnt in schools, the world's divided into knaves and fools.
Uživatelský avatar
Pieta
sofistikovaný troll
Příspěvky: 15030
Registrován: 6. 9. 2006, 19:08
Bydliště: Praha, ale původem jsem z Hostivaře
Kontaktovat uživatele:

Re: Názor na zmazanie svojho prínosu zo stránky

Příspěvek od Pieta »

skew píše:Nojo, ale Sirien sám říkal, že ty články stáhnul ještě tehdy, kdy ještě byl s Dělnickou stranou (nebo alespoň byl s těma lidma viděn na veřejnosti).
Ale už tehdy tušil, že se s nima názorově rozchází.
Cicho żono, deszczyk padał, ja nie słyszał kto to gadał.
Cicho żono, deszczyk rosił, ja nie słyszał kto to prosił.
pety
Příspěvky: 1021
Registrován: 22. 7. 2008, 13:58
Bydliště: Praha-Valmez

Re: Názor na zmazanie svojho prínosu zo stránky

Příspěvek od pety »

Mimochodem Joe po tom co si smazal ten thread na kostce necitis se trochu zvlastne??
Skoro se nabizi to prirovnani k vode a vinu
I FUCKING TRAVELED THROUGH TIME AND JUMPED ON A DINOSAUR AND USED IT TO KILL MOTHERFUCKING ROBOT ZOMBIES.
Uživatelský avatar
Fritzs
Příspěvky: 6292
Registrován: 9. 5. 2005, 21:47
Bydliště: Brno

Re: Názor na zmazanie svojho prínosu zo stránky

Příspěvek od Fritzs »

Sirien píše:FAKTICKÁ DOPLNĚNÍ
mumlymumlyneříkalnáhodoutendleSirienžesemkaužnikdynevlezemumlymumly

Osobně si myslím, že když už někde něco napíšu, tak bych to po nějaké delší době už mazat neměl a snažím se to dodržovat. Nicméně nikomu to nenutím a v prvé řadě dycky de o pravidla každého jednotlivého diskuzáku a nevím o tom, že bysme tady měli nějaké takové pravidlo, takže Sirien může smazat třeba úplně všechno co zde kdy napsal. (žádná škoda by toho nebyla)
-I don't suffer from insanity. I enjoy every minute of it.

-If violence isn't solving your problems then you aren't using it enough.

-Jestliže je hlad nejlepší kuchař, pak je smrt nejlepší lékař!
Uživatelský avatar
Bouchi
Příspěvky: 3619
Registrován: 10. 12. 2004, 16:36
Bydliště: Havířov

Re: Názor na zmazanie svojho prínosu zo stránky

Příspěvek od Bouchi »

pety: At uz to smazal kdokoli, je to uplne jina uroven - nesmazal jen svoje prispevky, ale i hromadu cizich.
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8896
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Názor na zmazanie svojho prínosu zo stránky

Příspěvek od sirien »

Fritzs: Ne, Sirien nic takového vživotě neřekl ;) Sirien totiž řekl něco úplně jiného ;) dokonce se tu už řešilo, co to sirien tehdy řekl, a dokonce si to i někdo pamatoval :D
Běžně sem pošlu tak příspěvek za měsíc až dva... a všechny dodržují to, co jsem o svém přispívání sem řekl. Hodně štěstí při hledání, pokud tě to zajímá

pety: jojo, přímo morální autorita, že? Hlavně že to smazal nedlouho potom, co sem tam postnul ten příspěvek, ve kterém jsem vysvětloval, proč je celá ta problematika totálně stupidní a nelogická... asi se mu nelíbilo, že jsem ty, co ji rozebírají, při té příležitosti rovnou až neobvykle logicky přirovnal k poměrně nelichotivé skupině. Dokonce i skew po něm přikývl, že jsem na to měl plné právo. Ne že by to teď šlo ještě nějak citovat, teda, ale nemyslím že by to zrovna skew měl důvod zapírat...

teď už si jen počkat, až Joe smaže i celou tuhle diskusi...
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
Fritzs
Příspěvky: 6292
Registrován: 9. 5. 2005, 21:47
Bydliště: Brno

Re: Názor na zmazanie svojho prínosu zo stránky

Příspěvek od Fritzs »

Sirien: Aha, to víš, mě tvé žblepty moc nezajímají, když do nich už nemůžu oficiálně rýpat. :wink:
-I don't suffer from insanity. I enjoy every minute of it.

-If violence isn't solving your problems then you aren't using it enough.

-Jestliže je hlad nejlepší kuchař, pak je smrt nejlepší lékař!
Uživatelský avatar
skew
Příspěvky: 2519
Registrován: 30. 1. 2008, 18:25
Kontaktovat uživatele:

Re: Názor na zmazanie svojho prínosu zo stránky

Příspěvek od skew »

Sirien píše:Dokonce i skew po něm přikývl, že jsem na to měl plné právo.
Na to smazání svých článků. Jakýpak 'dokonce' ?
Where thou'rt cut off upon thy neck, kind brother, the falling of one head lifts up another.

I know this, which I never learnt in schools, the world's divided into knaves and fools.
pety
Příspěvky: 1021
Registrován: 22. 7. 2008, 13:58
Bydliště: Praha-Valmez

Re: Názor na zmazanie svojho prínosu zo stránky

Příspěvek od pety »

takže Sirien může smazat třeba úplně všechno co zde kdy napsal. (žádná škoda by toho nebyla)
no myslim ze jeho celkove skore:5630 (3.10% ze všech příspěvků / 2.82 příspěvků za den) je pomerne vyrazne a ze i pres svou dlouhodobou nepritomnost je stale jednim z top uzivatelu a jestli si myslis ze by zmizeni jeho prispevku nebyla skoda tak vazne moc nechapu mod politiku na tomhle foru (a nejsem si jisty jak moc ji chapat chci)
I FUCKING TRAVELED THROUGH TIME AND JUMPED ON A DINOSAUR AND USED IT TO KILL MOTHERFUCKING ROBOT ZOMBIES.
Uživatelský avatar
Faskal
Moderátor
Příspěvky: 9046
Registrován: 20. 11. 2006, 20:59
Bydliště: Praha

Re: Názor na zmazanie svojho prínosu zo stránky

Příspěvek od Faskal »

Tak jsem tu zase jednou ouředně.

Poprosil bych o udržení jisté kultury diskuze.

Pokud máte potřebu komukoli říkat, že vás nezajímá, a že vše, co kdy udělal, dělá a bude dělat, je špatné, že je jeho existence zbytečná a měl být potracen, dokud byl čas, aby tento svět netrpěl - v pořádku, ale čiňte tak na chodbě, případně jinak v soukromí.
Děkuji.
Uživatelský avatar
Joe
Fórový šašek; Moderátor
Příspěvky: 4711
Registrován: 15. 3. 2004, 11:52
Bydliště: Bratislava

Re: Názor na zmazanie svojho prínosu zo stránky

Příspěvek od Joe »

Sociálne experimenty sú celkom sranda.

A bolo to celkom zaujímavé sledovať tak vývoj diskusie, ako aj reakciu na jej zmazanie.

Nemienim sa k tomu viac vyjadrovať, nech si to preberie kto ako chce. Diskusiu som si pre vlastnú potrebu samozrejme zazálohoval.

Joe out.
|-- RPGforum moderátor-editor
|-- Hrám: ... :roll:
|-- Mám rád: Amber Diceless, FATE, Primetime Adventures, Starport
|-- mail - joeyeti (at) gmail (dot) com
Sosacek
Příspěvky: 25734
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Re: Názor na zmazanie svojho prínosu zo stránky

Příspěvek od Sosacek »

Umel bych udelat dotaz co smaze vsechny jeho prispevky ze vsech diskusi za zlomek sekundy, ale markus nebo vlasak zmenili odposledne heslo od databaze a ja jsem linej se lamat almadovi do stroje, ac mam podezreni ze s posledni SSL dirou bych uspel 8)

EDIT: ale krom teto ne moc velke technicke vyzvy nechapu proc to jeste nekoho zajima. I kdyz je fakt ze ted jedou na d20 fakt stary dobry flejmy, a po hlasce "a etchelioni hru jsi nezminil pac umi kreslit a ty ne" tukan skakal nahoru a dolu jeste dva dny $D
“And, for an instant, she stared directly into those soft blue eyes and knew, with an instinctive mammalian certainty, that the exceedingly rich were no longer even remotely human.”
― William Gibson, Count Zero
pety
Příspěvky: 1021
Registrován: 22. 7. 2008, 13:58
Bydliště: Praha-Valmez

Re: Názor na zmazanie svojho prínosu zo stránky

Příspěvek od pety »

Diskusiu som si pre vlastnú potrebu samozrejme zazálohoval.
Vrchol ferovosti
I FUCKING TRAVELED THROUGH TIME AND JUMPED ON A DINOSAUR AND USED IT TO KILL MOTHERFUCKING ROBOT ZOMBIES.
Zamčeno

Zpět na „Legendární flamy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti