Slezinový flame

Čas od času vzplane RPG Fórum plamenem a divokými hádkami. Zde archivujeme některé obzvláště povedené flamy - pro pobavení, ostrašení či poučení budoucích generací.
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8896
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

Nikomu to nevnucuju, ale rekneme ze Gamecon ma s RPG slezinou spolecne minimalne to, ze se tam setkavaji lidi co je bavi hrat RPG a deskovky...
To nijak nepopírám. Taky sem řikal že neni problém se tam sejít. Ale to platí ostatně o 95% conů na kterých jsem kdy (od léta 2002) byl

Slezina je prostě o něčem dost jiném.
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
Erric
Příspěvky: 1473
Registrován: 17. 10. 2006, 13:32
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Erric »

Majo: Mam moznost a jsem ochotny poskytnout lidem z RPG fora nejake zazemi na Gameconu. Tim rozumnej, pokusil bych se sehnat prostory, pokud se vas/nas domluvi dost a bylo by pro ne vyuziti. Celkem dost lidi z Fora na Gamecon beztak jezdi, jen jezdi jako jednotlivci a ne jako skupina.
Podobne jezdi na Gamecon Court of Moravia, ktere kazdy rok pomaha s pripravami, jsou uvedeni jako partner a tak.
Jsou tedy moznosti, aby se RPG forum prezentovalo jako RPG forum, anebo aby jednotlivci co z vlastni vule prijedou a znaji se se spousty lidmi z RPG fora meli kde vykecavat, hrat, veselit se apod.
Uživatelský avatar
Peekay
Příspěvky: 5532
Registrován: 4. 2. 2007, 12:11
Bydliště: Foxdale Manor, Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Peekay »

Sirien píše:Pro mě je Slezina prostě o něčem dost jiném.
Edited for factual correctness.
"Ve světě DrDII je mnoho mísat, která jsou plná démovů."
- Pieta

"When I became a man I put away childish things, including the fear of childishness and the desire to be very grown up."– C. S. Lewis
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8896
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

hm. Když jsme u toho, tak bych měl asi dost podobné možnosti na Festivalu fantazie. (teď nic proti Gameconu, jen nabízim alternativní možnost)
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
ilgir
pěšák
Příspěvky: 10160
Registrován: 22. 1. 2007, 13:48
Bydliště: nejkrásnější město světa

Příspěvek od ilgir »

Peekay: Ale ano, Slezina je opravdu o něčem jiném. A jestli hodláš prosazovat nějakou conovitost Sleziny, tak narazíš na dost velký odpor.
Uživatelský avatar
Majo
Příspěvky: 769
Registrován: 26. 4. 2007, 11:53
Bydliště: žilina (SR)

Příspěvek od Majo »

Predsa nikto nechce aby zo Sleziny bol Con. Slezina je podla mna o hrach (50%) a o pokecani (50%). Je to proste od nas, pre nas, ako napisal Markus.
Ale to je podla mna jedno, mali by sme skor hladat alternativu.


Erric: To je genialna myslienka. :)
Sosacek
Příspěvky: 25734
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Příspěvek od Sosacek »

Peekay píše:
Sirien píše:Pro organizatory a lidi kteri tradici Slezin zacli je Slezina prostě o něčem dost jiném.
Edited for factual correctness.
Opraveno.
“And, for an instant, she stared directly into those soft blue eyes and knew, with an instinctive mammalian certainty, that the exceedingly rich were no longer even remotely human.”
― William Gibson, Count Zero
Uživatelský avatar
Fritzs
Příspěvky: 6292
Registrován: 9. 5. 2005, 21:47
Bydliště: Brno

Příspěvek od Fritzs »

Sosacek: Bezva, tož je to zase "my, ti správní, co sme s tím začali" proti "těm špatnejm, co se nám tam přis***li"... sorry, ale nemám nejmenší zájem jezdit na akci kerá je postavená jako něco určený "nám, těm správnejm, co sem s tím začali". To rači pojedu na "RPGcon".

Tak sem si myslel, že su zbytečně paranoidní a vone ne $cry$
-I don't suffer from insanity. I enjoy every minute of it.

-If violence isn't solving your problems then you aren't using it enough.

-Jestliže je hlad nejlepší kuchař, pak je smrt nejlepší lékař!
Uživatelský avatar
ilgir
pěšák
Příspěvky: 10160
Registrován: 22. 1. 2007, 13:48
Bydliště: nejkrásnější město světa

Příspěvek od ilgir »

Fritzs: To máš těžké, ono už to tak chodí, že lidi bývají opatrní na to, co vybudovali. Už jsem to tu psal ve smyslu s tou tradicí. Prostě nikdo není rád, když dělá něco, co ho baví, a pak přijde někdo nový a řekne, pojďme to dělat jinak.
A samozřejmě, že tě nikdo nikam jezdit nenutí.
Uživatelský avatar
Pieta
sofistikovaný troll
Příspěvky: 15030
Registrován: 6. 9. 2006, 19:08
Bydliště: Praha, ale původem jsem z Hostivaře
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pieta »

Sosacek píše:
Peekay píše: Edited for factual correctness.
Opraveno.
Opravil jsem vaše pravopisné chyby.
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22593
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jerson »

Klasický průběh, abych tak řekl - diskuse jede z kopce a nabírá rychlost.

Jsem z těch, kteří jedou na Slezinu proto, že tam jsou lidé z RPG fora, které rád vidím osobně a povídám si s nimi face en face, nikoliv proto, že je to RPG sraz.
Sosacek
Příspěvky: 25734
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Příspěvek od Sosacek »

Pieta píše:
Sosacek píše: Opraveno.
Opravil jsem vaše pravopisné chyby.
Mels tam preklep.

$D

EDIT: ja nechapu proc to berete tak vazne. bude na dalave, bude na slovensku, nebude ... toe toho. ale tahle histericka diskuse je dobra zabava.
“And, for an instant, she stared directly into those soft blue eyes and knew, with an instinctive mammalian certainty, that the exceedingly rich were no longer even remotely human.”
― William Gibson, Count Zero
Uživatelský avatar
Joe
Fórový šašek; Moderátor
Příspěvky: 4711
Registrován: 15. 3. 2004, 11:52
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Joe »

Taaakže... našiel zatiaľ niekto iný okrem Quicciho nejakú inú alternatívu (zatiaľ neriešime akú a kde)?

Nie?

Tak potom? Láskavo sa vráťme k téme, alebo mlčme, kým, nemáme o čom!


Joe, moderátor
|-- RPGforum moderátor-editor
|-- Hrám: ... :roll:
|-- Mám rád: Amber Diceless, FATE, Primetime Adventures, Starport
|-- mail - joeyeti (at) gmail (dot) com
Uživatelský avatar
Wan-To
Rebel
Příspěvky: 2967
Registrován: 2. 8. 2006, 18:33
Bydliště: Praha

Příspěvek od Wan-To »

Hele, hlasování. Připište mě ke dvojce, že mi Dálava vyhovuje. Sice jsem letos nedorazil, z části i kvůli mizernému spojení, každopádně za tu dlouho cestu Dálava prostě stojí.
Sosacek
Příspěvky: 25734
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Příspěvek od Sosacek »

co zkusit horskou chatu? mate nekdo takove kontakty? nektere se daji pronajmout cele i pro min jak ctyricet lidi, a hadam ze pres leto ve svech nepraskaji.
“And, for an instant, she stared directly into those soft blue eyes and knew, with an instinctive mammalian certainty, that the exceedingly rich were no longer even remotely human.”
― William Gibson, Count Zero
Zamčeno

Zpět na „Legendární flamy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů