Punditova válka proti teoretickým sviním

Čas od času vzplane RPG Fórum plamenem a divokými hádkami. Zde archivujeme některé obzvláště povedené flamy - pro pobavení, ostrašení či poučení budoucích generací.
Zamčeno
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8895
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

Hele tak brzdi, Q. Po Tvym předposlednim příspěvku sem měl chuť napsat, že se nemám náladu hádat s Tebou (právě s Tebou) a kazit Ti náladu, a že M ať si to se svym svědomym u vyřiká sám.
Ale teď mě začínáš dopalovat i Ty.
Zaprvé, odpusť si to množný číslo, až na jedn případ kdy jsem si Tě vzal za trochu negativní případ tu sjíždim Markuse (a, pravda, na začátku Sosnu. Ten se u mě nepočítá, ten je tam paušálně)
Zadruhé jsem nikdy neměl nic proti teoretikům ani teorii, jen jsem párkrát vyjádřil pochybnosti nad účelností některých jejích směrů a v minulosti mi chvíli vadilo, že se promítá do příliš mnoha diskusí, takže si ten výkřik s "teoretickou sviní" taky vcelku přehnal.

A aby bylo jasno - kdyby M aspoň stichnul a přestal do toho tématu psát, ale ne, on sem klidně napíše, opakovaně, příspěvky, ve kterých se omlouvá způsobem, ze kterého mám dojem,že ze mě dělá debila
Ó ano, my, kteří jsme bývali moderátoři si pamatujeme určíté Markusovy... řekněme sociální experimenty s omluvami a upřímností v nich, že? Pokud teď nevíš, o čem mluvím, tak se podívej do archivu moderátorské sekce, asi tak třičtvrtě roku nebo rok zpátky, jak M ospravedlňuje nějaký tehdejší menší flame, který rozpoutal.

Ne, po zkušenostech s Markusovou upřímností nemám takto formulovaným omluvám ani tu nejmenší tendenci věřit, a fascinuje mě že Ty /a možná Invictus a ostatní MOD) ji máš, i když si tehdy četl to samé co já.

Markus pravidelně udělá nějaký ten "přehmat" a pak se za něj vždy omluví. Periody mezi těmi přehmaty, kdybych byl paranoik, začnu skoro označovat jako pravidelné. Upřímnost následných omluv, jak jsem už řekl, zcela zpochybnil tehdy Markus sám osobně. (a to je fakt, který nikdo kdo měl do MOD přístup nemůže popřít, aniž by lhal)
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 7757
Registrován: 23. 10. 2005, 01:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajo »

V pohode Siriene, nechci se hadat. Nektere veci me proste vyprovokuji. Muj nazor na Markusovu omluvu je zde asi diametralne jiny nez tvuj.
Uživatelský avatar
ilgir
pěšák
Příspěvky: 10160
Registrován: 22. 1. 2007, 13:48
Bydliště: nejkrásnější město světa

Příspěvek od ilgir »

SMAŽTE JE NĚKDO. kDO TO MÁ ČÍST?
Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 7757
Registrován: 23. 10. 2005, 01:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajo »

Omlouvam se, pokud jsem nekomu zkazil naladu. Obcas mam proste potrebu reagovat na veci, ktere jsou pro me dulezite a v nejakem ohledu se me dotknou.
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8895
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

a kdo se Tě prosí abys to čet? :eyecrazy:
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Zamčeno. Zaarchivováno. Ztráta času.
Zamčeno

Zpět na „Legendární flamy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů