Co nás sere... (z Rozličného)

Čas od času vzplane RPG Fórum plamenem a divokými hádkami. Zde archivujeme některé obzvláště povedené flamy - pro pobavení, ostrašení či poučení budoucích generací.
Sosacek
Příspěvky: 25732
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Příspěvek od Sosacek »

To jak dobra jsi nahrada je dost subjektivni. Na druhou stranu do nikoho nerejes, neprudis, nehadas se s lidma (s vyjimkou ressurectiona, kterej si za to muze sam ;) ), a vubec.
But nobody came.
Uživatelský avatar
Peekay
Příspěvky: 5532
Registrován: 4. 2. 2007, 12:11
Bydliště: Foxdale Manor, Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Peekay »

Jiron píše:Argonantus:
Bohužel, takových je tady málo. Navíc jsou takové diskuse obvykle dosti rychle zavražděny (tedy mrtvý). Mě to totiž příjde, že buď na ni začnou psát teoretici nebo tam nepíše nikdo.
Inymi slovami: "Diskusia sa zacala presuvat do inej roviny, lebo v povodnej rovine do nej uz nikto nechcel prispiet".

Nie je toto nahodou standardny proces v komunikacii?

edit: aby som preformuloval otazku: "Preco vam vadi, ze tam pise niekto iny, ked vy sami tam pisat nechcete?"
"Ve světě DrDII je mnoho mísat, která jsou plná démovů."
- Pieta

"When I became a man I put away childish things, including the fear of childishness and the desire to be very grown up."– C. S. Lewis
Uživatelský avatar
Quasit
Vysloužilý démon
Příspěvky: 1452
Registrován: 28. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Praha, Vršovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Quasit »

1. Tzv. blbá nálada aneb nepřátelská atmosféra na fóru. Ano, tohle je problém, ovšem musím se ptát, proč lidi, kteří jinde na netu nebo i v reálu komunikujou relativně $D normálně, na RPG fóru toho nejsou schopni? Nebo nejsou ochotni? Spíš to druhý. Takže lék, jak jsem to říkal Markusovi, je začít tvrdě a bez pardonu potlačovat osobní útoky a narážky. Varovné PM, ban na týden, ban napořád. Easy.

2. Dušení diskuzí "teoretiky". Nic takového nevidím a jestli se někomu nelíbí, jak někdo přispívá, tak to má asi smůlu, protože nikomu nejde nakázat, pokud mluví slušně, o čem má mluvit. Nemá smysl mluvit o nějakým směřování fóra k teorii nebo praxi, může tu být v pohodě obojí. Chce to jen respekt a slušnost, nic víc.

3. Kecy o exilech, vyhnanství a ilegalitě - a kdy přijdou partyzáni a terorismus? :eyecrazy:
Argonantus
.
Příspěvky: 18102
Registrován: 31. 10. 2006, 17:35

Příspěvek od Argonantus »

Peekay píše: "Preco vam vadi, ze tam pise niekto iny, ked vy sami tam pisat nechcete?"
Do kamene tesat... tohle je perfektní otázka, která je klíčem k celé řadě konfliktů minulého týdne (ne ke všem, ale opravdu mnoha).
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8896
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

Ebon hand: jo, a když sem s tim nepřátelskym prostředim zkoušel něco dělat, tak jsem byl dlouhodobě ignorován :( . Nicméně Markus slíbil, že se to teď změní, tak sem docela zvědavej.
Pokud má pravdu a fakt se to změní, pak mě bude nejvíc mrzet to, že se to změní až teď, místo toho aby se tomu předešlo, což nebylo možné protože cokoliv na tohle téma člověk poznamenal bylo hned bráno jako "pouze osobní" nebo odmávnuto jako "to neni tak hrozný" :(
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Ach ano, Siriene, všichni vidíme, jak se snažíš být přátelský a celkově přispíváš dobré náladě na Fóru :>;o)

Omlouvám se, ale tohle jsem fakt nevydržel.
Gowery

Příspěvek od Gowery »

Markus píše:Ach ano, Siriene, všichni vidíme, jak se snažíš být přátelský a celkově přispíváš dobré náladě na Fóru :>;o)

Omlouvám se, ale tohle jsem fakt nevydržel.
Soucítím s tebou Markusi. Nemáš to lehké :wink: .
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8896
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

Markus: Ó Vtipný M ;). Dovol, abych připoměl, že aby moderátoři nemuseli mluvit veřejně, tak tu je MOD sekce a PMky. Troufám si říct, že s vyjímkou Invicta, který ale působí převážně v Rozličném, jsem byl nejaktivnějším moderátorem ve snaze toto Fórum rozvíjet, ostatní toho moc nedělali.

Je zajímavé, že se všemi těmi řečmi o společném vedení a demokracii prohlašuješ za "nejlepší" moderátory ty, kteří nedělali skoro nic - někteří lidé zde (a nejsem to zdaleka jen já!) se tak nějak ptají, jestli chceš moderátory, jak říkáš nahlas, nebo patolízaly, jak to občas vypadá...
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Chci moderátory, který budou svým chováním dávat příklad ostatním.
O tvé aktivitě jsem nemluvil a to, že jsi odvedl hodně práce, nijak nepopírám.
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8896
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

Myslím, že až do posledních dnů jsem se choval docela vpohodě... to až teď mi povolily nervy...
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 7757
Registrován: 23. 10. 2005, 01:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajo »

Nějak jsme to hodil jinam, tak to teď přesouvám:


Já zase nechci, aby touha po poznání, nebo radost z poznání byla zaměnováná ze sobeckou snahou ohromit ostatní a dělat ze sebe rádoby odborníka.

Edit: A chci aby se tu lidi opravdu tolerovali
Edit2: Jo a nechci aby si tu lidi navzájem šlapali po ideálech a potom, co mají rádi
Uživatelský avatar
Invictus
Nerozhodný volič
Příspěvky: 7462
Registrován: 21. 11. 2005, 02:33
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Invictus »

Takže jsem měl pravdu už před minulýma "volbama". Markus nechce moderátory, ale modely či vzory správného chování. Bezva, ale pka to nazývejme "Vzor chování", ne moderátor. Ten dělá i jiné věci.
Iron Within
Iron Without
Uživatelský avatar
Peekay
Příspěvky: 5532
Registrován: 4. 2. 2007, 12:11
Bydliště: Foxdale Manor, Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Peekay »

Uplne s tebou suhlasim.
Invictus píše:Takže jsem měl pravdu už před minulýma "volbama". Markus nechce moderátory, ale modely či vzory správného chování. Bezva, ale pka to nazývejme "Vzor chování", ne moderátor. Ten dělá i jiné věci.
(inymi slovami, nielen ine veci, ale musi byt aj vzorom chovania)
"Ve světě DrDII je mnoho mísat, která jsou plná démovů."
- Pieta

"When I became a man I put away childish things, including the fear of childishness and the desire to be very grown up."– C. S. Lewis
Uživatelský avatar
Invictus
Nerozhodný volič
Příspěvky: 7462
Registrován: 21. 11. 2005, 02:33
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Invictus »

2Peekay: Tahle Markusova definice mi je ukradená. Moderátor usměrňuje diskuzi. Cokoliv navíc není moderátorství. Ale jsem rád, že se mnou tak vehementně souhlasíš... :roll:

EDIT: Když jsem si tak hezky naběhnul, musím ještě dodat, že mi není jedno co podle Markuse patří pod pracovní popis "moderátora", ale za moderátora v běžném slova smyslu to neberu. (To jen pro případ, že by se Pee"chytač slovíček"kay měl čeho chytit)
Iron Within
Iron Without
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Moderátor usměrňuje diskuzi, a proto musí jít vzorem ve svém chování.
Zamčeno

Zpět na „Legendární flamy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů