Co nás sere... (z Rozličného)

Čas od času vzplane RPG Fórum plamenem a divokými hádkami. Zde archivujeme některé obzvláště povedené flamy - pro pobavení, ostrašení či poučení budoucích generací.
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8896
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

Markus: Ano... +-. Moderátor usměrňuje diskusi, a jde příkladem, tedy jedná tak, aby diskuzi nekazil. Nevím, co proti Invictovi máš, protože myslím, že v tomhle je ok, nevšiml jsem si, že by někde diskusi narušoval nebo se projevoval nějak hrubě. Rázně... dejme tomu. Trochu kousavě... možná. Ale jestli chceš samý Qualdezary, tak si ho budeš muset naklonovat, protože originál je jen jeden, a pokud chceš roboty, budeš si je muset naprogramovat, protože my tady jsme lidé. S emocemi a názory. Děláme to (tedy... dělali jsme, oni to teď dělají) dobrovolně, ve vlastním volném čase, jen tak ze zájmu, protože chtějí pomoct. Pokud tu pomoc odmítáš... nemyslím, že by ti ji někdo vnucoval, takže to řekni otevřeně. Nebo, samozřejmě, neříkej, ale v tom případě se také chovej, nejenom tvař, tak, že o tu pomoc stojíš. Protože co jsme vnímal já, a podle toho, jak se teď vyjadřuje Invictus, tu pomoc vítáš pouze do okamžiku, dokud je přesně shodná s Tvou představou světa (nebo, v případě jiných, pokud chybí jak pomoc, tak kritika).

Pokud chceš jen lidi, co budou fyzicky manipulovat s Fórem (dělit témata, přejmenovávat, přesouvat...), tak jim raději neříkej moderátoři, lidé by si to mohli plést...
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Já myslím, že už jsem několikrát zcela jasně řekl, jaké moderátory chci, a že nemá cenu to opakovat.
Zamčeno

Zpět na „Legendární flamy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti