žaloba

Čas od času vzplane RPG Fórum plamenem a divokými hádkami. Zde archivujeme některé obzvláště povedené flamy - pro pobavení, ostrašení či poučení budoucích generací.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Pieta
sofistikovaný troll
Příspěvky: 15028
Registrován: 6. 9. 2006, 19:08
Bydliště: Praha, ale původem jsem z Hostivaře
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pieta »

<Zde chybí pokračování debaty, se kterým jsem byl vykázán někam úplně jinam. Příště, Siriene, radši nezanášej do debaty téma, na které v příslušné debatě nedovolíš reagovat. Začneš-li, aspoň se nauč oddělovat debatu do nového tématu od začátku.>
Cicho żono, deszczyk padał, ja nie słyszał kto to gadał.
Cicho żono, deszczyk rosił, ja nie słyszał kto to prosił.
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8896
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8896
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

ok Pieto, vyjádřim se jasně. Po dlouhý době tu je téma, který sem si založil, chytlo se a zajímá mě. Po dlouhé době, co jsem měl pocit, že se tu někdo začal o něčem zajímavym bavit i jinde než v Rozličnym a Teorii tu běží téma v O hraní obecně, a má přes deset stránek. Kdy se to stalo naposled? A protože mě stále zajímá, jestli někdo najde v daném tématu něco zajímavého, tak jsem k tomu threadu trochu háklivej.

Rozjelo se tam OT, který to téma docela přidusilo. V odpovědi jsem požádal, jestli by se to OT kdyžtak nepřesunulo jinam... měl sem to podle Tebe poslat každému jednomu člověku co to téma čte v PMce a odpovědět jenom k věci? Nebo sem měl dát ještě poslední možnost odpovědět? Kdyby Tě to OPRAVDU zajímalo, tak bys pokračoval v Rozličnym, jak jsem v celku slušně požádal. Jenže Ty si chtěl prostě jen provokativně SPAMovat, tak sem Ti to oddělil. Vzhledem k tomu, že sem ještě dělal nějaké up-loady fotek, tak sem se nestih vrátit a dopsat tam post s citacema předešlých odpovědí, ne že bys mi na to dal moc času.

Pak sis tam uraženě připsal další post. Ten sem poslal sem. Ten další uraženej post podobnej tomuhle Ti otevřeně smažu, protože je rozdíl mezi paličatou dětinskou uražeností a kritikou, projevuje se to mimo jiné i tím, že dětinská míněnost se snaží strhnout pozornost a trucovitě se dává co nejvíc najevo (např. dalším a dalším SPAMováním tématu), zatímco kritiku člověk napíše tam, kam patří - tj do PMky, nebo sem.

Nelíbí se Ti to? Přestaň SPAMovat. Nebo napiš Markusovi. Kdyby to, co jsem udělal já, udělal jiný moderátor, tak se ho zastanu, a proto teď budu stát za svým rozhodnutím a nečekej žádnou omluvu, chybně ses tu choval Ty.

Tolik odě mně
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
Pieta
sofistikovaný troll
Příspěvky: 15028
Registrován: 6. 9. 2006, 19:08
Bydliště: Praha, ale původem jsem z Hostivaře
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pieta »

Sirien píše:A protože mě stále zajímá, jestli někdo najde v daném tématu něco zajímavého, tak jsem k tomu threadu trochu háklivej.
Nejsi háklivej dost - kdybys byl, tak bys tam s tím OT sám nezačínal.

Na zbytek reagovat nebudu, osobní útoky na moji osobu mě rozčilujou a taky už nejsem nejmladší, takže budu šetřit srdce.
Cicho żono, deszczyk padał, ja nie słyszał kto to gadał.
Cicho żono, deszczyk rosił, ja nie słyszał kto to prosił.
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8896
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

ze začátku se to zdálo jako krátce navazující myšlenka, bohužel se to utrhlo ze řetězu. To je ten problém s OT, někdy to sou jet čtyři posty co si ujasněj nějakou metaforu nebo příbuznou věcičku, takže téma spíš rozvinou... a jindy se rozjedou moc a téma dusej. Na začátku se většinou nedá poznat, co to bude
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Ačkoliv máš Siriene pravdu, že offtopic je nepěkná věc a za určitou mírou se musí oddělovat, tak by ti neuškodilo trochu slušnosti a vstřícného vystupování. Jsi moderátor. Nemáš vystupovat stylem: "držte hubu, nebo vás oddělím". Máš vystupovat stylem: "pro přehlednost jsem vás oddělil, omlouvám se za způsobené nepříjemnosti".

EDIT: Nicméně je sprosté něco nakousnout a pak ostatní seřvat za to, že na to reagují.
Uživatelský avatar
ilgir
pěšák
Příspěvky: 10160
Registrován: 22. 1. 2007, 13:48
Bydliště: nejkrásnější město světa

Příspěvek od ilgir »

Tak se kluci nehádejte :cheers:.

(Emotikon, kde si dva podávají ruce, tu není.)
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8896
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

Ááá... Veký M přišel a mluví, aniž by věděl o čem se bavíme. Ono by ses na to možná koukal trochu jinak, kdyby jsi četl ten první příspěvek, který jsem oddělil, ale který si asi nepřečteš, pač ho Pieta smazal a tudíž mi zmizelo i z RSS... Mě tam totiž trochu vytočil způsob, který Pieta použil ve své formulaci. A k tomu se také vztahuje ten text o dětinskosti, který jsem napsal výše.

Vzhledem k tomu co (nebo spíše jak) tam bylo (a co někdo - podotýkám že sám svůj vlastní příspěvek, i dkyž jsem to řikal, ale aby to náhodou někdo "mylně" neinterpretoval... (tím nemyslím Tebe, Pieto, to je obecné po zkušenostech s nedorozumněními zde na fóru) smazal) se za oddělení ani za formu omlouvat nebudu.

A neseřval jsem nikoho za to, že reaguje. POŽÁDAL jsem, aby v případě zájmu navázal v JINÉ sekci, nebo alespoň tématu. Když to neudělal, přesunul jsem ho tam. Pieta svůj příspěvek smazal dříve, než jsem stihl citací doplnit kontext diskuse (ano, přiznávám, neudělal jsem to hned po oddělení, protože jsem ve vedlejším okně vyplňoval nějaké up-loadovací formuláře, ale zas TAK dlouho to netrvalo). Pak tam napsal první post tohoto threadu a výše zmíněným jsem reagoval až na to.

Ten EDIT bych mohl parafrázovat s tím, že je nevhodné něco soudit dřív, než se zeptáš co se stalo ;)


Hm. A vzhledem k tomu, že Pieta ukázal nadhled a distancoval se od toho, a mě to je vcelku jedno, z toho myslím není potřeba dělat aféru... (teda, pokud se pletu, tak sorry, klidně se budu hájit dál, pokud bude mít Pieta námitky, ale teď mi to přijde zbytečné)
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Gowery

Příspěvek od Gowery »

Už se poprali?

Já bych na Pietově místě zvolil kordy.. $D
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8896
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

dle své tradice na tomto Fóru volím nůž, pokud si Pieta vezme pistoli, jinak bojuji stejnou zbraní!
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
Naoki
Příspěvky: 5466
Registrován: 2. 10. 2006, 21:04

Příspěvek od Naoki »

Co jste to za RPGečkaři? Volte slova! $D
It is often the case that those who strongly advocate for social causes are driven less by a feeling of compassion towards the poor and weak, but more by a feeling of hate towards the rich and powerful.
Sosacek
Příspěvky: 25732
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Příspěvek od Sosacek »

autocenzura. uz nejsem anarchista.
Naposledy upravil(a) Sosacek dne 4. 5. 2007, 14:13, celkem upraveno 1 x.
But nobody came.
Uživatelský avatar
Pieta
sofistikovaný troll
Příspěvky: 15028
Registrován: 6. 9. 2006, 19:08
Bydliště: Praha, ale původem jsem z Hostivaře
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pieta »

Sirien píše:Pieta ukázal nadhled a distancoval se od toho...
No, někdo to udělat musel.

Markus: Ono to je trochu složitější. Z mého pohledu šlo hlavně o to, že když jsem jakési Sirienovy nesmyslné kecy vcelku nediplomaticky označil za kecy, odpověděl mi "Haha, jsi potrefená husa, a jestli chceš na tohle reagovat, tak jinde". Přece jen jeden, je-li urážen, má tendence pouštět se i do debat, které by měl spíš nechat být, takže místo abych Siriena v duchu poslal někam a nechal to být, začal jsem se hádat.
Cicho żono, deszczyk padał, ja nie słyszał kto to gadał.
Cicho żono, deszczyk rosił, ja nie słyszał kto to prosił.
Uživatelský avatar
Bifi
Motivátor; Moderátor
Příspěvky: 7484
Registrován: 3. 3. 2005, 12:24
Bydliště: hanzové mesto Brémy

Příspěvek od Bifi »

Zdá sa, že figúra "potrefenej husy" vo vedení diskusie sa nám na fóre šíri po línii Alnag => Dalcor => Sirien (z chronologického hľadiska), prípadne Alnag => Dalcor a paralelne Alnag => Sirien (z hľadiska kanálov, toto tipujem).

Upozorňujem všetkých spoludiskutujúcich. Síce budem každý prípad posudzovať individuálne (viď moje vysvetlenie Dalcorovi), ale túto figúru prestávam byť schopný tolerovať. Čo znamená, že v prípade, že ju diskutujúci použil zámerne (čo sa v Sirienovom prípade predpokladať dá), začnem byť náchylný diskutujúceho považovať za kurvu. Je mi ľúto.

M
Uživatelský avatar
Pieta
sofistikovaný troll
Příspěvky: 15028
Registrován: 6. 9. 2006, 19:08
Bydliště: Praha, ale původem jsem z Hostivaře
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pieta »

Bifi píše:Upozorňujem všetkých spoludiskutujúcich. Síce budem každý prípad posudzovať individuálne (viď moje vysvetlenie Dalcorovi), ale túto figúru prestávam byť schopný tolerovať. Čo znamená, že v prípade, že ju diskutujúci použil zámerne (čo sa v Sirienovom prípade predpokladať dá), začnem byť náchylný diskutujúceho považovať za kurvu. Je mi ľúto.
Signed,

P.
Cicho żono, deszczyk padał, ja nie słyszał kto to gadał.
Cicho żono, deszczyk rosił, ja nie słyszał kto to prosił.
Zamčeno

Zpět na „Legendární flamy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů