33. číslo vydáno!

Diskuze k Drakkaru, internetovému časopisu (nejen) o RPG hrách.

Moderátor: Raven

Uživatelský avatar
Ecthelion
Moderátor
Příspěvky: 12359
Registrován: 13. 7. 2004, 15:19
Bydliště: Brno/Rezno
Kontaktovat uživatele:

33. číslo vydáno!

Příspěvek od Ecthelion »

Drakkar č. 33
Těžce poškozený Drakkar s poloviční posádkou a potrhanými plachtami se vrací z další výpravy.

Obsah 33. čísla:
:arrow? Do: Pilgrims of the Flying Temple (jonka)
:arrow? Vetrnætr u Železného orla (Ján „Crowen“ Rosa)
:arrow? Wilderness of Mirrors (John Wick, překlad "Alef0")

PDF sborník si můžete stáhnout zde. Příjemné čtení!

Zaujal vás nějaký článek? Nebojte se k němu napsat krátkou reakci!
Pokud se vám líbil, dejte nám to do tohoto tématu vědět – autory to určitě potěší. Pokud máte nějaké návrhy nebo výhrady (ať již ke konkrétním článkům nebo k časopisu jako takovému), prosíme, napište nám je také. Za všechna Vaše hodnocení, poznámky nebo připomínky vám budeme velmi vděční!

-----------------------------------------------------------------------------
Web projektu: http://drakkar.rpgplanet.cz
"Stay firm and die hard!" Colonel-Comissar Ibraim Gaunt, Tanith First-And-Only
Obrázek
Uživatelský avatar
Zob
Příspěvky: 170
Registrován: 16. 9. 2010, 20:25
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: 33. číslo vydáno!

Příspěvek od Zob »

Díky za překlad Wilderness of Mirrors. Moc jsem se na tohle těšil.
Uživatelský avatar
PetrH
Příspěvky: 4725
Registrován: 28. 1. 2008, 17:20
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: 33. číslo vydáno!

Příspěvek od PetrH »

clanky crowena jsou vzdy prvni co ctu priznam se a tentokrate je to zase poutave a nezklamajici. osobne drd2 nemusim, ale tenhle clanek me vzdycky donuti se na chvili zastavit a rici si: neni preci jen moznost, ppokud by nekdo vedl kampan na vysocine, odpusteni tomuto systemu? zatim neni asi nikdo, kdo by me naucit prijit te hre na chut, ale pevne verim, ze jednou to bude nekdo z vysociny, protoze Zelezny orel to je velika vyzva, nedbaje, ze mu je 40 :)
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22590
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: 33. číslo vydáno!

Příspěvek od Jerson »

přečetl jsem si Wilderness of Mirrors, hezky přeložený článek, jen jsem nikde nenašel, jak z kostek zjistím výsledek a popisovací pravomoci. vypadá to, že se čísla na kostkách sčítají, ale úplně jistý si nejsem.
Uživatelský avatar
Alef0
Administrátor
Příspěvky: 5829
Registrován: 7. 6. 2004, 11:22
Bydliště: Košice, SR.

Re: 33. číslo vydáno!

Příspěvek od Alef0 »

Vina je retardovaný preklad, ako pozerám :-)

Áno, je to tak ako si si domyslel: sčítajú sa.
Preklady [preklad/korektury/layout]:
Wilderness of Mirrors: 100%/99%/0
In a Wicked Age, CZ: 100%/100%/0
FATE SK: 100/100/0
Uživatelský avatar
Ecthelion
Moderátor
Příspěvky: 12359
Registrován: 13. 7. 2004, 15:19
Bydliště: Brno/Rezno
Kontaktovat uživatele:

Re: 33. číslo vydáno!

Příspěvek od Ecthelion »

Já už jsem články prošel v rámci peer review a neměl jsem k nim moc připomínek ani tehdy. :wink:

:arrow? crowenův článek - Hrozně se mi líbí, jak crowen dál doplňuje svůj svět střípky a kousky, které mu ale sedí do promyšlené skládačky. Moc pěkný a podle mě velmi použitelný doplněk pro hraní.

:arrow? recenze na Do - časově velmi pěkně sednula. $D Velmi pěkné předstvení, tkerému nemám co vytknout a naopak musím mnohé pochválit.

:arrow? Překlad WoM - konečně se slibovaný překlad objevil a musím říct, že po zběžném prolistování mám chuť si hned zahrát. Díky, Alefe. :wink:

I přestože je to "černé číslo Drakkaru" a článků se sešlo málo, jsem velmi spokojen s jejich kvalitou. Moc díky!
"Stay firm and die hard!" Colonel-Comissar Ibraim Gaunt, Tanith First-And-Only
Obrázek
Uživatelský avatar
PetrH
Příspěvky: 4725
Registrován: 28. 1. 2008, 17:20
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: 33. číslo vydáno!

Příspěvek od PetrH »

urcite si vyslouzim palec dolu, ale mam pocit, ze zde je heslo nekdy mene je vice je naplneno na 100%... cislo je sice komorni, ale vse je nad 90% :)
jonka
Příspěvky: 1976
Registrován: 13. 12. 2006, 23:14
Kontaktovat uživatele:

Re: 33. číslo vydáno!

Příspěvek od jonka »

přiznám se, že jsme v sobotu po uzávěrce zápolil s tím, jestli to nezabalit, ale pak jsem si řekl nebuť baba a dopsal jsem to, i když druhou část jsem si chtěl víc užít a přenést to nadšení, které mě poprvé u knížky zachvátilo.
Psal bych, ale to by mě musel někdo dokopat k hraní. Takhle můžu akorát tak psát o tom co jsem přečet a to je takové vlažné.. Ale díky za komentáře : ) Kluky si přečtu jak mi vyjde čas, ale na první pohled to vapadá velmi pěkně.
..a jestli si myslíte že jsem vás přišel jenom prudit tak vězte, že vaše sklenice je jen z poloviny plná
Odpovědět

Zpět na „Drakkar“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 8 hostů