Propagacia Drakkaru

Diskuze k Drakkaru, internetovému časopisu (nejen) o RPG hrách.

Moderátor: Raven

Odpovědět
Uživatelský avatar
crowen
Administrátor
Příspěvky: 3747
Registrován: 11. 9. 2004, 12:51
Bydliště: Hlavna dedina Bananistanu
Kontaktovat uživatele:

Re: Propagacia Drakkaru

Příspěvek od crowen »

boubaque píše:Jenom mě občas mrzí, když mi začne někdo vyčítat, že nedělám, co mi doporučuje, když to je přece v zájmu mého projektu.
Tesat do kamena.
Uživatelský avatar
York
Příspěvky: 17400
Registrován: 24. 2. 2012, 17:31

Re: Propagacia Drakkaru

Příspěvek od York »

boubaque píše:Jenom mě občas mrzí, když mi začne někdo vyčítat, že nedělám, co mi doporučuje, když to je přece v zájmu mého projektu.
O čem konkrétně mluvíš?
Wild West

Re: Propagacia Drakkaru

Příspěvek od Wild West »

Viník smyčky jsem já, a věřte, že kdybych to mohl udělat, tak to udělám a vůbec s tím nebudu otravovat.
Potíž je, že tohle opravdu z různých důvodů udělat nemohu a jen bych věci uškodil.

Takže zkouším vyprudit nějakého aktivního jedince. A ježto je to důležité, budu s tím otravovat tak dlouho, dokud to někdo neudělá. Zatím totiž nepadl jediný rozumný důvod, proč by se to dělat nemělo; jen je dojemná shoda v tom, že se do toho nikomu nechce. Normálka.
Uživatelský avatar
York
Příspěvky: 17400
Registrován: 24. 2. 2012, 17:31

Re: Propagacia Drakkaru

Příspěvek od York »

Wild West píše:Viník smyčky jsem já, a věřte, že kdybych to mohl udělat, tak to udělám a vůbec s tím nebudu otravovat.
Chápu správně, že jde o to, napsat o Drakkaru na nějaký nezávislý web, aby se to pak dalo odkázat při tvorbě stránky na wiki?

Nejsem si jistý, zda je to v rámci mých možností. Nezávislý asi dejme tomu jsem, něco napsat asi zvládnu taky, problém vidím spíš v tom kam to napsat a co tam napsat. Servery jako Nyx a Hofyland se k tomu asi moc nehodí, zvlášť když vyžadují přihlášení...
Uživatelský avatar
Faskal
Moderátor
Příspěvky: 9041
Registrován: 20. 11. 2006, 20:59
Bydliště: Praha

Re: Propagacia Drakkaru

Příspěvek od Faskal »

Stran té kostky,
já bych se mohl pokusit o diplomatickou infiltraci, napsat Alnagovi, že bychom měli přeci jenom zájem informovat o vydávání nových čísel a jejich obsahu, kde se k tomu případní čtenáři mohou vyjádřit a tak, ale není to místo o diskuzi nad formou Drakkaru, protože ta už proběhla a je (odkaz), případní zájemci o další diskuzi (odkaz sem, nebo na redakci).
A pak bych to tam hlídal, jako člověk, co je snad schopný vycházet s lidmi z kostky i z RPGF.

Jo, řeknu mu, že Crowen slíbil, že tam nebude psát. 8)
... ano, chtěl jsem zničit svět. Ale ne takhle.
Staré zápisy z her, aktuálně: Tannhäuserova brána - Claudius II, Karak - Erbald.
Uživatelský avatar
crowen
Administrátor
Příspěvky: 3747
Registrován: 11. 9. 2004, 12:51
Bydliště: Hlavna dedina Bananistanu
Kontaktovat uživatele:

Re: Propagacia Drakkaru

Příspěvek od crowen »

Good luck Faskal. Problem s Kostkou je, ze oni to tam nemoderuju vobec, a ak su pozries tu uzamknutu diskusiu, ked to Alnag utal, tak tam sa format objavoval ako politik, ktoreho sa chces zbavit, vyhodis dverami, vrati sa oknom.

Tam ti nikto nebude garantovat, ze sa tam nezacne milionprva diskusia "pdf je zbytocne urobte html" a na obsah sa nikto ani nepozrie "lebo citat PDF sa neda".

Ja som sa tam k teme uz dostatocne vyjadril a prispievat tam budem len k obsahu, a aj to minimalne :-)=
Uživatelský avatar
York
Příspěvky: 17400
Registrován: 24. 2. 2012, 17:31

Re: Propagacia Drakkaru

Příspěvek od York »

crowen píše:Tam ti nikto nebude garantovat, ze sa tam nezacne milionprva diskusia "pdf je zbytocne urobte html" a na obsah sa nikto ani nepozrie "lebo citat PDF sa neda".
To je pravda. Naopak považuju za velice pravděpodobné, že diskuse na téma, že by bylo o dost lepší, kdyby to vycházelo přímo jako články na kostce, se tam v reakci na tohle téma rozhoří velice brzy (i když ji nezačnu já). Na druhou stranu pokud se fakt budete držet a nebudete to nikdo komentovat, tak by to mělo vyšumět samovolně a bez nežádoucích mnohých efektů.
Wild West

Re: Propagacia Drakkaru

Příspěvek od Wild West »

Představuju si to, s čím jsem to odpálil dnes v 7.43 a taky to, co jsem rozjel ve vedlejší zlepšovací debatě 25.11.2013 - že jako by to stálo zato dotáhnout (a Faskal v poslední době ideu zjevně ještě rozšířil).
Objevil se zkrátka princip, proč by se vůbec mělo na Drakkar odkazovat a mohl by být významným zdrojem.
Uživatelský avatar
OnGe
malý zelený křečopažout
Příspěvky: 13205
Registrován: 5. 2. 2010, 09:27
Kontaktovat uživatele:

Re: Propagacia Drakkaru

Příspěvek od OnGe »

Jaký se objevil princip, proč by se vůbec mělo na Drakkar odkazovat?
OnGe tu není, je tu jenom Zuul
Wild West

Re: Propagacia Drakkaru

Příspěvek od Wild West »

Ale prosím tě. Jako bys zrovna ty nevěděl, jak se hraje tenis potmě.
Uživatelský avatar
OnGe
malý zelený křečopažout
Příspěvky: 13205
Registrován: 5. 2. 2010, 09:27
Kontaktovat uživatele:

Re: Propagacia Drakkaru

Příspěvek od OnGe »

No právě, že v zásadě už dlouhé roky stejně :)
OnGe tu není, je tu jenom Zuul
Wild West

Re: Propagacia Drakkaru

Příspěvek od Wild West »

OnGe:
Tak mu napiš PM, až tu bude, tak ti odpoví.
Uživatelský avatar
Raven
Příspěvky: 4217
Registrován: 6. 11. 2006, 07:40
Bydliště: Brumov

Re: Propagacia Drakkaru

Příspěvek od Raven »

Zdá se, že meškám v debatě 8)

bod jedna:
Můžu pomoct, ne to celé zařídit a nedej bože vybojovat. Buď bych to musel šidit, nebo šidit něco jiného, důležitějšího. Nevím, jestli to někdo chce, já ale ne.

Tím jsou ale debaty o zlepšování Drakkaru bezpředmětné a jediné, co tento plátek čeká je úpadek. Třeba to bude dlouhý pád, ale pořád je to pád.
Tři mušketýři sice dokázali obhájit čest královny, ale v realitě je to trochu jinak. Jsme čtyři a naše superschopnosti jsou omezené. Když se ale objeví, někdo, kdo je ochoten nám půjčit trochu svých superschopností (jako třeba crowen a Alef), věci jdou lépe, rychleji a je jich možno dělat víc.
Já od jisté doby pomáhám jen lidem, co sami projeví nějakou vůli a jen do takové míry, aby to neohrozilo nic jiného.
onge, několik večerů na dovolené jsem strávila korekturou dungeonu do minulého čísla, tak prosím tě zanech svých proslovů o tom, jak redakce Drakkaru nemá vůli, nepodává pomocné ruce atp. :-)=
Představ si, že i my máme skutečný život, píšeme dizertace, bakalářky, chodíme do práce, ale na Drakkaru děláme i tak.
Jo a pokud jsem to napsala ostře a urazila tvůj jemnocit, není mi to líto $D

bod dva: k wikipedii pro shrnutí: pokud bychom chtěli heslo, musíme mít 2 a více zdrojů, kde se o Drakkaru píše (?)
uvést nás jako odkaz pod nějakým heslem není problém (?)
nebo ještě jinak?

bod tři: 929 za kvartál mi přijde jako husté číslo, obzvlášť když vychází Drakkar "ob měsíc"

bod čtyři: vzala bych d20 ztečí, akorát nevím, jestli pak budu mít žaludek na ty nadávky
R
"Make BDSM, not war, sister."
Wild West

Re: Propagacia Drakkaru

Příspěvek od Wild West »

Raven
bod jedna:
. Jsme čtyři a naše superschopnosti jsou omezené.
Vskutečnosti je vás víc, jak jsi sama vysvětlila. Jsou různé instantní postavy, překladatele, IT šamany a podobně, které lze vyvolat kouzlem summon

bod dva:
musíme mít 2 a více zdrojů, kde se o Drakkaru píše (?)
uvést nás jako odkaz pod nějakým heslem není problém (?)

přesně tak, a proto pravím již poněkolikáté o té druhé možnosti, v souladu s nočním tenisovým mailem; let´s roll on!
929 za kvartál mi přijde jako husté číslo
Mně to taky nepřipadá špatné a pomalu přehodnocuji vydávací plány ve prospěch Drakkaru, protože jiné metody jsou méně účinné. Mentální poznámka - causa Myš.

bod čtyři nechávám volnému průběhu
Uživatelský avatar
OnGe
malý zelený křečopažout
Příspěvky: 13205
Registrován: 5. 2. 2010, 09:27
Kontaktovat uživatele:

Re: Propagacia Drakkaru

Příspěvek od OnGe »

Raven píše:onge, několik večerů na dovolené jsem strávila korekturou dungeonu do minulého čísla, tak prosím tě zanech svých proslovů o tom, jak redakce Drakkaru nemá vůli, nepodává pomocné ruce atp. :-)=
Já už Drakkaru také věnoval řadu večerů a s redakcí nemám nic společného. Dokonce tam byly i nějaké víkendy. Ale nechci ze sebe dělat mučedníka.

Jak to souvisí se zlepšováním Drakkaru a s tím, že pokud se má něco zlepšit, musí to případný zájemce udělat nejen sám a bez pomoci (pokud si ji někde nevykouzlí) a možná i redakci navzdory? To je totiž nejlepší způsob jak nedostat žádnou pomoc.
Raven píše:Jo a pokud jsem to napsala ostře a urazila tvůj jemnocit, není mi to líto $D
Jen přitlač :-)=
OnGe tu není, je tu jenom Zuul
Odpovědět

Zpět na „Drakkar“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti