Přesun mailu?

Diskuze k Drakkaru, internetovému časopisu (nejen) o RPG hrách.

Moderátor: Raven

Uživatelský avatar
Goran
Don Quijote
Příspěvky: 3390
Registrován: 2. 5. 2006, 12:58
Bydliště: Litoměřice/Plzeň

Přesun mailu?

Příspěvek od Goran »

Koukal jsem, jak teď vypadá centrum, a dost děs a hrůza, odpadla spousta standardních možností (například vyhodit spam, aniž by se musel otvírat, ale taky třeba adresář), je to tam dost nepřehledné atd. Pokud tedy pos**ná centra není prohlížečem, ale tomu vzhledem k jejich holedbání jak všechno vylepšili bych nevěřil ani tomuhle, ani tomu že to do pár dní opraví.
Chápu, že kontinuita je důležitá, ale v současné situaci IMHO stojí zato přesunout drakkaří mail na nějakou fungující doménu, třeba na seznam.
Co vy na to, pohodlí nebo kontinuita?
Nejsem trouba, ale snažím se a s pomocí Boží se jím brzy stanu!

R.I.P.
Uživatelský avatar
ilgir
pěšák
Příspěvky: 10174
Registrován: 22. 1. 2007, 13:48
Bydliště: nejkrásnější město světa

Re: Přesun mailu?

Příspěvek od ilgir »

Nějak úplně nechápu, jestli mluvíš o tom samém mailu jako já. Protože schránka drakkarlod(zavinac)centrum.cz, kde jsem posledních pár dní třídil maily, mi přijde úplně v pohodě. Tedy, nevím, jestli tam někdo kromě mě vyvíjí nějakou činnost, ale přijde mi, že není třeba nic víc, než příchozí maily označit štítky, aby se v tom sazeč vyznal, než z nich začne sosat články. Btw. spam se dá normálně mazat bez otevření, ale stejně tam žádný nechodí, takže je to jedno. Ehm, opravdu mluvíme o té samé schránce?
Uživatelský avatar
Wan-To
Rebel
Příspěvky: 2967
Registrován: 2. 8. 2006, 18:33
Bydliště: Praha

Re: Přesun mailu?

Příspěvek od Wan-To »

Jsem už dřív navrhoval e-mailovou konferenci, ale nějak to nešlapalo... Nebo co třeba Google Docs?
Uživatelský avatar
Goran
Don Quijote
Příspěvky: 3390
Registrován: 2. 5. 2006, 12:58
Bydliště: Litoměřice/Plzeň

Re: Přesun mailu?

Příspěvek od Goran »

Ilgir: je možné, že mi takhle centrum blbne jenom z domova; jestli sis za poslední jeden nebo dva týdny nevšiml žádného zhoršení, tak je chyba asi na mé straně.
Nejsem trouba, ale snažím se a s pomocí Boží se jím brzy stanu!

R.I.P.
Uživatelský avatar
Peekay
Příspěvky: 5532
Registrován: 4. 2. 2007, 12:11
Bydliště: Foxdale Manor, Bratislava

Re: Přesun mailu?

Příspěvek od Peekay »

Chlapci, a co tak vlastna domena? Celkove naklady su fakt ze asi 40 dolci na rok, to nie je nijako hrozne. Mail mas aky chces, stranky si tam nahodis ake chces, mozes autorom umoznit uploadovanie clankov (a prilahlych materialov) cez FTP,...
"Ve světě DrDII je mnoho mísat, která jsou plná démovů."
- Pieta

"When I became a man I put away childish things, including the fear of childishness and the desire to be very grown up."– C. S. Lewis
Uživatelský avatar
ilgir
pěšák
Příspěvky: 10174
Registrován: 22. 1. 2007, 13:48
Bydliště: nejkrásnější město světa

Re: Přesun mailu?

Příspěvek od ilgir »

Vycházel bych z toho, že dokud něco funguje, tak jak má, není třeba se v tom vrtat.
Samozřejmě kdyby někdo přišel s nabídkou, že nám udělá stránky a bude se o ně starat, bylo by to fajn. Každopádně v současné situaci nám emailová schránka zdarma dává vše, co potřebujeme.
Uživatelský avatar
Peekay
Příspěvky: 5532
Registrován: 4. 2. 2007, 12:11
Bydliště: Foxdale Manor, Bratislava

Re: Přesun mailu?

Příspěvek od Peekay »

ilgir píše:Vycházel bych z toho, že dokud něco funguje, tak jak má, není třeba se v tom vrtat.
No prave...
Ecthelion píše: Bojím se, že web bude v této chvíli snad naší největší slabinou. :>:o/ Snažíme se nějak řešit nejen nahození 16tého dílu, ale i celkovou změnu webu... ale uvidíme.
"Ve světě DrDII je mnoho mísat, která jsou plná démovů."
- Pieta

"When I became a man I put away childish things, including the fear of childishness and the desire to be very grown up."– C. S. Lewis
Uživatelský avatar
ilgir
pěšák
Příspěvky: 10174
Registrován: 22. 1. 2007, 13:48
Bydliště: nejkrásnější město světa

Re: Přesun mailu?

Příspěvek od ilgir »

My ale nemluvíme, o webu, PK, ale o mailu. Každopádně pokud chceš řešit web, žádný problém, ale v jiné diskuzi.

Zpět na „Drakkar“