63. číslo vydáno!

Diskuze k Drakkaru, internetovému časopisu (nejen) o RPG hrách.

Moderátor: Raven

Argonantus
.
Příspěvky: 18085
Registrován: 31. 10. 2006, 17:35

Re: 63. číslo vydáno!

Příspěvek od Argonantus »

Nedalo mi to a k Dračí hlavě jsem ještě poznamenal něco úplně jinde https://rpgforum.cz/forum/viewtopic.php ... 87#p520687

A další tlachy jsou v Holmesovi https://rpgforum.cz/forum/viewtopic.php ... 95#p523195
Pepa
Příspěvky: 3233
Registrován: 25. 5. 2013, 15:00

Re: 63. číslo vydáno!

Příspěvek od Pepa »

:arrow? 63. číslo má už poněkud vlídnější obálku... :wink:

:arrow? Velmi pěkný článek od Boubaquea (navíc doplněný praktickými příklady z "himaláj-punku" :-)) Samozřejmě, že tento herní styl není pro každá pravidla a každou herní skupinu, ale to se nedá nic dělat... (Mimochodem ta Buddhova soška mohla najít přesné místo vstupu kam přesně...? :think:)

:arrow? Okolí města Ravnburghu - Já o Ravnburghu prozatím nic nevím (až na jistý Turnaj růží :wink:), takže tohle všechno si přečtu asi někdy hromadně samostatně. (Jestli se v něm tedy neztratím, protože se dívám, že Ravnburgh se hodně rozrostl... :think:) Hexy jsem tedy zatím nečetl (vlastně i záměrně - teď je potřeba číst jiné hexy...), jisté je zatím to, že v okolí Ravnburghu je hodně klášterů... :)

:arrow? Argonantovu povídku (o něm samém?) a prapor námořní pěchoty od Ecthelionů jsem bohužel nečetl. Omlouvám se vám, ale není v mých silách všechno přečíst a na všechno zareagovat... Každopádně aspekty postav toho pluku, ty teda "píšou" :-) Ty rozhodně využiji :-)=

(Mimochodem, nevadí vám takováto "nekromancie" starých, zaprášených vláken?)
Uživatelský avatar
Ecthelion
Moderátor
Příspěvky: 12356
Registrován: 13. 7. 2004, 15:19
Bydliště: Brno/Rezno
Kontaktovat uživatele:

Re: 63. číslo vydáno!

Příspěvek od Ecthelion »

Pepa píše: 15. 3. 2021, 23:30(Mimochodem, nevadí vám takováto "nekromancie" starých, zaprášených vláken?)
Myslím, že vůbec nikomu. $D

Pokud i starší články dostanou trochu lásky a zpětné vazby, tím lépe!
"Stay firm and die hard!" Colonel-Comissar Ibraim Gaunt, Tanith First-And-Only
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Drakkar“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů