Příprava 44. čísla Drakkaru

Diskuze k Drakkaru, internetovému časopisu (nejen) o RPG hrách.

Moderátor: Raven

Uživatelský avatar
Vallun
Příspěvky: 32272
Registrován: 14. 5. 2008, 10:40
Bydliště: Velká Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Příprava 44. čísla Drakkaru

Příspěvek od Vallun »

článek jsem četl, ale rozdělení bych si sám navrhnout netroufal...

Ale pokdu se Ti hifi zdá dlouhá, tak jachty snad ani neotvírej:) a to mají ještě fotky:D
Pokud chce někdo slyšet jen "ano" nebo "ne", tak jej nezajímá odpověď.
Eru je jediný Bůh a Tolkien je jeho prorok.
Non sub hominem,sed sub ius.
Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí.
Nejsem odborník ve smyslu § 5 odst. 1 O.Z.
Uživatelský avatar
Raven
Příspěvky: 4217
Registrován: 6. 11. 2006, 07:40
Bydliště: Brumov

Re: Příprava 44. čísla Drakkaru

Příspěvek od Raven »

i ty, Brute?!
R
"Make BDSM, not war, sister."
Argonantus
.
Příspěvky: 18102
Registrován: 31. 10. 2006, 17:35

Re: Příprava 44. čísla Drakkaru

Příspěvek od Argonantus »

Ten článek má dvě pokračování, každé dlouhé jako to první.
Po té, co to bylo kráceno.
Fakt, nedělám si srandu.
Pokud z toho chceš udělat šest dílů, myslím, že odpadne i můj poslední věrný čtenář.
A jachty do zítra ráno nedávám.
Uživatelský avatar
Raven
Příspěvky: 4217
Registrován: 6. 11. 2006, 07:40
Bydliště: Brumov

Re: Příprava 44. čísla Drakkaru

Příspěvek od Raven »

Tak to nepůjde, to máš pravdu
Myslela jsem, že je to na dvě, takže natáhnout to na 4 by nebyl problém. Třeba se to zázračně vysází tak, že to bude vlastně docela krátké 8)
R
"Make BDSM, not war, sister."
Wild West

Re: Příprava 44. čísla Drakkaru

Příspěvek od Wild West »

Protestuji. To je nečestné a nesportovní.
Po dvou letech, co vycházejí A. články s maximálním rozměrem 5000 slov, vedla se o tom debata a nikdo nic nenamítal*, a po dvou měsících, co ten článek leží v redakci, kdy se ukazuje, že je moc dlouhý a chtělo by to rozdělit, a to nejlépe do zítřka (tj. dneška), lze na to všechno říci jedině:
Uf.

Pokud by někdo (kurvadrátužkonečně) prozradil datum uzávěrky, bylo by možno článek ještě zkrátit.
A bylo by dobré vyhlásit nějaký standard, jak mají být články dlouhé (Pevnost to inzerovala dopředu a bylo to 10.000 úhozů brutto). Jinak se bude o té délce debatovat pokaždé znova.

*tedy, až na Pipuxe, nutno sportovně uznat
Uživatelský avatar
Raven
Příspěvky: 4217
Registrován: 6. 11. 2006, 07:40
Bydliště: Brumov

Re: Příprava 44. čísla Drakkaru

Příspěvek od Raven »

Nevím, proč jsi rozčilen,
bavíme se slušně
slušně jsem se zeptala, jestli by to nebylo možné, nenutila jsem nikoho s revolverem u spánku
ve výsledku se stejně ukázalo, že to rozdělit nejde a já jsem to v srdci beztak tušila, že to nepůjde, jen jsem to chtěla zkusit, co kdyby
psala jsem výše, že uzávěrka je bohužel dnes (tedy v pátek) to je třeba mít všechno pohromadě - uzávěrka je vždy tak pozdě, jak jen je to možné, tedy ve čtvrtek nebo pátek před tím víkendem, kdy to bbq na konci měsíce sází (pokud nenastanou výjimečné události)
a ptala jsem se tě na to rozdělení proto, že mi to přišlo od pohledu ještě delší než tradiční Argonantovský dlouhý rozměr
A ano, můžeš poznamenat, že jsem to mohla otevřít dřív, ale tenhle měsíc bohužel nebyla jiná možnost než otvírat články a to, jak vypadají v ten nejposlednější den, protože jsem nejdřív musela udělat skutečnou práci, na kterou jsem měla uzávěrku včera
R
"Make BDSM, not war, sister."
Wild West

Re: Příprava 44. čísla Drakkaru

Příspěvek od Wild West »

Rozčilen jsem proto, protože zoufale nestíhám.
Čeká mne totiž dneska ještě několik podobně dlouhých a neméně urgentních textů, například Aktuálně.
That´s elementary.
Pokusím se v těžké situaci odpoledne vyřešit ty jachty (na které by pak měl Vallun zase reagovat, nejlépe v nulovém čase), stran historie neslibuju nic, pokud to musí být dnes.
Pokud by to šlo do pondělí, možná by šlo ještě trochu krátit.
Ecthelion (neprihlasen)

Re: Příprava 44. čísla Drakkaru

Příspěvek od Ecthelion (neprihlasen) »

Wild West píše:Protestuji. To je nečestné a nesportovní.
Proti čemu? Raven se zeptala, zjistila, že by to bylo obtížné a tak se nápad se zkrácením odpískal... no big deal podle mě. Vím, že je rozčilující, že jsi článek posílal včas a my se k němu dostali teď, to nás moc mrzí... ale jinak na tom nespatřuji nic moc na protest... :think:
Wild West píše:Pokud by někdo (kurvadrátužkonečně) prozradil datum uzávěrky...
Nečteš pořádně, Raven už to hlásila. $D
Wild West píše:A bylo by dobré vyhlásit nějaký standard, jak mají být články dlouhé (Pevnost to inzerovala dopředu a bylo to 10.000 úhozů brutto). Jinak se bude o té délce debatovat pokaždé znova.
Já se právě standardům snažím zatím vyhnout. Některé dlouhé články se čtou lehce a na konci nevíš, že měly dvacet stran, některé krátké články čteš pár dní a přijde ti to jako nejdelší věc, co jsi kdy četl. Je to natolik individuální, že jinak než na citu to podle mě moc fungovat nemůže... samozřejmě jiná věc je, pokud by ti jako známému grafomanovi ( O-) )horní limit pomohl při psaní... pak se na nějakém osobním limitu můžeme domluvit. :>;o)
Wild West

Re: Příprava 44. čísla Drakkaru

Příspěvek od Wild West »

No, já to datum četl, ale poněkud mne zaskočilo. Už je to ale přece jen pár hodin, takže si zvykám.
Jinak Raven zřejmě nezná Foglara, jinak by se neurážela, že.
Uživatelský avatar
Vallun
Příspěvky: 32272
Registrován: 14. 5. 2008, 10:40
Bydliště: Velká Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Příprava 44. čísla Drakkaru

Příspěvek od Vallun »

Jeslti mohu do toho zasáhnout, tak chápu,že to Raven bere vážněji, protože si doveud představit, jak na tom s termíny je, ale tady je lehké nedorozumění v tom, že WW nepoužívá smajlíky, které by zdůraznili méněvážnost jeho protestu.

EDIT: jinak odpoledne mám (zatím) relativně čas, který jsem připraven věnovat na urychlené reakce na připomínky...
Pokud chce někdo slyšet jen "ano" nebo "ne", tak jej nezajímá odpověď.
Eru je jediný Bůh a Tolkien je jeho prorok.
Non sub hominem,sed sub ius.
Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí.
Nejsem odborník ve smyslu § 5 odst. 1 O.Z.
Uživatelský avatar
OnGe
malý zelený křečopažout
Příspěvky: 13205
Registrován: 5. 2. 2010, 09:27
Kontaktovat uživatele:

Re: Příprava 44. čísla Drakkaru

Příspěvek od OnGe »

Lidi, hlavně žádnej stres. Nebylo by, vzhledem k akutnímu stavu, lepší posunout uzávěrku o týden, abychom předkládali opravdu hotové produkty namísto nehotových polotovarů, jak by řekl klasik?
OnGe tu není, je tu jenom Zuul
Wild West

Re: Příprava 44. čísla Drakkaru

Příspěvek od Wild West »

Vlastními slovy jsem řekl k věci zejména "Uf."
Zbytek byl citát klasika a deskripce podivné situace. Jo, pravda, a strašlivá kletba, ta tam byla taky.
Potud na omluvu; uznávám, že mám připojovat obvyklé (c) Mirek Dušín.

Jinak už to raději neposouvejte, nebo vypukne chaos ještě větší. nějak se s tím utkáme.
Uživatelský avatar
boubaque
bubák; Moderátor
Příspěvky: 6644
Registrován: 2. 10. 2006, 19:49
Bydliště: Brno/Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Příprava 44. čísla Drakkaru

Příspěvek od boubaque »

Dneska zřejmě začnu sázet první věci. Před polednem ještě rozhodneme, co půjde do tohohle čísla a co do dalšího. Něco samozřejmě půjde až do srpnového čísla. O týden posouvat nemůžeme, posunulo by se to totiž ještě dál, protože příští víkend nebudu u počítače.
Do dnešního večera se ještě dají posílat nějaké úpravy, ale pokud to není dělený článek, tak už cokoli, co není dnes hotové, půjde nejspíš až za měsíc.

(Nejméně) o týden se pak "posune" srpnové číslo, aby to nevycházelo tak brzo po červ(e)n(c)ovém číslu.
Když se kácí les, lítají kopí — sv. Vojtěch
Bezejmenný hrdina (vlastnoruční komiks)
Hraju/vedu: D&D 5e, Svitky hrdinů, Příběhy Impéria
Další oblíbené hry: Primetime Adventures, Mountain Witch, Wushu
Vlastnoruční heartbreaker: Fossa (Fate to Old School System Adjustment)
Uživatelský avatar
Raven
Příspěvky: 4217
Registrován: 6. 11. 2006, 07:40
Bydliště: Brumov

Re: Příprava 44. čísla Drakkaru

Příspěvek od Raven »

VAllune, možná bychom se mohli domluvit, že tvé jachty si schováme na příště do rezervy, pokud by ti to nevadilo :wink: Aby nebyl tlak na review ani na autora
Článků máme hodně a musíme nechat něco i na srpen
R
"Make BDSM, not war, sister."
Uživatelský avatar
Vallun
Příspěvky: 32272
Registrován: 14. 5. 2008, 10:40
Bydliště: Velká Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Příprava 44. čísla Drakkaru

Příspěvek od Vallun »

Noo, vlastně ani nevadilo, alespoň budu mít víc času na další článek (za měsíc není pro mne reálné ho stihnout)...

Nicméně to mi dává možnsot ještě jachting upravit a zeptat se, co by kdo chtěl o jachtingu vědět??
Pokud chce někdo slyšet jen "ano" nebo "ne", tak jej nezajímá odpověď.
Eru je jediný Bůh a Tolkien je jeho prorok.
Non sub hominem,sed sub ius.
Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí.
Nejsem odborník ve smyslu § 5 odst. 1 O.Z.
Odpovědět

Zpět na „Drakkar“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů