[Info] Drakkar

Drakkar je internetový časopis (nejen) o RPG hrách. V této sekci probíhají organizace, diskuze o článcích, atd. Budeme rádi, když se zapojíte.

Moderátor: Raven

Odpovědět
Uživatelský avatar
Ecthelion
Moderátor
Příspěvky: 10587
Registrován: 13. 7. 2004, 14:19
Bydliště: Brno/Rezno
Kontaktovat uživatele:

[Info] Drakkar

Příspěvek od Ecthelion » 29. 11. 2013, 19:53

Co je to ten Drakkar?

"Drakkar" je internetový, volně stažitelný dvouměsíčník, zaměřený na RPG, hry na hrdiny a příběhové hraní obecně. Je to již zavedený časopis, vychází bez přestávky více než šest let. Starší čísla si můžete prohlédnout na internetových stránkách http://drakkar.rpgplanet.cz/ nebo se podívat do archivu čísel tady na Fóru.

Obrázek

Je to fanouškovský projekt, který funguje jenom na obyčejném nadšení pro věc. Nefigurují v tom žádné peníze, je to skutečně projekt "od nás pro nás". Přijít a připojit nebo podílet se na projektu může kdokoliv – stačí jen dát vědět, že máte čas a chcete pomoci. Můžete napsat článek, pomoci nám s peer review, korekturami, propagací nebo i jinak. Důležitá je chuť pomoci. Pokud máte tu, určitě něco vymyslíme. :wink:

V časopise můžete najít články o hraní RPG, recenze na hry a zprávy o novinkách, seznámení s dobrými internetovými projekty, doplňky ke hrám a dobrodružství. Pravidelně se v Drakkaru objevuje sekce o deskových a karetních hrách, můžete tu také občas najít články o wargamingu, historii a mnoha dalších věcech.

Obrázek

Tato sekce na slouží ke koordinaci přípravy dalších čísel časopisu, diskuzi o Drakkaru, kritice, chvále a dalších organizačních či důležitých věcech. Budeme rádi, když se zapojíte do diskuze!
"Stay firm and die hard!" Colonel-Comissar Ibraim Gaunt, Tanith First-And-Only
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Drakkar“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot] a 1 host