Sháňka po PHP programátorech

Diskuze o portále RPG.sk v období mezi jeho druhým spuštěním (ve spolupráci s RPG Fórum) a úplným sloučením do nových stránek.
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20838
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Sháňka po PHP programátorech

Příspěvek od Markus »

Zdravím,

projekt RPG.sk pořád ještě potřebuje vývoj, jsme si vědomi spousty much a špatné přístupnosti pro nové přispívající. Ostatně - podívejte se na to-do list nebo vlákno přání a stížností.

Náš problém je prostý - máme akutní nedostatek programátorů. Já jsem vizionář a lopata, dokážu vymýšlet koncepty a dělat monotónní práce (např. zadávat články do databáze), nicméně na kód nesáhnu. Crowen něco málo v PHP udělá, ale chybí mu pokročilejší zkušenosti a hlavně čas... jinými slovy, dejte mi programátora a já změním svět. :-)= :s_grin:

Což mě přivádí k mé prosbě:

Sháníme člověka (nebo ještě lépe několik lidí), kteří se vyznají v PHP a rádi by čas od času pomohli s programováním RPG.sk. Nepředstavuji si to jako žádnou stálou a závaznou spolupráci (protože je mi jasné, že k dlouhodobému projektu se mi nikdo neupíše), ale spíš jednorázové, nárazové "zakázky". Z toho důvodu by taky bylo fajn mít "pool" dobrovolníků, protože tím by se zvýšili šance, že aspoň někdo na to bude mít čas a chuť.

Nuže, co teď?

V první řadě bych se rád zeptal, kdo by byl ochotný s něčím příležitostně vypomoci? Stačí zvednout ruku, jen abych měl představu, koho můžeme v případě potřeby oslovit.

Zadruhé - momentálně řešíme spájení databází RPG Fóra a RPG.sk, takže kdybys někdo dokázal poradit, nebo ještě lépe to skutečně udělat, byli bychom neskonale vděční. Je to celkem klíčový úkon, který ani já, ani Crowen nezvládneme.

Předem všem neskonale děkuji za pomoc!
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20838
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Takže snad abych si šel koupit učebnici PHP, že? $D
Uživatelský avatar
Fritzs
Příspěvky: 6288
Registrován: 9. 5. 2005, 21:47
Bydliště: Brno

Příspěvek od Fritzs »

Markus: Až budu mít po matuře, tak si ju od tebe pučim $D
-I don't suffer from insanity. I enjoy every minute of it.

-If violence isn't solving your problems then you aren't using it enough.

-Jestliže je hlad nejlepší kuchař, pak je smrt nejlepší lékař!
Uživatelský avatar
Joe
Fórový šašek; Moderátor
Příspěvky: 4705
Registrován: 15. 3. 2004, 11:52
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Joe »

Hm, to je vždy problém, niekoho rozumne zohnať s menšinovým vzdelaním 8)

Na akej úrovni sa RPG.sk upravuje - priamo PHP alebo skôr úpravou pluginov Drupalu?
|-- RPGforum moderátor-editor
|-- Hrám: ... :roll:
|-- Mám rád: Amber Diceless, FATE, Primetime Adventures, Starport
|-- mail - joeyeti (at) gmail (dot) com
Zamčeno

Zpět na „Portál RPG.sk“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti