Vaše prvotní ohlasy, ovace, dotazy, nadávky, atd.

Diskuze o portále RPG.sk v období mezi jeho druhým spuštěním (ve spolupráci s RPG Fórum) a úplným sloučením do nových stránek.
Uživatelský avatar
crowen
Administrátor
Příspěvky: 3748
Registrován: 11. 9. 2004, 12:51
Bydliště: Hlavna dedina Bananistanu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od crowen »

Qualdezar:
1) nezarovnany text sa lahsie cita a lahsie sa v nom orientuje, nesposobuje neprirodzene medzery medzi slovami
2) stranka je naschval navrhnuta tak aby bola flexibilna, pretoze kazdy ma inu sirku monitoru
3) ako by si si predstavoval oddelenie clankov? napr take http://www.sme.sk/ ma rovnaky styl oddelovania clankov, teda nic medzi nimi a to je seriozny web...
4) je to strohe, jednoduche, z dovodu ze nie som grafik ani webdesigner. Tymto vyzyvam zdatnejsich jedincov ktori by chceli vytvorit novy design aby sa ozvali, zdrojove kody dodam, vsetko je v CSS

K tej organizacii este, na to su tam klucove slova / tagy, ked kliknes napr na d20 tak ti vypise vsetky clanky tykajuce sa d20 ktore boli oznacene klucovym slovom. Neboj sa pridavat vlastne klucove slova ku clankom, pomozes tym aj ostatnym.

O Hierarchii a Designe uz Markus pisal, snad len tolko k tej hierarchii ze keby mal kadzy system v menu svoju polozku tak to by este len bolo neprehladne menu s vela polozkami

Lotrando:
Za ten registracny email v anglictine sa ospravedlnujem, ten akosi usiel prekladu.

Jazyk menu by mal byt slovencina, ale tvorili sme to spolu s Markusom, tak asi nieco uslo.... Co konkretne tam este je po Cesky?

Ja som tiez uvazoval o platenom hostingu, no uvidime ake su na to ceny, daco vymyslime, ak to bude velmi drahe tak pouvazujem o nejakych relevantnych reklamach od vydavatelstiev / obchodov.

Wan-to:
Ak mas zaujem poslem ti CSS a mozes navrhnut nejaky novy design

Corvus:
Menu nalavo nebude, ludia citaju zlava do prava a preto som chcel dat obsah na miesto, odkial sa zacina citat.

Tot vsjo zatial, vdaka za ohlasy a Corvusovi za prvy clanok po spusteni :-)
Uživatelský avatar
lotrando
Příspěvky: 586
Registrován: 28. 6. 2007, 09:28
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lotrando »

crowen: jazyk menu - teď vidím že je to slovencina, takže omluva. Asi mě zmátlo na začátku Novinky a Naše články. To je asi stejné pro oba jazyky, ne?
Petr "Lotrando" Kulda
Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 7757
Registrován: 23. 10. 2005, 01:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajo »

Pozadal bych alespon o jednu vec, aby bylo jmeno autora pridano mezi tagy. Pokud napriklad zjistim: "aha tenhle Bifi tomu asi rozumi", co pekneho jeste napsal, tak mi to velmi usnadni praci.

Ostatni argumenty chapu.
Sosacek
Příspěvky: 25732
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Příspěvek od Sosacek »

Neni tam prochazeni podle autoru uz separatne?

...

Jinak bych si zaoval -- super prace, panove.
But nobody came.
Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 7757
Registrován: 23. 10. 2005, 01:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajo »

Je tam? Jestli jo, tak jsem to nenasel.
Uživatelský avatar
crowen
Administrátor
Příspěvky: 3748
Registrován: 11. 9. 2004, 12:51
Bydliště: Hlavna dedina Bananistanu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od crowen »

Qualdezar píše:Je tam? Jestli jo, tak jsem to nenasel.
Je aj nie je, funkcia tam v systeme na to je ale nejako to este nefunguje, malo by to fungovat tak, ze ked kliknes na meno autora clanku tak jedna z poloziek bude aj zoznam clankov ktore napisal...
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zrzavec »

Píši to sem, jelikož se sem mohou psát ovace. Nastavení a heslo mi již funguje. Markusi a Crowene (myslím, že jste mi to posílali oba) ěkuji vám. Jsme rád, že mohu chodit na tento server. Určitě vám nebude vadit, když přidám odkaz s popiskem i na své stránky, že?

Kdybyste chtěli nějaký svůj popisek, písnětě mi sem do pošty :-) Jinak něco vymyslím :-)
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Bude nám to hrozně vadit :P
(rozuměj: samozřejmě že ne, že se vůbec ptáš)

Díky za ohlas. Teď se soustřeďme na to, abychom to taky naplnili nějakým obsahem. Chce to, aby se návštěvníci fóra naučili hlásit "své" novinky na RPG.sk. Romíku, až vyjde další číslo Drakkaru, víš, co máš dělat, že? :wink:
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zrzavec »

Ano vím. Konečně jsem dokončil opravování stránek a soustředím se zase na práci.Drakkar bude, novinky a velké články na stránkách a další. Jakmile naberu tempo, juknu se i jak používat kalendář. Lidí na hraní je moc a já už bych zase měl přecpanou družinu a tak zkusím uspořádat nějaké veřejné hraní :-)
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zrzavec »

Markus: Pokusil jsme se oznámení o Drakkaru přidat na RPG.sk. Doufám, že jsme nikde nic nepokazil a snad to tam bude...:-D
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Jsi úžasný :P
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zrzavec »

Takže se mi to asi povedlo :-D :-D :-D
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 7757
Registrován: 23. 10. 2005, 01:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajo »

Kazdopadne, chtelo by to vymyslet nejake motivcni nastroje, aby psalo vice lidi (vcetne me).

Osvedcene motivatory jsou: Presiz (dety zviditelneni se a uznani) a hmotne statky.
Rozhodne bych zvazil jednu moznost a sice dat verejne najevo navstevnost stranek, aby se tim zvisila presiz stranek. To urcite trochu pomuze. Take bych napsal nejaky clanek, ktery by lidi povzbuzoval (tj. dulezite) a vyzyval k spolupraci nad obsahem.

atd...
Uživatelský avatar
crowen
Administrátor
Příspěvky: 3748
Registrován: 11. 9. 2004, 12:51
Bydliště: Hlavna dedina Bananistanu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od crowen »

vdaka za tip, zvazime...
Uživatelský avatar
boubaque
bubák; Moderátor
Příspěvky: 6644
Registrován: 2. 10. 2006, 19:49
Bydliště: Brno/Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od boubaque »

Právě jsem odeslal dlouho slibovaný článek... Tak doufám, že za tu námahu pak aspoň od vás dostanu nějakou studenou sprchu ;)
Když se kácí les, lítají kopí — sv. Vojtěch
Bezejmenný hrdina (vlastnoruční komiks)
Hraju/vedu: D&D 5e, Svitky hrdinů, Příběhy Impéria
Další oblíbené hry: Primetime Adventures, Mountain Witch, Wushu
Vlastnoruční heartbreaker: Fossa (Fate to Old School System Adjustment)
Zamčeno

Zpět na „Portál RPG.sk“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů