Vaše prvotní ohlasy, ovace, dotazy, nadávky, atd.

Diskuze o portále RPG.sk v období mezi jeho druhým spuštěním (ve spolupráci s RPG Fórum) a úplným sloučením do nových stránek.
Uživatelský avatar
Almad
Příspěvky: 631
Registrován: 12. 9. 2006, 23:19
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Almad »

Qualdezar píše:Osvedcene motivatory jsou: Presiz (dety zviditelneni se a uznani) a hmotne statky.
Jo. Bych nikdy dřív nevěřil, co všechno jsou lidi ochotni vyrobit pro barevnou hvězdičku :eyecrazy:
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20839
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Táákže... zní to dobře. Nějaké konkrétní návrhy? Mě totiž nic nenapadá.

Na hmotné odměny fakt nemáme.
Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 7757
Registrován: 23. 10. 2005, 01:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajo »

Nevim, mozna ranky na RPG Foru. Nebo profili autorů na RPG.sk, kde by byl i seznam clanku a nejaky rank, nebo tak neco.

Jinak mam pripominku, proste se mi nelibi jak je reseny databaze a prehled clanku. Pokud chci recenze o hrach, tak se nemuzu odstat na uspokojivy vysledek. Nemuze tam byt nejake vyhledavani jako ma treba RPG.net?

Jo a z alduronu mam clanky o VtM. Udelal jsem z toho petistrankovou komplexni recenzi, ale nevim jestli ty puvodni clanky byly po korekture, co s tim?
jax90

Příspěvek od jax90 »

ja som tu novy a tazko sa mi tu orientuje,aj tie nazvy tem su tak odborne pisane ze im ani nerozumiem.mimochodom,da sa tu niekde diskutovat o hrach BG,IWD?
Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 7757
Registrován: 23. 10. 2005, 01:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajo »

V sekci venovanepocitacovym hram.
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20839
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Jax90: Ahoj a vítej u nás! Jsme fórum o stolních RPG, ty počítačové se tu probírají jen velmi okrajově v sekci, na níž odkazoval Bajo. Pokud se tu moc nevyznáš, snad ti pomůže Orientační průvodce po RPG fóru. Hodně štěstí!

-----------------
Bajo píše:Nevim, mozna ranky na RPG Foru. Nebo profili autorů na RPG.sk, kde by byl i seznam clanku a nejaky rank, nebo tak neco.
Profily tam jsou. Zatím ve velmi primitivní metodě, ale je to funkce, na které se dá stavit. Crowen pracuje na tom, aby se daly vyhledávat články podle autora, ale Crowen nemá moc čas :-?

Co se týče nějakého systému "hodnocení", to je zajímavý a užitečný nápad, ale ještě by to potřebovalo hodně promyslet. Sám si vůbec nejsem jistý, co s tím. Jenom vím, že by bylo super, kdyby se nějak daly zobrazit kvalitní články či kvalitní autoři. Ale jak?

Založím samostatnou diskuzi, až budu mít víc času... a nebo to Bajo můžeš vzít do svých rukou :wink:
Bajo píše:Jinak mam pripominku, proste se mi nelibi jak je reseny databaze a prehled clanku. Pokud chci recenze o hrach, tak se nemuzu odstat na uspokojivy vysledek. Nemuze tam byt nejake vyhledavani jako ma treba RPG.net?
Můžeš prosím upřesnit?
- Vyhledávání na stránkách je
- Pomocí tagů ("klíčová slova") se dají vyhledat přímo články o jedné konkrétní hře... vím, že zatím se k tomu pracně proklikává, to by měly zlepšit anotace (až budou)
Bajo píše:Jo a z alduronu mam clanky o VtM. Udelal jsem z toho petistrankovou komplexni recenzi, ale nevim jestli ty puvodni clanky byly po korekture, co s tim?
Nevím, jestli jsem tě správně pochopil... Chtěl bys na RPG.sk publikovat ten článek, ale nemáš korektury? Tak mi to pošli na mail, s radostí ti je udělám.
Zamčeno

Zpět na „Portál RPG.sk“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti