ROAD TRAIN - prostředí pro FATE 4e

Fate je moderní hra s málo pravidly, orientovaná na rozvíjení dramatu a příběhu.
Uživatelský avatar
lowin2
Příspěvky: 48
Registrován: 21. 9. 2007, 14:06
Bydliště: Batelov u Jihlavy (na Vysočině)
Kontaktovat uživatele:

Re: ROAD TRAIN - prostředí pro FATE 4e

Příspěvek od lowin2 »

Prokousal ses docela daleko, na to že: "nevidím na životě řidiče kamionu nic zajímavého"

Tato hra opravdu nemá být primárně o střílení ani mlácení, už jenom proto, že mám pocit, že těchto věcí
je kolem nás nějak příliš...
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8895
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Re: ROAD TRAIN - prostředí pro FATE 4e

Příspěvek od sirien »

Arten: četl jsi tuhle diskusi celou? Ona docela vysvětluje co píšeš.
Jinak život Australských truckerů je trochu... exotičtější než život Evropských řidičů tiráků... i když v podstatě to stejně nakonec skončí v tom stereotypu co píšeš. Celý týden jezdí kdesi v dírách pouště, aby pak jednou za pár měsíců vzali rodinu a odjeli s ní na pár dnů na Bali (Australská verze Lipna/Mácháče).

Iowin 2: Když jsi psal že RPG nehraješ, to bylo myšleno jakože je nehraješ teď, nebo jako že jsi je nikdy nehrál?
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Arten_CZ
Příspěvky: 822
Registrován: 23. 7. 2009, 09:30

Re: ROAD TRAIN - prostředí pro FATE 4e

Příspěvek od Arten_CZ »

lowin2 píše:Prokousal ses docela daleko, na to že: "nevidím na životě řidiče kamionu nic zajímavého"
Já jsem spíš považoval za důležitou tuto větu.
" Doufal jsem, že něco takového (chuť zahrát si hru o truckerech) odhalíš, ale u mě se ti to nepovedlo."
lowin2 píše:Tato hra opravdu nemá být primárně o střílení ani mlácení, už jenom proto, že mám pocit, že těchto věcí je kolem nás nějak příliš...
Tak proč máš většinu Zápletek postavených právě na střílení a mlácení (ať už jako prostředek řešení, nebo jako příčinu problémů)?
Sirien píše:Arten: četl jsi tuhle diskusi celou?
Ano, četl. Já jsem čekal, že lowin2 si vybral prostředí australských trucků, protože je to super prostředí pro hraní příběhů a rozhodl se zpracovat ho do příručky, aby nám předal to nadšení, se kterým by si on sám chtěl zahrát. Vím, že v předchozí verzi chybělo něco, co by ze simulátoru dopravy udělalo RPG. Čekal jsem ale, že ony doplněné prvky RPG půjdu směrem - truckeři jsou pro mě neodolatelní, mají kouzlo a obrovský potenciál pro prožití úžasných příběhů a přesně to kouzlo napasuju do hry, aby ho viděl každý. Na mě to ale takto nezapůsobilo. Na mě přepracovaná verze působí tak, že jsou sice zapracovány výtky, které vznikly k první verzi, ale čtení pro mě není o nic zajímavější a stále si nedovedu představit, proč bych měl hrát právě truckera.
Odpovědět

Zpět na „Fate“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů