[D&D 4E] PHB: Souboj

Knihovna je místem, kde se shromažďují všechny překlady připravené ke stažení, aby byly hezky pohromadě.
Odpovědět

Ohodnoťte překlad, jak se vám líbí. (Jako známkování ve škole.)

1
3
100%
2
0
Žádná hlasování
3
0
Žádná hlasování
4
0
Žádná hlasování
5
0
Žádná hlasování

Celkem hlasů: 3

ShadoWWW
Kontaktovat uživatele:

[D&D 4E] PHB: Souboj

Příspěvek od ShadoWWW » 1. 4. 2010, 12:45

Po dokončení překladu H1: KotS jsem se vrhl na překládání navazujícího dobrodružství H2: TL. Před dokončením překladu TL jsem se ale rozhodl vrátit se na chvíli ještě ke svému starému překladu kapitoly Souboj z PHB.

Trochu jsem ho upravil. Opravil překlepy i slohově, aktualizoval o updaty (včetně 03/2010). Dal jsem je do přehledné podoby PDF tak, jak jste ho ještě neměly možnost vidět. Doufám, že budete spokojení a překlad bude užitečný hlavně pro ty, kteří mají s angličtinou problémy.

Protože max. velikost přílohy je 2 MB, stáhněte si překlad z jednoho z těchto serverů:
RS
edisk
UlozTo

Do diskuze prosím dejte své postřehy a připomínky.
:think:

Jarilo

Re: [D&D 4E] PHB: Souboj

Příspěvek od Jarilo » 1. 5. 2010, 23:11

Nechci hodnotit překlad jako takový, je skvělé, že si s tím dáváš takovou práci a baví Tě to. Pro hráče, kteří neumí anglicky to je jistě spása a dar z nebes =).

Ale mě osobně se třebas nelíbí překlad Orcuse. Chápu, že se vytvořil nějaký jednotný překladový klíč, ale pro mě to je prostě Orcus a ne Orc =). Samozřejmě to je čistě subjektivní pohled a nikterak nechci kritizovat či shazovat dobře odvedenou práci. :clap:

Hlavně se těším na překlad TL, jak to s ním vůbec vypadá?

Odpovědět

Zpět na „Knihovna překladů“