[CZ][AD&D 2e] Kompletní kniha paladina

V téhle sekci shromažďujeme publikované dokončené překlady a diskuze k nim. Sekce má především archivační účel a slouží taky ke sbírání zpětné vazby. Všechny překlady by měly být zadané v databázi RPG, což je mnohem jednodušší a přehlednější způsob, jak je vyhledávat a vyznat se v nich.
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 14088
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

[CZ][AD&D 2e] Kompletní kniha paladina

Příspěvek od Markus » 16. 2. 2006, 23:02

Kompletní kniha paladina
The Complete Paladin's Handbook
Není podle překladového klíče.

Stahujte tady. [263 KB; zazipovaný DOC]

Obrázek

Další rozšiřující příručka pro povolání, v tomto případě o paladinech. Všem hráčům paladinů rozhodně doporučujeme, protože příručka konečně vnáší více světla do tohoto rozporuplného povolání. Blíže se věnuje například kodexu, a tak čtenář snáze pochopí motivy a hodnoty paladinů a možná, možná, na ně přestane pohlížet jako na "ty důvěřivé fanatiky". A možná je tak i přestane hrát.

Tento, dneska skoro "tradiční" překlad má na svědomí Merlin. Text sice neoplývá žádnými kudrlinkami a sem tam se najde nějaká ta chyba, ale jinak je překlad celkem zdařilý, netrhá za uši a příjemně se čte. Dark Namez dále předělal Merlinův překlad a dal mu vskutku slušivý grafický kabátek.

Velkou nevýhodou je, že se překlad nedrží klíče (protože vznikal v době kdy žádný "oficiální" klíč neexistoval), takže při použití s jinými překlady bude třeba použít trochu představivosti a domyslet si, co ten který pojem znamená.

Fakta
Přeložil Merlin.
Graficky upravil Dark Namez.
Úprava: Formátovaný textový dokument.
Naposledy upraveno: 03. 05. 2001

Odpovědět

Zpět na „Dokončené překlady“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů