Dark sorcery RPG

Tvůrčí sekce zabývající se designem, rozborem RPG her, ale i jejich samotnou tvorbou. Zamyšleními nad pravidly a jejich vlivem na hru, způsobem psaní knih, tvorbou ilustrací, atd. V neposlední řadě naše rozpracované projekty.
Odpovědět
York

Re: Dark sorcery RPG

Příspěvek od York » 8. 11. 2015, 11:39

eerieBaatezu píše: Kdy bude k mání příručka? :D
To je zatím ve hvězdách ;)

Zatím můžu říct jen to, že můj původní ohdad, že na tom bude práce jak na RPGčku, se ukázal být velmi přesným ;)

Neoficiálně jsem asi tak v 80% práce na alfa verzi.

eerieBaatezu

Příspěvek od eerieBaatezu » 8. 11. 2015, 11:48

Sorry za OT, kdyžtak ať to pak moderátor přestřihne do Dělníků hudby nebo tak...
OnGe píše:To bys měl, evidentně to za to stojí ;)
Moc dík, tak já se posnažím. :)
Pieta píše:Žena jde kolem a říká "Co to je? To je nějaký zajímavý."
(:
Takovej nerd a on má ženu. $D No hlavní je, že má dobrej vkus. :D

Sammael
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sammael » 8. 11. 2015, 19:26

@eerie: :clap: :clap: :clap: Silne kafe. Fakt klobuk dolu, myslim, ze to uz budem pustat pri hrani kartovky. OST? ... mrkni si spravu pls.

Sammael
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sammael » 8. 11. 2015, 19:57

Tak sa teda pridam aj ja aby sa nepovedalo. Tu je zbierka ilustracii do sorcerera ktore najdete aj v prirucke inkvizitora. Tieto arty su od: Ai Krykowska, Apterus a Michal Kocourek.

Obrázek

eerieBaatezu

Příspěvek od eerieBaatezu » 9. 11. 2015, 12:15

Sammael: Moc díky... Odpovězeno. :)

Ilustrace jsou parádní, pogooglil jsem deviantarty autorů, fakt super věci! Děsně se těším, jak bude vypadat výsledná příručka. Obrázek Na zdar projektu.

Sammael
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sammael » 9. 11. 2015, 12:58

O vizualitu prirucky sa postarame... to najmenej. Skor som zvedavy na to ako sa s tym York popasoval a co pre nas kuchti.

Poziadavky boli IMO velky chalenge:
- Pouzit karty, hero boardy a ine tradicne board game komponenty. Nie vsak grid a figurky.
- Spravit hru co najviac user friendly aby sa hraci nemuseli stale pozerat do manualu. K tomu by im mali napomoct aj karty.
- Preniest temnotu a prvok neznama do mechanik.
- Pripravit grab and play dobrodruzstvo.

Hra ma byt kvazi bridge pre board gamerov do sveta role playu. Pribehove hranie maju radi - Napriklad teraz nove Time Stories, velmi silne naburali board game komunitu prave tymto smerom. Avsak nesmie to byt komponent storm ako bol WFRP 3rd od FFG.

York

Příspěvek od York » 9. 11. 2015, 13:05

Opět si vás zavolal váš nadřízený. Ve zpovědní místnosti s ním tentokrát je starší muž se strhanou, vrásčitou tváří, oblečený jako zámožný sedlák.

„Dovolte mi, abych vám představil pana Harryho Blackforda, majitele Blackfordské farmy,“ pronesl Nicholas Ballard. „Jeho výpověď je závažná a obávám se, že si bude vyžadovat váš okamžitý zásah.

Pane Blackforde, mohl byste, prosím, pánům zopakovat, co jste mi před tím řekl? Chápu, co to pro vás znamená, ale chci vás ujistit, že právě kvůli takovým věcem zde inkvizice je, takže se můžete spolehnout, že zakročíme s maximálním možným nasazením.“

Starý sedlák jen mlčky přikývnul.

„Začalo to před třemi dny,“ začal vyprávět. „Nejdřív se z lesa ozývaly děsivý zvuky. Znělo to jako ďábelskej smích, ale žádnej člověk to bejt nemohl, to by se to neneslo tak daleko. Dobytek z toho byl úplně zjančenej a lidi byli tak vyděšený, že s tím nikdo nedokázal nic udělat. Co vám budu povídat, sám jsem byl pěkně připosranej a měl jsem dost co dělat, abych uklidnil ženu a děti, natož zvířata.

Když to přestalo, zjistili jsme, že nám do lesa utekla část stáda. Musel jsem chlapům slíbit příplatek, aby tam pro ty zaběhlý kusy zašli. A teď navíc vím, že to byla chyba.

Zvuky, který se z lesa ozývaly potom, totiž lidský byly, ale krev v žilách mi z nich tuhla možná ještě víc. Podobně křičí dobytče, když ho poráží nezkušenej čeledín, takže bych na to měl bejt zvyklej. No, nebyl jsem, fakt ne.

Z osmi chlapů se jich z lesa vrátilo jen šest a já jsem ani nezkoušel navrhnout, abychom ty zbylý dva šli hledat.

eerieBaatezu

Příspěvek od eerieBaatezu » 9. 11. 2015, 14:21

York: Mám z toho úplně husí kůži. $D

Má tohle nějakou návaznost na ten zámek, co byl prve v tématu, nebo to bude něco jiného?

York

Příspěvek od York » 9. 11. 2015, 14:25

eerieBaatezu píše:Má tohle nějakou návaznost na ten zámek, co byl prve v tématu, nebo to bude něco jiného?
Část příběhu se odehrává ve vesnici nedaleko zámku a v jejím okolí.

eerieBaatezu

Příspěvek od eerieBaatezu » 9. 11. 2015, 15:02

Btw koukám, že slečnu bylo pro účely hry nutno přiobléknout... http://apterus.deviantart.com/art/sexy- ... 17302&qo=8 $D

apterus si ujíždí na nemrtvácích, ale má je fakt senzační.

Ten Wildling je taky boží. Děsně se mi líbí ty detaily, třeba jak má chlupatou ruku. Obrázek
York píše:Část příběhu se odehrává ve vesnici nedaleko zámku a v jejím okolí.
Dost dobrý. Všechny nekalosti vedou k vrchnosti. $D

York

Příspěvek od York » 9. 11. 2015, 15:05

eerieBaatezu píše:Všechny nekalosti vedou k vrchnosti. $D
My nesmíme ani naznačovat :D

Argonantus
.

Příspěvek od Argonantus » 10. 11. 2015, 17:26

Eerie:
Koukám, nad čím jásáte, našel jsem, a dost dobrý. Pokračuj!

York:
ještě chvíli, a je to Hrůza z Dunwiche.

eerieBaatezu

Příspěvek od eerieBaatezu » 12. 11. 2015, 17:24

Wáááu, tak tohle je naprosto fantastický! Obrázek
Obrázek
Argonantus píše:Eerie:
Koukám, nad čím jásáte, našel jsem, a dost dobrý.
Velké díky. $:)
Argonantus píše:Pokračuj!
...no, jestli pán bůh dopustí a múza se spustí... $D

Sammael
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sammael » 12. 11. 2015, 17:37

SUhlasim. Anna je velmi talentovana maliarka. Do rpg knihy ale pojde bez tych listov na prsiach, ktore museli byt primalovane koli kartovke (13+) :roll:

eerieBaatezu

Příspěvek od eerieBaatezu » 12. 11. 2015, 17:50

Sammael píše:SUhlasim. Anna je velmi talentovana maliarka. Do rpg knihy ale pojde bez tych listov na prsiach, ktore museli byt primalovane koli kartovke (13+) :roll:
Ten obrázek má ještě takovou vylepšenější verzi, jo? $D

Jako ale musím říct, že ty listy jsou elegantní řešení a fakt tam sedí. Teda mi to spíš přijde jako supí peří než listí, má to podobnou texturu s tím peřím, co má na tom provázku kolem boků, a dávalo by to víc jednotný smysl.

Se mi vlastně líbí, že je zahalená, je moc hezká a přitom to tak nerozptyluje. $D

Odpovědět

Zpět na „RPG tvorba a design (aneb Kreslicí prkno)“