Dark sorcery RPG

Sekce zabývající se tvorbou RPG produktů a souvisejícími tématy.
Odpovědět
Uživatelský avatar
eerieBaatezu
Příspěvky: 10153
Registrován: 16. 9. 2007, 11:55

Re: Dark sorcery RPG

Příspěvek od eerieBaatezu »

Copak mi to tu ježíšek nechal na soundcloud profilu?... $lol$

Nějaký nový věci pro Sorcerera. Obrázek

Night-time in a Misty Alley
Shrine of Usir (Extended version)
A Demon Baron Approaches

*Tady je ještě jiná verze Shrine of Usir extended, má akorát jinou mezihru, ale jsem se zaboha nemohl rozhodnout, která z těch verzí se mi líbí víc, tak jsem nauploadoval obě. $D
Obrázek
Uživatelský avatar
Pieta
sofistikovaný troll
Příspěvky: 15028
Registrován: 6. 9. 2006, 19:08
Bydliště: Praha, ale původem jsem z Hostivaře
Kontaktovat uživatele:

Re: Dark sorcery RPG

Příspěvek od Pieta »

Moc pěkné věci.

(Akorát soundcloud je hovado a trvá na tom, že na konci každé skladby mi automaticky začne pouštět něco ze soundtracku age of wonders či čeho. Pořád tutéž skladbu. Myslím, že už od okamžiku, co jsi sem ty svoje věci začal dávat. Jak je mi ta skladba protivná...)
Cicho żono, deszczyk padał, ja nie słyszał kto to gadał.
Cicho żono, deszczyk rosił, ja nie słyszał kto to prosił.
Uživatelský avatar
eerieBaatezu
Příspěvky: 10153
Registrován: 16. 9. 2007, 11:55

Re: Dark sorcery RPG

Příspěvek od eerieBaatezu »

Pieta píše:Moc pěkné věci.

(Akorát soundcloud je hovado a trvá na tom, že na konci každé skladby mi automaticky začne pouštět něco ze soundtracku age of wonders či čeho. Pořád tutéž skladbu. Myslím, že už od okamžiku, co jsi sem ty svoje věci začal dávat. Jak je mi ta skladba protivná...)
Díky. $:)

No tak abych to asi hodil na youtube nebo někam, na soundcloudu jim to tak blbě funguje no, chtějí to na tebe hrnout za každou cenu.
Obrázek
Uživatelský avatar
Sammael
Příspěvky: 1788
Registrován: 18. 11. 2008, 12:07
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Dark sorcery RPG

Příspěvek od Sammael »

Priatelia, takze nam spolupraca s Yorkom na RPG zo sveta Sorcerera sice velmi nevysla, ale s radostou vam oznamujem, ze som mal jednanie s firmou Burning Games ktora uspesne backla ich vlastne RPG faith. Chystame tak RPG zo sveta sorcerera (karetnej hry ktoru vydavam spolocne s firmou White Wizards - Star realms/Epic) zalozene na ich inovativnom systeme, ktory ma zaujal tym, ze je to most medzi RPG a stolovkami. Ak by ste mali zaujem, tak by som vas rad o progrese informoval a ak by ste sa chceli podielat na testovani bol by som strasne pocteny.
Naposledy upravil(a) Sammael dne 23. 2. 2016, 00:40, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
York
Příspěvky: 17447
Registrován: 24. 2. 2012, 17:31

Re: Dark sorcery RPG

Příspěvek od York »

Sammael píše:s radostou vam oznamujem, ze som mal uspesne jednanie s firmou Burning Games ktora uspesne backla ich vlastne RPG faith. Chystame tak RPG zo sveta sorcerera (karetnej hry ktoru vydavam spolocne s firmou White Wizards - Star realms/Epic) zalozene na ich inovativnom systeme, ktory ma zaujal tym, ze je to most medzi RPG a stolovkami.
Gratuluju!

Jsem docela zvědavý, jak se ti to podaří skloubit s tím tím výrazně lyrickým a expresonistickým pojetím, které jsi nastínil. Mohlo by to být hodně zajímavé.
Pepa
Příspěvky: 3233
Registrován: 25. 5. 2013, 15:00

Re: Dark sorcery RPG

Příspěvek od Pepa »

Podílet se na testování? To by asi šlo :) Kdy kde a jak?
Uživatelský avatar
Sammael
Příspěvky: 1788
Registrován: 18. 11. 2008, 12:07
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Dark sorcery RPG

Příspěvek od Sammael »

Pepa velmi pekne dakujem za prejaveny zaujem. Testovat sa bude v momente kedy moju kolegovia zo Spanielska dopisu prirucku, co je na dobrej ceste. Akonahle to bude vo forme testovania tak ti to cele poslem.

Vyhodou toho celeho je to, ze zakladne mechaniky hry su uz testovane a funkcne, kedze budu pouzite v zaklade uz z existujucej hry FAITH rpg (Burninggames.com). Taktiez svet a vizual sveta (Cez 80 artov) uz je hotovy. Momentalne akurat robime konverziu a prepojenie mechanik so svetom. Natom sa intenzivne pracuje, najma z ich strany. Vyvoj som nechal na nich s tym ze to kazdy pondelok konzultujeme. Ja mam na starosti grafiku a dohliadnut nato aby sa nase vizie settingu zhodovali.

FAITH rpg hravam a velmi sa mi paci ako je user friendly pre neskusenych RPG hracov, plus ma velmi zaujal ich mechanika vyhodnocovania.

Na ich stranke si viete zadarmo stiahnut vsetky prirucky k FAITH. Odporucil by som ich aj v pripade, ze snimi nespolupracujem.

Nech uz mam na tomto fore kdejaku povest, stale by som to rad s vami konzultoval a delil sa o informacie z vyvoja.

Snad sa mi moj fakt dlhorocny sen o vydani vlastnej RPG podari, este sa ale netesim... cesta sa len zacala.
Uživatelský avatar
OnGe
malý zelený křečopažout
Příspěvky: 13205
Registrován: 5. 2. 2010, 09:27
Kontaktovat uživatele:

Re: Dark sorcery RPG

Příspěvek od OnGe »

Máš špatně link. Je to http://burning-games.com
OnGe tu není, je tu jenom Zuul
Uživatelský avatar
Sammael
Příspěvky: 1788
Registrován: 18. 11. 2008, 12:07
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Dark sorcery RPG

Příspěvek od Sammael »

Onge dakujem velmi pekne. No tak na tej stranke si vlastne budete moct vytvorit nejaku predstavu otom ako sa bude hra na motivy sveta Sorcerera - karetnej hry hrat.
Uživatelský avatar
Sammael
Příspěvky: 1788
Registrován: 18. 11. 2008, 12:07
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Dark sorcery RPG

Příspěvek od Sammael »

Pardon: Double post
Pepa
Příspěvky: 3233
Registrován: 25. 5. 2013, 15:00

Re: Dark sorcery RPG

Příspěvek od Pepa »

Sammael: Dobře. Tak až budeš potřebovat testery, tak se tu připomeň a uvidíme, co se s tím bude nechat dát dělat :wink: Každopádně držím projektu palce :)
Odpovědět

Zpět na „RPG tvorba a design (aneb Kreslicí prkno)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů