[IaWA] sada lesných obrázkových orákul

Sekce zabývající se tvorbou RPG produktů a souvisejícími tématy.
Uživatelský avatar
Antharon
Příspěvky: 6870
Registrován: 24. 10. 2007, 16:33
Bydliště: Šenkvice

[IaWA] sada lesných obrázkových orákul

Příspěvek od Antharon »

narazil som pri túlaní po hard disku na sadu obrázkov, ktoré som posielal svojim hráčom aby sa naladili na jednu podivnú hru sorcerera. Veľa z nich mi hrozne pripomínalo orákuly z in a wicked age, tak som to orezal a dal dohromady ako sadu orákul v podobe obrázkov pre prostredie hlbokého všeobíjmajpceho lesa, rozprávkovej krásy i temnoty pod povrchom.
tak so to užite :)

masívny obrázok so všetkými orákulami pre klasický kartový výber
orákuly spakované do spoločného zipu
Moaaaar!!!! - [móur] - The provided level of material relevant to my interests is insufficient to meet my personal required needs.
Uživatelský avatar
zyt
Příspěvky: 221
Registrován: 8. 8. 2009, 15:39

Re: [IaWA] sada lesných obrázkových orákul

Příspěvek od zyt »

Koukal jsem na to. Napadlo mě že by se ještě před výběrem postav z orákula vyplývajících, měl obrázek popsat, např.:
Kary A:
-Mocný strážce lesa odnáší do bezpečí ztracenou a k smrti vyčerpanou dívku, které se mu zželelo.
-Lesní demon, unášející panny do hlubin hvozdu, k temným rituálům.
-King Kong

Takhle by se mohlo dojít k tomu, že stejný obrázek nevygeneruje dvakrát to samé jako klasická věštba. Obával bych se totiž, že bez takovéhoto slovního upřesnění se hráči občas zcela neshodnou na interpretaci, nebo jim to naopak vůbec nic neřekne.
Každopádně zajímavej nápad a pěkně provedenej.
I když mě téma trochu minulo.
Uživatelský avatar
Antharon
Příspěvky: 6870
Registrován: 24. 10. 2007, 16:33
Bydliště: Šenkvice

Re: [IaWA] sada lesných obrázkových orákul

Příspěvek od Antharon »

yep presne tak som si to predstavoval, napriklad ze kazdy hrac dostane orakulu a jednou vetou povie nejaky plot
Moaaaar!!!! - [móur] - The provided level of material relevant to my interests is insufficient to meet my personal required needs.
Uživatelský avatar
Alef0
Administrátor
Příspěvky: 5829
Registrován: 7. 6. 2004, 11:22
Bydliště: Košice, SR.

Re: [IaWA] sada lesných obrázkových orákul

Příspěvek od Alef0 »

IMHO obrazky su tiez dobry napad: je samozrejme moznost, ze interpretacii je strasne vela (think RPGKuchyna a ingrediencie), ale to sa dohodne.
Preklady [preklad/korektury/layout]:
Wilderness of Mirrors: 100%/99%/0
In a Wicked Age, CZ: 100%/100%/0
FATE SK: 100/100/0
Odpovědět

Zpět na „RPG tvorba a design (aneb Kreslicí prkno)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů