Kresby pro herní skupinu DrD+

Sekce zabývající se tvorbou RPG produktů a souvisejícími tématy.
Uživatelský avatar
squire-maiden
Příspěvky: 186
Registrován: 11. 1. 2008, 08:48
Bydliště: Brno

Kresby pro herní skupinu DrD+

Příspěvek od squire-maiden »

Tož, nevím, zda to patří zrovna do téhle kategorie, ale berte to jako nutkavou chuť se pochlubit, případně jako self-promotion. Pro naši herní skupinu kreslím avatáry postav, PC i NPC. Taky nějaké mapy ve středověkém stylu a co je potřeba. Zde http://fotoalba.cz/alba/squire-maiden/1319052
jsou prozatímní avatáry (NPCčka přibývají, jak se příběh posunuje), takže prosím pokoukněte a klidně napište komentáře, jestli se vám líbí/nelíbí. Jo a kdyby někdo shledal moje kreslení zajímavé, můžu nakreslit i cizí postavy, i když samozřejmě nejlíp se mi kreslí postavy, které jsem měla možnost "poznat":)
Uživatelský avatar
Nodiron
Příspěvky: 174
Registrován: 12. 10. 2007, 18:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nodiron »

Iba 8 ? :( Ale inak pekné.

Hrám: nič, ale chcel bych
Vediem: Družinu DrD+
čítam: Všetko, čo mi príde pod ruku.
Uživatelský avatar
squire-maiden
Příspěvky: 186
Registrován: 11. 1. 2008, 08:48
Bydliště: Brno

:)

Příspěvek od squire-maiden »

Bude víc, dyť hrajeme teprve měsíc jednou týdně.
I came to this world. I saw all of his beauties. And then I thought better of it.
Uživatelský avatar
Lidožrout
Příspěvky: 503
Registrován: 9. 3. 2002, 00:00
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lidožrout »

Hele nic moc -- teda po pravdě -- kresby jsou to celkem živý, ale měl by sis koupit nějakou učebnici anatomie a začít někam chodit kreslit podle modelu, protože ty tvoje figurky jsou dost prkený, disproporční a srandovní ;) nic ve zlým pochopitelně. A ten počet, to bude taky problém; jestli má mít kresba kvalitu, je potřeba kreslit a kreslit a kreslit......
Uživatelský avatar
ilgir
pěšák
Příspěvky: 10153
Registrován: 22. 1. 2007, 13:48
Bydliště: nejkrásnější město světa

Příspěvek od ilgir »

Nepřijdou mi disproporční. Teda ne tak, aby to běžnému uživateli vadilo. A učebnice anatomie je k ničemu, chce to ty modely.
Někde už jsem je viděl... :think:

Jo, některé jsou samozřejmě lepší než jiné. Třeba Šutr je IMHO nejlepší, Uriel postava nic moc, ale má bezva výraz. :wink:
Uživatelský avatar
squire-maiden
Příspěvky: 186
Registrován: 11. 1. 2008, 08:48
Bydliště: Brno

Příspěvek od squire-maiden »

S diproporčností mám problém vždycky - hlava moc velká, nohy moc krátké, o tom vím. Učebnice anatomie je mi asi natolik jako tobě učebnice gramatiky, Lidožroute - nebo z mýho nicku není poznat, že jsem ženská, že mě oslovuješ v mužském rodě?:-D

Kreslení podle modelu je fajn věc, ale sežeň je. Když nechci kopírovat jiné (jako v případě Hafir, tu jsem způlky obšlehla z Warhammeru), nezbývá mi než koukat a zkoušet a koukat a zkoušet.

Že to vypadá živě, mi ještě nikdy nikdo neřek, to se skoro červenám:)) A jistá prkennost - jsou to avatáry, tak trochu pózy *maskuje, že neumí nakreslit pohyb* :-D
I came to this world. I saw all of his beauties. And then I thought better of it.
Uživatelský avatar
Resurrection
Příspěvky: 5415
Registrován: 26. 9. 2006, 11:34

Příspěvek od Resurrection »

Me napadlo v souvislosti s tim Sutrem, ze kreslis lip, kdyz rezignujes na moc velky detaily. Prave ten Sutr vypada dobre imho kvuli tomu, ze neni tak detailni jako se snazis u tech ostatnich... (coz je dobre, aby to nevyznelo nejak jinak :-)

EDIT: Mno i kdyz placam, ted si tim zas tak jistej nejsem, hm. :D Sem zvedav na dalsi vytvory!
Secrets are power.
Uživatelský avatar
squire-maiden
Příspěvky: 186
Registrován: 11. 1. 2008, 08:48
Bydliště: Brno

Příspěvek od squire-maiden »

Šutr je hlavně zkouška trochu jinýho stylu - stínovaný plochy místo mýho obvyklýho konturování.

Abych se taky učila.

Momentálně jsou hotové další čtyři, kdy se dostanu ke scanneru, nevím.

Díky všem za připomínky, go on:)
I came to this world. I saw all of his beauties. And then I thought better of it.
Uživatelský avatar
vzteklina
Příspěvky: 1380
Registrován: 24. 10. 2007, 19:59

Příspěvek od vzteklina »

Mi to přijde docela slušné, v některých ohledech určitě lepší, než to co tvořím já (a že čmářu často a již docela dlouho). Akorát mě zarazil jeden detail. To, že mají hobiti chlupaté nohy je známá věc, ale nikdy mě nenapadlo, že by je pořádně chlupaté mohly mít i hobitky.
O-)
Sem chlap! (pro ty co sou zmateni mym nickem)
Uživatelský avatar
Galfius
Příspěvky: 366
Registrován: 27. 11. 2007, 20:16
Bydliště: Brno/Kroměříž

Příspěvek od Galfius »

A budou nějaké obrázky dál? :wink:
lokiii
Příspěvky: 1
Registrován: 4. 8. 2011, 20:25

Re: Kresby pro herní skupinu DrD+

Příspěvek od lokiii »

Izák je bombovej (trochu Wolverine style :>;o) ) komenty k fotkám vtipný a Mirius mi trochu připomíná Gandalfa ale jinak fakt cool:)
Uživatelský avatar
Nossie
Příspěvky: 601
Registrován: 30. 11. 2010, 18:29
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Kresby pro herní skupinu DrD+

Příspěvek od Nossie »

Umíš hezky stínovat, mnohem líp než já :)
http://fotoalba.centrum.cz/photo.php?pi ... ffset%3D20
tenhle obrázek se mi líbil nejvíc :)
Uživatelský avatar
Maugir
Příspěvky: 978
Registrován: 13. 8. 2011, 02:20

Re: Kresby pro herní skupinu DrD+

Příspěvek od Maugir »

Izák působí velmi přesvědčivě. Jinak mám pocit, že občas nerovnoměrně distribuuješ míru propracovanosti do jednotlivých částí obrázku - např. hlava provedená do detailů, trup více strohý, apod. Ale celkově je to pěkná práce.
Obrázek
Uživatelský avatar
Roubíček
Příspěvky: 104
Registrován: 25. 8. 2011, 21:59
Bydliště: Jihlava

Re: Kresby pro herní skupinu DrD+

Příspěvek od Roubíček »

Musím pochválit, mě se rozhodně obrázky líbí. Některé sice méně, ale do toho já netalentovaný nemám vůbec co kecat.
Rád bych se tak bláznovsky poptal... není tady někdo, kdo tak rád kreslí, že by byl ochoten nakreslit naši družinku?
Uživatelský avatar
Gonzáles
Příspěvky: 78
Registrován: 26. 3. 2007, 14:13
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Kresby pro herní skupinu DrD+

Příspěvek od Gonzáles »

Ahoj,
mě přijde, že jsou to jpg - jsou tam vidět (hlavně u těch lovců) taková ta divný zrnění kolem čar.
Jinak hezké.
Kdo si hraje nezlobí!
Hraji si na Pána jeskyne: http://deniksilenehopj.wz.cz/
Kolem jdoucí šťoura.
Až mě budete chtít zabít, postavte se do řady!
Odpovědět

Zpět na „RPG tvorba a design (aneb Kreslicí prkno)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti