[info] Vaše výtvory na RPG Fóru

Sekce zabývající se tvorbou RPG produktů a souvisejícími tématy.
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20841
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

[info] Vaše výtvory na RPG Fóru

Příspěvek od Markus »

Vytvořili jste něco a chcete se o to podělit?

Výborně. Založte tomu prosím vlastní téma v této sekci. Ať je to dobrodružství pro Dračí doupě, váš svět, nebo váš dlouhá léta piplaný systém, zde to můžete prezentovat ostatním. Má to své výhody - vaše dílko se dostane mezi více lidí a navíc vám lidé budou psát, co si o něm myslí 8)

Diskuze můžete využít i ke zpětné vazbě čtenářů - ptejte se, co se jim nelíbí, co by zlepšili, jestli nemají nějaké chytré nápady. Buďte kreativní. Tohle je kreativní sekce.

Webový prostor

Pokud potřebujete webový prostor, kam byste své dílko nahráli, a přitom nemáte vlastní hosting, máte dvě možnosti:
- seženete si nějaký hosting zdarma, nebo ukecáte kamaráda, který ho má
- jste líní a napíšete mi soukromou zprávu s prosbou o trochu webového prostoru. Já potom vaše dílo nahraju na server RPG Fóra

Je to na vás.


Dodržujte pravidlo prvního příspěvku


V prvním příspěvku vašeho tématu prosím udržujte všechny aktuální informace - představení vašeho díla, stručný popis, odkaz na nejaktuálnější verzi a vše další, co uznáte za vhodné.

Svůj první příspěvek můžete snadno upravit pomoci tlačítka... ehm... Upravit.

Vlastní podsekce

Aktivní projekty mají možnost získat podsekci. Abychom ale trochu udrželi přehlednost fóra, přidělujeme podsekce jen těm projektům, které je opravdu potřebují. Takže k tomu, abyste dostali podsekci:

- Vaše soukromé téma (nebo témata) musí být dostatečně živé a mít alespoň 10 stran.
- První příspěvek musí být průněžně aktualizován

Potom mi prostě napište soukromou zprávu a já vám podsekci vytvořím.
Odpovědět

Zpět na „RPG tvorba a design (aneb Kreslicí prkno)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů