[DrD+] [Dobrodružství] - Quentin Dunward

Sekce určená pro prezentování již dokončených projektů. Vaše domácí systémy, světy, dobrodružství a jiné herní materiály. Tuto sekci můžete využít k publikování svého dílka, získat zde zpětnou vazbu a komentáře čtenářů, ptát se na jejich názory, atd.
Odpovědět
Dalcor
Vévoda z Knightlundu
Kontaktovat uživatele:

[DrD+] [Dobrodružství] - Quentin Dunward

Příspěvek od Dalcor » 7. 8. 2006, 14:39

Vitus nám přináší následující dobrodružstvíurčené pro Dračí Doupě Plus.

Původní námět: sir Walter Scott
Autor: Vítězslav „Vitus“ Pilmaier
Mapy: Petr „Peca“ Palička
Ilustrace: Iveta „Morrack“ Mrázková
Revize a korekce: Daniel „Dodo“ Mentlík, Petr „Peca“ Palička a Roman „RomiK“
Hora

Quentin Dunward je malé námětové dobrodružství pro postavy na nízkých úrovních. Vzhledem k přihlédnutí k pravidlům DrD+ v následujícím textu (i když bez uvedení charakteristik cizích postav) by postavy vesměs neměli překročit hranici 3. úrovně.

Obrázek

Vitus

Příspěvek od Vitus » 7. 8. 2006, 15:44

Jakožto autor prosím o shovívavost - s fantastickou prací kolem Creetu (tedy co se týče výpravy, obrázků a podobně) to opravdu srovnávat nelze.

Alnag
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alnag » 7. 8. 2006, 15:45

Náhodou mně se to líbí. Waltera Scotta mám rád, byť už je to nějaký pátek co jsem Quentina Dunwarda četl.
In nomine Ordinis! & La vérité vaincra!

Tohle byl kdysi taky můj domov. R.I.P.

Dalcor
Vévoda z Knightlundu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalcor » 7. 8. 2006, 16:11

Bohužel sjem nečetl. Ani dílo ani dobrodružství. V práci mi to moje verze Adobu neotevře, tak snad doma.
2 Vitus - spokojen se způsobem vyvěšení, jestli ne, můžu to upravit.

Vitus

Příspěvek od Vitus » 7. 8. 2006, 18:36

Alnag píše:Náhodou mně se to líbí. Waltera Scotta mám rád, byť už je to nějaký pátek co jsem Quentina Dunwarda četl.
Pozor ! V originále je to Quentin Durward :wink:
(To aby nás nehonili pozůstalí od výše uvedeného sira).

Ovšem nějak mi z tvého příspěvku není jasné, zda se ti líbí i to dobrodružství, eventuelně by nějaká drobná recenze bodla, abych to třeba upgradnul na verzi 2.0 $D

Vitus

Příspěvek od Vitus » 7. 8. 2006, 18:39

Dalcor píše:Bohužel sjem nečetl. ...
2 Vitus - spokojen se způsobem vyvěšení, jestli ne, můžu to upravit.
Doporučuji přečíst od výše zmíněného sira - jinak ještě lepší je Rob Roy (respektive první část románu), ale to převést do RPG by bylo značně komplikovanější.

Jinak vyvěšení ja naprsosto epesní - asi tak nekonečněkrát lépe zvládnuto, než bych to umělo já, nebo to vůbec neumím :wink:

(Adobe to chce ten poslední - tuším Sedmičku)

Alnag
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alnag » 7. 8. 2006, 18:39

Vitus píše:Pozor ! V originále je to Quentin Durward :wink:
(To aby nás nehonili pozůstalí od výše uvedeného sira).

Ovšem nějak mi z tvého příspěvku není jasné, zda se ti líbí i to dobrodružství, eventuelně by nějaká drobná recenze bodla, abych to třeba upgradnul na verzi 2.0 $D
Co já vim, jak se to píše. Sem to četl před deseti lety (možná delší dobou). Vím akorát, že jsem to tehdy dost žral. A co se dobrodružství týče, no to by nejdřív chtělo zevrubnější čtení. Každopádně se mi líbí nápad. (BTW: Myslím, že to asi není stíhatelné, vzhledem k tomu, jak je to staré).
In nomine Ordinis! & La vérité vaincra!

Tohle byl kdysi taky můj domov. R.I.P.

Vitus

Příspěvek od Vitus » 7. 8. 2006, 18:43

Alnag píše: A co se dobrodružství týče, no to by nejdřív chtělo zevrubnější čtení. Každopádně se mi líbí nápad. (BTW: Myslím, že to asi není stíhatelné, vzhledem k tomu, jak je to staré).
OK - snad se najde nějaký človíček, co to zkusí nejen přečíst, ale i podle toho zahrát :wink:

BTW - úprava na DnD či jiný systém by měla být velice jednoduchá.

lord Marcus

Příspěvek od lord Marcus » 18. 12. 2006, 13:54

Vitus píše: OK - snad se najde nějaký človíček, co to zkusí nejen přečíst, ale i podle toho zahrát :wink:
Já bych to zkusil, ale nejde to ztáhnout... :(

Allathay
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Allathay » 18. 12. 2006, 18:34

Dobrodruzstvo som precital a je naozaj pekne :)
Iba mi trocha unikol dovod preco slachtic, ktory druzinku najal, aby dopravili damy, ktore uz vlastne boli v jeho moci bezpecne na hrad, kde ich cestou prepadava jeho kumpan...
Zamyslanu svadbu predsa mohol uskutocnit priamo niekde v jeho sidle...
Text uvedeny vyssie ma sluzit ako hlboke intelektualne posolstvo, ktore chcem odovzdat vsetkym pozornym citatelom. Dufam, ze som ho vyuzil spravne...

zrzavec
Romikovec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zrzavec » 10. 1. 2007, 21:11

Koukám, že v sekci pro Drd jsem omylem založil duplicitní téma. Nevadí, tam skoro nikd nepsal a tak jej odstraním.

Intrika šlechtice spočívala v tom, že obě dámy chtěl provdat za své vazaly. Nicméně, jeho protivník (nevím již přesně kdo) na to přišel a rozhodl se, žeto řekne císaři. Ten by zakročil a spor mezi šlechtici by se mohl obrátit na stranu nevlastníka dam.

Proto tento šlechtic de Anjens najal družinu, objetoval pěšáka dunwarda a vehnal je do pasti. Dámy se při cestě "ztratili" a problém byl vyřešen. bohužel, Dunward a mladší z dam utekli...To už je ale námět na další dobrodružství.
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)

Odpovědět

Zpět na „Knihovna materiálů (systémy, příručky, dobrodružství...)“