Dobrodružstvá pre DrD2

Sekce určená pro prezentování již dokončených projektů. Vaše domácí systémy, světy, dobrodružství a jiné herní materiály. Tuto sekci můžete využít k publikování svého dílka, získat zde zpětnou vazbu a komentáře čtenářů, ptát se na jejich názory, atd.
Odpovědět
kubicak

Dobrodružstvá pre DrD2

Příspěvek od kubicak » 26. 5. 2018, 21:28

Už dlhšiu dobu hľadám na internete dobrodružstvá pre DrD2. Niečo som našiel, no mám pocit, že ich je na Dračák 2 veľmi málo. Nepoznáte nejakú stránku, kde by ich bolo viac? Ďkujem

Paul
Kontaktovat uživatele:

Re: Dobrodružstvá pre DrD2

Příspěvek od Paul » 27. 5. 2018, 12:46

Všechno je v podstatě v Drakkaru. Tam nějaká jsou i s aplikacemi pro DrD II, můžeš je použít bez toho, abys na nich muse nějak dál pracovat. Pro Neviditelnou knihu je Familiárova věž, takový malý dungeoncrawl, také s DrD II aplikacemi. Hrál jsem a je to sranda. Je to snadno dodatelné do jakéhokoli světa.

Teoreticky bys mohl zkusit i dobrodružství pro jiné hry, třeba Dračí Hlídka má v plánu vydat celkem 64 dobordružství českých autorů bez nějakých systémových dodatků. Vzhledem k tomu, že DrD II není tak těžké na přípravu hry, mohlo by se ti hodit i toto.

A pak je tu Asterion, kde pár dobrodružsví je, hlavně pro modul Sedmý živel, kam odkaz vede.
Blog 1. 9.

Show must go on!

kubicak

Re: Dobrodružstvá pre DrD2

Příspěvek od kubicak » 28. 5. 2018, 15:54

Super! Už mám doma Neviditelnou knihu, tak sa teším na Familiárovu věž

Odpovědět

Zpět na „Knihovna materiálů (systémy, příručky, dobrodružství...)“