Stránka 1 z 1

Home rules

Napsal: 3. 4. 2008, 11:27
od Drizzt
Chtěl bych se domluvit, případně zde sepsat všechny home rules, které používáme nebo budeme používat.

A rád bych se vás zeptal, zda-li jakožto hráči, byste byli pro zavedení stuntů jako home rule? (vy, kdož neznáte Exalty - v podstatě jde o to, že hráč popíše situaci ve které se nachází, například jakým způsobem provede svůj útok, různé akrobatické kousky a podobně - a ST/DM mu např. za akrobatický kousek neřekne, že si nejdříve musí hodit na atletiku/cokoliv jiného, ale dá mu třebas kostku navíc na samotnej útok nebo cokoliv to v danou chvíli provádí. Ačkoliv nevím, jak by se to řešilo v Cadwallonu, ale o to teď zrovna nejde). V podstatě by potom byly boje barvitější a zábavnější :>;o)

Napsal: 3. 4. 2008, 11:36
od Jiron
Pokud to bude Stunt popsaný tak jako v Exaltech tzn: Popis akce zahrnující více než: "Zaútočím" ale maximální délka formulace je jedna věta, v tom případě nejsem proti. Ale jednou mi Gurahl vyprávěl něco o vašich stuntech a za takové věci bych osobně střílel. Zábavné to je ale kvalitě hry to nepřispívá.

To jen tak můj názor kdybych se měl někdy nějaké hry účastnit.

Napsal: 3. 4. 2008, 12:05
od Dalcor
Jiron píše:Zábavné to je ale kvalitě hry to nepřispívá.
V prvé řadě bych přesně tohle viděl jako to co si o tom ymslím. Nikdo ti přeci nebrání aby jsi něco takového jako rozšířený popis dělal, ale proč bych za to mandatorně měl udělovat bonusy to nevím. Navíc Exalted je hra která s tím počítá, poměrně brutální Cadwallon ne...

NAvíc bych dodal ještě jednu moudrou poučku: je zábava a zábava. Já bych radši zábavu vycházející z příběhu a ne zábavu vynucenou na úkor herní logiky.

Napsal: 3. 4. 2008, 14:29
od Drizzt
Dyť jsem se jenom ptal, tak mě nemusíte hnedka kamenovat.

Napsal: 3. 4. 2008, 14:35
od Dalcor
Vždyť tě nikdo nekamenuje

Napsal: 4. 4. 2008, 10:58
od Jiron
Já jo. NA! Šutrem do kebule :-)=