Dojmy po Slezině

Sekce věnovaná organizování hromadné sleziny tohoto fóra, která se konala v březnu 2007.
Uživatelský avatar
Joe
Fórový šašek; Moderátor
Příspěvky: 4711
Registrován: 15. 3. 2004, 11:52
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Joe »

|-- RPGforum moderátor-editor
|-- Hrám: ... :roll:
|-- Mám rád: Amber Diceless, FATE, Primetime Adventures, Starport
|-- mail - joeyeti (at) gmail (dot) com
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22593
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jerson »

http://www.d20.cz/web/akce/img/PICT0343.jpg

Ten vpravo jsem já. Jinak asi má nejlepší fotka v civilu (tedy bez maskáčů, i když jsem v pracovním)
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Trpím akutním nedostatkem vlastních fotek. Mám na disku spoustu fotek, které jsem fotil já, ale na těch nejsem vidět (divný, co?). Fotky od jiných lidí nějak zapomínám schraňovat :-?

Každopádně jsem našel jednu jedinou fotku, na které jsem jakšt takšt vidět, i když mám na hlavě šátek. Je to z Hrany a jsem ten vpravo:
http://rpgforum.cz/temp/hrana099.jpg

Ale někdo pobíhal na Slezině s foťákem, ne? Almad psal, že fotky pošle dneska večer. Co Goran a jeho fotky? Gorane?
Uživatelský avatar
Viking
Romikovec
Příspěvky: 465
Registrován: 17. 9. 2006, 11:24
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Viking »

Zrovna vás si pamatuju!
"Leda je vobklíčit" - John Rambo
Uživatelský avatar
Igraine
Příspěvky: 456
Registrován: 24. 5. 2006, 15:52
Bydliště: České Budějovice, Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Igraine »

Pamatuješ si i mě, nebo chceš taky fotku? :)
Když někdo mluví o Sathel, jsem to taky já :-)
Proč ta změna vysvětluji v profilu.
Návod k použití v českém jazyce: Igraine se neskloňuje. Nijak :-)
Uživatelský avatar
Viking
Romikovec
Příspěvky: 465
Registrován: 17. 9. 2006, 11:24
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Viking »

Hergot lidi nedělejte ze mě někoho s amnézií. Já si pamatuji všechny, jen si k některým nevybavím nick. Já mám dobrou pamět na obličeje, ale né na jména. Ty se kterými jsem hrál si pamatuji. Tedy skoro všechny. Tedy většinu. Jinak já fotku nechci, ale Hans ano. I když Hans by ti vlastně posílal svoji :-)
A tvého hodnocení ohledně FATE si moc cením. Ten systém se mi moc líbil
"Leda je vobklíčit" - John Rambo
Uživatelský avatar
Fingalen
Příspěvky: 1198
Registrován: 25. 1. 2007, 13:39
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fingalen »

No uz pomaly zacnu byt reakcie silne neaktualne, tak sa skusime este aspon takto s odstupom par dni, vyjadrit aj ja.

Bolo mi s vami ludkovia nadherne. Hlava mi trestala od unavy, zaludok praskal ovsenymi vlockami a ananasom a zmysly mi plnil jeden pozitivny podnet za druhym..:-)

Mrzi ma akurat, ze mi uslo MLwM a Polaris. A z toho, co som pocul ma mrzi moja neucast aj na dalsich hrach. Ale aspon si vravim, ze tato slezina urcite nebola mojou poslednou.
Paradne herne i neherne zazitky. Moznost zahrat si s ludmi, ktorych som predtym vobec nepoznal. Alebo si s nimi len tak sadnut a zamyslat sa nad nesmrtelnostou chrustov.. To vsetko boli veci, ktore ma naplnali blazenymi pocitmi rezonujucimi mi v hlave doposial.

Bifiho bosorka bola nadhernym zazitkom. Spoluhraci ma prekvapili, s akou lahkostou sa chytili systemu a tvarovali pribeh ako sosku z hliny. RomiK svojou nadnesenou maskou zasnivaneho rojka skryte pripraveneho vrazit ostatnym noz do chrbta, Sathel svojim tichym smutkom, polievkou a telom, ktorym ma hriala a Treven s jeho usecnou rozhodnostou a rozpravanim, pri ktorom mal clovek chut zviest sa do stolicky, pohodlne sa opriet a so zavretymi ocami pocuvat.. Bifi svoj standard udrzal a rozhodne sa nemusi hanbit..;:)

Z Long live the king som mal ako z hry pomerne rozpacite dojmy. Mam pocit, ze sama celkom nevie, aka ma byt a pokial sa hraci nepoznaju a velmi rychlo nenaladia na rovnaku notu, je to trochu zvlastne. Kazdopadne z hry som si odniesol paradne spomienky. Slizke usmevy kralovskej matky-katky i jej pokracovatela, neutichajuce prisluby ambasadora Baja a ich neutichajuce porusovanie, vzdy ochotna ruka Arcibiskupa Barta drziaca ma tak vysoko, aby som bol schopny tromfnut vsetkych.. okrem neho. A mnohi ini, ktorych tu nespomeniem len preto, ze by to bolo fakt nadlho..

No a nocny mexican standoff si uz jasne vybral dan za unavu. No aj napriek velkemu poctu hracov, z ktoreho som mal trochu strach mam pocit, ze doslo k mnohym zaujimavym scenam, ktore sa mi hlboko vryli do pamate. Markus si iste zapamata, ze pri patovych situaciach sa xenofobia stupnuje (a nik sa nepyta, ci si Cinan alebo Mexican) a ze ked sa chysta znasilnovat kadernicky, ma sa ma najprv spytat, ci to nie su moje sesternice..;-) Myslim, ze krasnych momentov tam bolo az az a oblaky, ktore sa isty moment zbehli sa napokon podarilo stastne rozohnat. Snad k blahu vsetkym. (Markus, RomiK, restecpa!)

Rozhovor na kuchynskej dlazke bol uz poznaceny znizenou medzou vnimania a myslim, ze rozhodnutie ist si zalahnut pod stol bolo mudre.. Strach z upratovania rano uplne rozohnalo vseobecne nadsenie a ochota a posledne debaty ma uz len presvedcili o tom, ze rozhodnutie prist na slezinu bol fakt rozumne.

Zistil som, ze ludkovia (ale aj Sven!), ktorych som tam stretol smrdeli clovecinou a tu vonu mam vazne rad. A vsetkym vam touto cestou dakujem.

(A pre tych, ktory potrebuju jedna fotka)
Naposledy upravil(a) Fingalen dne 2. 4. 2007, 12:55, celkem upraveno 1 x.
Hrajeme si a víme, že si hrajeme, tedy jsme něčím víc než jen rozumnými bytostmi, neboť hra je nerozumná..

I've joined the resistance.
Uživatelský avatar
boubaque
bubák; Moderátor
Příspěvky: 6644
Registrován: 2. 10. 2006, 19:49
Bydliště: Brno/Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od boubaque »

Peekay píše: S uterakom na hlave
Ty se znas s Terrym Jonesem?!?! ;)

a abych nebyl pozadu: http://davidkcon.wz.cz/bbq.jpg
(při malování)
Když se kácí les, lítají kopí — sv. Vojtěch
Bezejmenný hrdina (vlastnoruční komiks)
Hraju/vedu: D&D 5e, Svitky hrdinů, Příběhy Impéria
Další oblíbené hry: Primetime Adventures, Mountain Witch, Wushu
Vlastnoruční heartbreaker: Fossa (Fate to Old School System Adjustment)
Uživatelský avatar
Trevenorboven
Příspěvky: 728
Registrován: 11. 10. 2004, 17:03
Bydliště: Marzipan

Příspěvek od Trevenorboven »

Něco mi našeptává, že by další slezina klidně mohla bejt na Slovensku... 8) :lol:
Válka neni cukr.
Uživatelský avatar
Peekay
Příspěvky: 5532
Registrován: 4. 2. 2007, 12:11
Bydliště: Foxdale Manor, Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Peekay »

Trevenorboven píše:Něco mi našeptává, že by další slezina klidně mohla bejt na Slovensku... 8) :lol:
Nasa rodina ma v jednej dedine na Orave tri domy vedla seba - 20 posteli (!!!), dve velkoplosne podkrovia, dve kuchyne, 6 separatnych miestnosti, divoka priroda na 15 minut chodze, krcma kde liter piva stoji 20 Sk na 5 minut.

:D
Uživatelský avatar
Trevenorboven
Příspěvky: 728
Registrován: 11. 10. 2004, 17:03
Bydliště: Marzipan

Příspěvek od Trevenorboven »

Já bych rozhodně dorazil.
Uživatelský avatar
Viking
Romikovec
Příspěvky: 465
Registrován: 17. 9. 2006, 11:24
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Viking »

WoW!!!
"Leda je vobklíčit" - John Rambo
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

To je jasné místo na Letní Camp RPG Fóra 8)
Uživatelský avatar
Peekay
Příspěvky: 5532
Registrován: 4. 2. 2007, 12:11
Bydliště: Foxdale Manor, Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Peekay »

V lete tam je obvykle cela siroka daleka rodinna prislusnost, ale mozeme nieco skusit vymysliet ;)
Uživatelský avatar
Igraine
Příspěvky: 456
Registrován: 24. 5. 2006, 15:52
Bydliště: České Budějovice, Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Igraine »

Výlet na Slovensko nezní špatně, i když - chudáci RomiKovci, jsou až z Plzně.

Mrzí mě, že jsem si nezahrála Mexican Standoff, zní to jako dobrá zábava. Doufám, že dostanu příležitost na další Slezině. Taky to vypadá, že týden před slezinou budu spát dvojnásobek času, abych pak na Slezině nemusela spát vůbec (to se mi zdá lepší, než spát málo, či špatně) :)

Fingalene, nechceš si založit profil?
Když někdo mluví o Sathel, jsem to taky já :-)
Proč ta změna vysvětluji v profilu.
Návod k použití v českém jazyce: Igraine se neskloňuje. Nijak :-)
Zamčeno

Zpět na „Slezina - Jaro 2007“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů