Dojmy po Slezině

Sekce věnovaná organizování hromadné sleziny tohoto fóra, která se konala v březnu 2007.
Uživatelský avatar
Viking
Romikovec
Příspěvky: 465
Registrován: 17. 9. 2006, 11:24
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Viking »

Žádný strach o nás ono by to nějak dopadlo. Navíc za pár dní budu mobilní takže jsme soběstačná jednotka :-)
"Leda je vobklíčit" - John Rambo
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22578
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jerson »

Sathel píše:Výlet na Slovensko nezní špatně, i když - chudáci RomiKovci, jsou až z Plzně.
A co chudáci my z Budějic? 8)
Uživatelský avatar
Igraine
Příspěvky: 456
Registrován: 24. 5. 2006, 15:52
Bydliště: České Budějovice, Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Igraine »

My z Budějic si uděláme krásný výlet na Slovensko :) Můžeš tím zahájit svou cestovatelskou éru :D
Když někdo mluví o Sathel, jsem to taky já :-)
Proč ta změna vysvětluji v profilu.
Návod k použití v českém jazyce: Igraine se neskloňuje. Nijak :-)
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22578
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jerson »

Sathel píše:My z Budějic si uděláme krásný výlet na Slovensko :) Můžeš tím zahájit svou cestovatelskou éru :D
Mno, máš pravdu. Což mi připomnělo, že jsem byl i v Maďarsku, 14 dní skoro v kuse. Ale tam se tedy moc vracet nemusím, i když dálnice mají prvotřídní.
Uživatelský avatar
Conlai
Správce rozbitých snů; Moderátor
Příspěvky: 2399
Registrován: 25. 11. 2003, 19:08
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Conlai »

Slovensko zní dobře. Jen lituji toho, že to pro mě nebude takový výlet, jako pro šťastlivce z Budějic (potažmo z Prahy) - máme to kousek... tak nevím. :roll: :wink:

A našel jsem pro vás na netu jednu starou fotku ještě z gymnásia. Druhý zprava, ten s dýmkou. Enjoy, laugh, whatever...
Uživatelský avatar
kin
Warden
Příspěvky: 913
Registrován: 31. 7. 2006, 23:00
Bydliště: Pilsen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kin »

Tak ja se taky ozvu, píšu až teď protože jsem si chtěl nějak spořádat myšlenky ... ( a taky mi bylo blbě, protože jsme si ze sleziny odnes průjem a příšernou bolest hlavy ... ale čert to vem, slezina mi za to stála .)

Slezina byla výborná, sice sem na začátku udělal trošínku problémy, snad kadý ví že jsme nestihl vlak ( a proč ? protože jsm ezaspal ... vzbudil jsm ese až v jednu odpoledne :D ).
Cesta autem spolu s Bartem, Bazim, Trevenoborvenem a Svenem byla výborná. ( Jakej ty seš Písek ? Cipísek ... kdo tam nebyl nepochopí ;) )
Slezina taky super a místo taky vyhovovalo .)
Ještě ten večer jsem si dal WoD s Sirienem ( který byl dost úspěšný, odrovnal všechny postavy aniž by je zabil .), pak přišlo na řadu ADnD první edice, při ničem jiným sem se tolik nenasmál ...
Druhý den tam bylo mnoho dalších her, jak RPG, tak stolních a něco napůl ( ano výtečný mexican standoff )
No a další den při kterém Trevova hra a to je mi líto že jsme musel odject dřve než jsme se rozehrál ... ale Fulfat ( co mýslite že to jméno znamená ? byl to Tlustej arab ;) ) byl výbornej ...

A pak už jen cesta domů, za kterou děkuji Jacobovy .)

Ještě se pokusím všem napsat něco do profilů, protože jsem si na mnoho lidí odnes domů pár vzpomínek ... .)

Tímto všem děkuji za skvělý zážitek a omlouvám se za problémy které jsem na začátku způsobil .)

$D
OSR - Open-world Survival horroR
Survive, Save, Solve ...pick two
Zamčeno

Zpět na „Slezina - Jaro 2007“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti