Všechny potřebné informace

Sekce věnovaná organizování hromadné sleziny tohoto fóra, která se konala v březnu 2007.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 9731
Registrován: 18. 8. 2001, 23:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Všechny potřebné informace

Příspěvek od Markus » 16. 3. 2007, 13:29

Jarní Slezina RPG Fóra
23. - 25. března v Brně

Pořádaná RPG Fórem, určená všem příznivcům RPG her, kteří chtějí strávit víkend plný hraní RPG her, poznávání nových lidí a myšlenek a přátelské zábavy v kolektivu dospělých lidí. Slezina je relativně komorní akcí (cca 30 lidí) a přestože velkou část účastníků tvoří staří návštěvníci Fóra, s radostí uvítáme nové tváře, vaše kamarády, spoluhráče, přítele či přítelkyně.

Tady jsou fotky z předchozí Sleziny, ať máte alespoň nějakou představu o tom, jak to bude vypadat.

A teď údaje...
23. - 25. 3. 2007
Brno, Lesná
ve skautském srubu na samém okraji města (obrázek)
Cena 100-150 Kč na osobu za celý víkend (záleží na spotřebě plynu a elektřiny)

Mapka 1
Mapka 2

Přijíždět můžete v pátek od 16:00 dále (dřív to nemá cenu, nikdo tam nebude). "Oficiální" zaházejí a začátek herních bloků bude v 19:00 (to byste tam už měli být).
Pozor! Před 19:00 se v půlce srubu ještě budou potulovat skauti. Nám to nevadí, budeme ve druhé půlce srubu, ale chovejte se k nim prosím ohleduplně (koneckonců, je to jejich srub). V 19:00 nás opustí a celý srub je náš.

Popis cesty autem:
Do Brna, Lesné musíte trefit. Pak z ulice Okružní odbočte směrem na ulici Fillova a hned vzápětí doleva a zde druhou odbočku doprava (na ulici Milénova), zde až na konec. Nebo si sežeňte mapu Brna :wink:

Popis cesty MHD:
Tramvají 9 nebo 11 jeďte až na konečnou do Lesné. Z konečné po schodech nahoru, potom pořád rovně až nad základní školu a dále po chodníku mezi Centrem volného času a Základní školou až k brance na skautskou zahradu. Viz mapa.

Jestli přijíždíte do Brna vlakem nebo autobusem, nejlepší pro vás bude jet tramvají 9. Devítka jede z hlavního nádraží i od autobusového nádraží Zvonařka. Její zastávka se ale trochu blbě hledá, takže se někoho zeptejte a on vám ji ukáže. :wink:


Podrobnosti:
Samozřejmě si vezměte spacáky a karimatky.

K dispozici je kuchyňka s dřezem a malým bojlerem, plynový sporák, lednička, rychlovarná konvice, dva záchody s umyvadly se studenou vodou, nádobí na vaření a jídlo pro cca 30 lidí a plynové topení v každé místnosti.

Abychom dodrželi duch kolektivě stráveného víkendu - přivezte si s sebou jídlo na celý víkend, prosím. Chtěli bychom víkend strávit společně a průběžné odbíhání do hospod a restaurací by dost "trhalo partu". A stejně na to nebude čas :P

Ke srubu přináleží zahrada s ohništěm (!), takže jestli bude pěkně, můžem si udělat oheň. Hned za srubem je velký lesopark. Divoká příroda je vzdálena asi 15 minut chůze.


Program:

Program Sleziny bude takový, jaký si sami nachystáme. V celé této sekci se povaluje velká spousta organizačních témat, kde najdete podrobnosti. Hry jsou rozděleny do několika herních bloků. Je vhodné předem se nahlásit na hry, kterých se chcete účastnit, budete tak mít jistotu, že na vás zbude místo.

Pokud se nestihnete nebo nechcete přihlásit do her, nevadí, stejně přijeďte. Stejně zbude celkem dost volných míst a na místě se budou potulovat i další bezprizorní lidi. Nějakou zábavu si vždycky najdete.

Předběžně prosím všechny, kdo povedou nějakou hru, aby se za každou cenu vešli do vytyčených herních bloků. Chraň vás bůh, jestli budete přetahovat! :>;o)

Odkazy:
:arrow? Přihlášky
:arrow? Rozvržení herních bloků a odkazy na jednotlivé hry
:arrow? Domlouvání aut z Prahy
:arrow? Organizační záležitosti, dotazy, nejasnosti

Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 9731
Registrován: 18. 8. 2001, 23:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus » 22. 3. 2007, 16:06

Srub se otevírá v 17:00


Tedy... to je oficiální start. Já už tam budu (snad) od půl páté, ale to nemůžu zaručit. Prostě se snažte přijít v pět. Kdybyste do Brna dorazili dřív, tak se nějak zabavte (můžete si třeba nakoupit :wink: ). Jestli plánujete dorazit jóóóó dřív a nemáte do pěti co na práci, napište to prosím do organizačního tématu, ať o vás víme.

Jestli dorazíte ke srubu a nikdo od nás tam ještě nebude, nepanikařte a počkejte. Budou tam skauti, tak na ně buďte slušní. :wink:

Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 6839
Registrován: 23. 10. 2005, 00:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajo » 23. 3. 2007, 11:11

Qualdezar mobil:

Dám tu sem svoje číslo, pro případ, že by někdo potřeboval navigovat, nebo něco jiného: 602225438
Metagame - Blog o stolních RPG: historie, teorie, indies, oldies...
Oblíbené hry: Old DnD/retro clones, Over the Edge, VtM, Střepy snů, Polaris
Hraju: Advanced Dungeons and Dragons 1E, Dungeon Crawl Classics
Hraješ? Anotuj! $:)

Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 9731
Registrován: 18. 8. 2001, 23:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus » 23. 3. 2007, 12:16

Markus mobil


602 505 639

Zamčeno

Zpět na „Slezina - Jaro 2007“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host