Cesta z Prahy

Sekce věnovaná organizování hromadné sleziny tohoto fóra, která se konala v březnu 2007.
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Cesta z Prahy

Příspěvek od zrzavec »

Jedete na Slezinu někdo z Prahy vlakem?

Proč se ptám, my z Plzně pojedeme v minimálním počtu tří lidí, vyplatilo by se nám dojet do Prahy vlakem a spojit se s nějakou další skupinkou. Ušetříme na tom mi i skupinka, která se k nám připojí.

Toto téma by mělo sloužit k dohodnutí se na cestě z Prahy do Brna vlakem. ení to dlouhé, ve vlakuse dá dělat spousta zajímavých věcí, mimotot i pořádně pokecat. Proto, pokud někdo jedete z Prahy a nejedete fárem, rádi vás uvítáme vnaší skupince.
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
Goran
Don Quijote
Příspěvky: 3390
Registrován: 2. 5. 2006, 12:58
Bydliště: Litoměřice/Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goran »

Myslel jsem, že pojedeme přímákem přes Budějovice. I kdybychom jeli přes Prahu, otázkou je, zda by se to Plzeňákům vyplatilo.
Nejsem trouba, ale snažím se a s pomocí Boží se jím brzy stanu!

R.I.P.
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zrzavec »

Pokud by se k nám z Prahy někdo přidal, je to pro nás finančně výhodnější. Viking to již všechno propočítal :-)
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
Viking
Romikovec
Příspěvky: 465
Registrován: 17. 9. 2006, 11:24
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Viking »

Ano vše jsem zjistil. Když se pojede v 8:07 do Prahy jsme v 9:45 v Praze a v 9:54 nastupujeme do vlaku na Brno. Mám zkušenosti, že i při zpoždění na sebe vlaky čekají, takže žádný strach. Cesta je o hodinu rychlejší než do Brna přímým spojem přes Budějice. Příjezd 13:34. Tímto vyzývám pražáky, aby si řekli kdy chtějí ject. Vyject před desátou mi přijde luxusní. Čím víc nás bude tím lépe. Hodím sem pár čísel na závěr. Ale bude to chtít, aby jste skupinový lístek koupili vy a peníze vyinkasovali až následně. Tudíž to chce dobrou komunikaci. Navíc se musíme i najít ve vlaku.
Výsledná cena za jednoho
Zpáteční pro tři z Plzně do Prahy: 155
Zpáteční pro tři z Prahy do Brna: 326 celkem tedy max. 481
Zpáteční např. pro šest -"- -"- : 261
Zpáteční pro tři z Plzně do Brna: 470

Tedy i kdyby jsme jeli jen ve třech přes Prahu je to výhodné v tom, že nám stačí ject jen v pátek v osm místo v šest přímým. Rozdíl 11 korun už nic neřeší.

My pojedeme obyčejným jízdným zpáteční a skupina. Nikdo z nás tři nemá žádnou slevenku. To jen, aby pak nedošlo ke sporům
"Leda je vobklíčit" - John Rambo
Uživatelský avatar
Trevenorboven
Příspěvky: 728
Registrován: 11. 10. 2004, 17:03
Bydliště: Marzipan

Příspěvek od Trevenorboven »

Klidně Vás z Prahy odvezu, když budete chtít. Když budete tři, zvládnu to. Ale čtyři už bohužel ne. Kromě toho, Tebe vikingu, bohužel neznám, ale jestli ti druzí dva budou RomiK a Kin, tak bych Vás povozil i velmi rád.
Válka neni cukr.
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zrzavec »

Myslím, že plánujeme jet ve čtyřech. Goran má slevenku na vlak, že jezdí zadarmo. Ale zase bych nechtěl aby jel sám vlakem. Díky moc za nabídku, toho si vážím.

Myslím, že zkusíme udělat skupinku jedoucí vlakem:-) Třeba se z toho vykristalizuje nakonec nějaká parta jedoucí v autech, necháme se překvapit :-)
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8895
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

Hele, Praha-Brno je dost narvanej koridor. Doporučuji místenky...
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
Jacob
Příspěvky: 67
Registrován: 16. 6. 2004, 23:34
Bydliště: Praha - Žižkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jacob »

RomiK píše:Myslím, že plánujeme jet ve čtyřech. Goran má slevenku na vlak, že jezdí zadarmo. Ale zase bych nechtěl aby jel sám vlakem. Díky moc za nabídku, toho si vážím.

Myslím, že zkusíme udělat skupinku jedoucí vlakem:-) Třeba se z toho vykristalizuje nakonec nějaká parta jedoucí v autech, necháme se překvapit :-)

kdyz se nevejdete, tak mám z Prahy taky 2-3 volný místa...
Nikdy neříkej,že něco nejde,protože se najde blbec,který neví,že to nejde a UDĚLÁ TO !!!

Láska je silná čarodějka, ale chlast, to je sakra čaroděj!

Pravá magie vzniká, když zajdou na společnou sklenku.
Uživatelský avatar
Viking
Romikovec
Příspěvky: 465
Registrován: 17. 9. 2006, 11:24
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Viking »

Vyhledem k tomu, že je více volných míst, než je nás. Stálo by za to popřemýšlet o rozdělení do dvou dvoučlených skupin a ject autem. Jinak pánové, Jacob a Trevenorboven v kolik plánujete odjezd z Prahy. Pro nás by bylo nejlepší vyjet nejlépe ve stejnou dobu páč i do Prahy přijedeme ve stejnou dobu :-)

Pro Trevenorboven: Viking je velmi sympatický a civilizovaný člověk. Každé setkání s ním je bráno jako nejvyšší vyznamenání a obohacení. Proto se není třeba ničeho bát a klidně ho svést autem :-)
"Leda je vobklíčit" - John Rambo
Uživatelský avatar
Trevenorboven
Příspěvky: 728
Registrován: 11. 10. 2004, 17:03
Bydliště: Marzipan

Příspěvek od Trevenorboven »

Viking : nemám nejmenší pochybnosti.

Řekl bych, že vyjedeme tak, jak si sami naplánujeme v tomto threadu. Nejsem ničím omezen. Budu mít celý den volno. Nevím, jak na tom bude Jacob, tak vyčkejte na jeho pís (já ho k tomu proprudím po inst.msgeru) a pak sladíme termíny.

Nevýhoda je jasná - bohužel Goran by to asi úplně zdarma neměl, což je smutný fakt, zato však pohodlněji a rychleji. A plně chápu, když se přes to rozhodnete jet vlakem. Ta nabídka však trvá.
Válka neni cukr.
Uživatelský avatar
Jacob
Příspěvky: 67
Registrován: 16. 6. 2004, 23:34
Bydliště: Praha - Žižkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jacob »

No, já plánuji odjezd mezi 13.00 - 14.00 dří to nestihnu, a ani si nemyslím, že by to k něčemu bylo tam být před 14.00 ...
Nikdy neříkej,že něco nejde,protože se najde blbec,který neví,že to nejde a UDĚLÁ TO !!!

Láska je silná čarodějka, ale chlast, to je sakra čaroděj!

Pravá magie vzniká, když zajdou na společnou sklenku.
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zrzavec »

Ono, pokud je to takto a došlo by ke krásnému rozdělení rozdělení všech (tudíž všichni by měli pohodlnější cestu autem), jsem pro dohodnutí se a společné cestě do prahy a následně dál autem. I v autě se dá příjemně pokecat :-)

Uvidíme i jak se vyjádří Goran, ale pokud by se to takto naházelo do aut, je to pro mě trošku pohodlnější :-)
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
kin
Warden
Příspěvky: 913
Registrován: 31. 7. 2006, 23:00
Bydliště: Pilsen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kin »

No já bych byl pro a docela rád .) nejen že uštřim ale rovnou pokecam s lidma co jedou taky na slezinu, takova mala predehra .) ( a bude to pohodlnejsi ... )
Zalezi teda jak uz jen Goran ...

$D
OSR - Open-world Survival horroR
Survive, Save, Solve ...pick two
Uživatelský avatar
Jacob
Příspěvky: 67
Registrován: 16. 6. 2004, 23:34
Bydliště: Praha - Žižkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jacob »

Je tu ještě možnost vzít o něco větší auto...

Takže:
ad a) 1+4 = 5
ad b) 1+6 = 7

záleží na počtu uchazečů o společnou cestu...
Nikdy neříkej,že něco nejde,protože se najde blbec,který neví,že to nejde a UDĚLÁ TO !!!

Láska je silná čarodějka, ale chlast, to je sakra čaroděj!

Pravá magie vzniká, když zajdou na společnou sklenku.
Uživatelský avatar
Trevenorboven
Příspěvky: 728
Registrován: 11. 10. 2004, 17:03
Bydliště: Marzipan

Příspěvek od Trevenorboven »

Ale to máš taky věci pro 7 lidí. Raději to nechme takhle. Gorana teda svezu zadara, jestli je v nějaké nevýhodné situaci.

Předsudky ale nemám, takže platí slova francouzského mistra :

"Jsou zlé časy, Kamile... zaplať tlusťochu."
Válka neni cukr.
Zamčeno

Zpět na „Slezina - Jaro 2007“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti