Bifiho hry

Sekce věnovaná organizování hromadné sleziny tohoto fóra, která se konala v březnu 2007.
Uživatelský avatar
Fingalen
Příspěvky: 1198
Registrován: 25. 1. 2007, 13:39
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fingalen »

Markus píše:Fin, klidně můžeš MLwM hrát v sobotu...
Mohol, ale to by som sa musel vzdat MW v bloku #2.. a v sucasnom rozpolozeni citim vyraznejsiu chut na nu, ako na polaris. Resp. viem, ze Polaris mi v bratislave neujde. MW po doterajsich skusenostiach ano.. :wink:
Hrajeme si a víme, že si hrajeme, tedy jsme něčím víc než jen rozumnými bytostmi, neboť hra je nerozumná..

I've joined the resistance.
Uživatelský avatar
Trevenorboven
Příspěvky: 728
Registrován: 11. 10. 2004, 17:03
Bydliště: Marzipan

Příspěvek od Trevenorboven »

Moj zaujom o MW stale trvá.

Ale varujem a, hurhajko, keď neprijdeš, osobno Ti prijdem do Prešpurku natrhnuť ricku baseballovou paľkou !!!

PS pro nechápavcov : vraj je to len vcip.
Válka neni cukr.
Uživatelský avatar
Bifi
Motivátor; Moderátor
Příspěvky: 7470
Registrován: 3. 3. 2005, 12:24
Bydliště: hanzové mesto Brémy

Příspěvek od Bifi »

:D :D :D :D :D
Paráda! Hurhajko! Tentokrát by si zo slovenského pravopisu neprešiel, ale Tvoj zámer som pochopil. Už si na zozname.
Uživatelský avatar
Bifi
Motivátor; Moderátor
Příspěvky: 7470
Registrován: 3. 3. 2005, 12:24
Bydliště: hanzové mesto Brémy

Příspěvek od Bifi »

Odporúčam pred Slezinou záujemcom o hranie Mountain Witch:
Pozrite si aspoň jeden dobrý samurajský film, najlepšie Kurosawu, úplne najlepšie Sedem samurajov (mali to v Levných knihách na DVD za nejakú stovku).
Pomôže.

M
Uživatelský avatar
Trevenorboven
Příspěvky: 728
Registrován: 11. 10. 2004, 17:03
Bydliště: Marzipan

Příspěvek od Trevenorboven »

Nebo Samurai Champloo :D
Válka neni cukr.
Uživatelský avatar
kin
Warden
Příspěvky: 913
Registrován: 31. 7. 2006, 23:00
Bydliště: Pilsen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kin »

Pokud tam nekdo bere notebook tak klidne muzu nejaky Kurosawy prinest pokud by se na ne nekdo tam chtel kouknout a pokud bude cas ...
a klidne i toho Samuraie Champloo :)

$D
OSR - Open-world Survival horroR
Survive, Save, Solve ...pick two
Uživatelský avatar
Conlai
Správce rozbitých snů; Moderátor
Příspěvky: 2399
Registrován: 25. 11. 2003, 19:08
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Conlai »

Polaris... áno. $D
Uživatelský avatar
Bifi
Motivátor; Moderátor
Příspěvky: 7470
Registrován: 3. 3. 2005, 12:24
Bydliště: hanzové mesto Brémy

Příspěvek od Bifi »

Drahí, na Slezinu dorazím v piatok pozdě v noci. Ak by ma niekto chcel terorizovať ohľadne sobotného hrania Mountain Witch, tak audiencie udeľujem od 8:15 do 8:30 v sobotu ráno. Alebo môžete na mňa počkať a ja vám dám denníky a vysvetlím rýchlo čo a ako, ale v tom prípade v sobotu začíname neskôr. (Ak nechcete, aby ste mali nevyspatého gamemastera.)

A Polaris bude s najväčšou pravdepodobnosťou niekde poletovať v povetrí, uvidíme na mieste, že či, ako a kedy.
Uživatelský avatar
Igraine
Příspěvky: 456
Registrován: 24. 5. 2006, 15:52
Bydliště: České Budějovice, Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Igraine »

Jsem velice ráda, že jsem si mohla zahrát Mountain Witch, i když jsem to původně neměla v plánu. Tahle hra mi zůstala v paměti nejvíc ze všech, co jsem na Slezině hrála a já za to děkuji všem spoluhráčům a speciálně Bifimu za jeho ohleduplnost vůči mně. :)
Když někdo mluví o Sathel, jsem to taky já :-)
Proč ta změna vysvětluji v profilu.
Návod k použití v českém jazyce: Igraine se neskloňuje. Nijak :-)
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zrzavec »

Tak já také něco přihodím. Když nepočítám jednu hru, kteoru jsem vedl je tohle vlasstně jediné RPG co jsem na slezině hrál (ano, já toto považuji za rpg).

Byla to výbroná hra, pěkně vedená a občas dosti mrazivá. Je to velmi odlišné od toho co hraji obvykle, ale dost mi to vyhovovalo. Jsem rád, že jsem si mohl zahrát. Určitě to za to stálo :P
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
Bifi
Motivátor; Moderátor
Příspěvky: 7470
Registrován: 3. 3. 2005, 12:24
Bydliště: hanzové mesto Brémy

Příspěvek od Bifi »

Ïakujem za pozitívne reakcie. :D
Ja som bol veľmi príjemne prekvapený otvorenosťou vás, hráčov - a je to vaša zásluha, že sa hra vyviedla.
Uživatelský avatar
Trevenorboven
Příspěvky: 728
Registrován: 11. 10. 2004, 17:03
Bydliště: Marzipan

Příspěvek od Trevenorboven »

Postavy byly skvěle zahrané všechny. Sice jsem měl problém akceptovat ženu v roli samuraje (myslím postavu, probůh !) a ta interakce tímhle směrem se mi prostě nedařila vyvinout, ale můj dojem z téhle hry přetrvává ještě teď. Atmosféra byla vynikající. Děkujeme Jersonovi za požíčání deky.
Válka neni cukr.
Uživatelský avatar
Fritzs
Příspěvky: 6288
Registrován: 9. 5. 2005, 21:47
Bydliště: Brno

Příspěvek od Fritzs »

Trevenorboven: Myslím, že samurai, nebo nějaký jeho ekvivalent ženského poklaví existoval... asi se jednalo o něco poměrně neobvyklého, nicméně ne zcela nemožného...
-I don't suffer from insanity. I enjoy every minute of it.

-If violence isn't solving your problems then you aren't using it enough.

-Jestliže je hlad nejlepší kuchař, pak je smrt nejlepší lékař!
Uživatelský avatar
Peekay
Příspěvky: 5532
Registrován: 4. 2. 2007, 12:11
Bydliště: Foxdale Manor, Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Peekay »

Fritzs píše:Myslím, že samurai, nebo nějaký jeho ekvivalent ženského poklaví existoval...
Absolutne nie. Zeny v stredovekom Japonsku boli natolko podradenou socialnou vrstvou, ze take nieco by nikoho nenapadlo ani v pate. Este ani medzi banditmi (tym teraz nemyslim roninov, ale uplnych vyvrhelov) si nedokazem celkom predstavit, ze by sa nejaka zena presadila natolko, aby jej vobec niekto dal do ruky zbran a postavil ju do hustia (cim by jej uznal nejaku mieru rovnocennosti s muzmi).

Vacsina dnesnych ludi ma predstavy o feudalnom Japonsku skreslene mangou, kinematografiou a Rokuganom. Co je pochopitelne, pretoze realita bola taka, ze by feministkam vybuchla hlava :)

p.s.: Cim samozrejme nechcem Bifiho kritizovat - Mountain Witch je take to kinematograficke feudalne Japonsko, takze je to samozrejme v poriadku.

p.p.s.: Mam jednu znamu, ktora svojho casu nastojila na realistickom stredoveku pre svoju (zensku, samozrejme) postavu. GM jej vyhovel, a musim povedat, ze neviem ako pre nu, ale pre mna to bol velmi, velmi neprijemny zazitok. Poucenie, ktore z toho pre mna vyplynulo: nie vzdy je realizmus plusom :D
Naposledy upravil(a) Peekay dne 27. 3. 2007, 11:02, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Joe
Fórový šašek; Moderátor
Příspěvky: 4705
Registrován: 15. 3. 2004, 11:52
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Joe »

PK,

one word: NAGINATA
|-- RPGforum moderátor-editor
|-- Hrám: ... :roll:
|-- Mám rád: Amber Diceless, FATE, Primetime Adventures, Starport
|-- mail - joeyeti (at) gmail (dot) com
Zamčeno

Zpět na „Slezina - Jaro 2007“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti