RomiKova hra - DrD+

Sekce věnovaná organizování hromadné sleziny tohoto fóra, která se konala v březnu 2007.
Zamčeno
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

RomiKova hra - DrD+

Příspěvek od zrzavec »

Zdravím,

Sem tam se nějaký zájemce naskytne, sem tam ne. Na Slezině bych rád vedl jednu, dvě nebo tři hry. Dvě vidím jako ideální, abych zkusil jiné družiny.

Zajímal by mě váš zájem. Vím, že mnohé zaryté odpůrce by mohl vyděsit název systému, ale o ten nepůjde. Hru připravím tak, aby nebyla náročná na pravidla a dala se hrát. Viděl byh to maximálně na pět hráčů. Já si chci zkusit hrát s malou skupinou.

Hru bych připravil podle zájmu - již žádné vybírání dobrodružství na místě. Postavy přivezu předtvořené po komunikaci se zájemci. Pokud tedy nějaký zájem bude.

Jsem ochoten nabídnout detektivní, akční, hrdinskou, hororovou, psychologickou či jinou hru - na dobrodružství bych se rád dohodl vždy se skupinou zájemců. čili, nějaký prostor zde nechám na diskuzi o hře. Až se rozhodne, doladíme to a na slezině si zahrajeme.

Tohle vše platí, za předpokladu, že někdo bude mít chuť si nějakou z mých her zapařit:-) a že se anketa o termínu nějak výrazně nezmění...
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
Fritzs
Příspěvky: 6288
Registrován: 9. 5. 2005, 21:47
Bydliště: Brno

Příspěvek od Fritzs »

Docela rád bych si i zahrál... na minulé slezině sem hru DrD+ nestihl, tož bych to rád napravil...
-I don't suffer from insanity. I enjoy every minute of it.

-If violence isn't solving your problems then you aren't using it enough.

-Jestliže je hlad nejlepší kuchař, pak je smrt nejlepší lékař!
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zrzavec »

Myslím, že jsi na minulé Slezině o nic moc ani nepřišel.

Klidně mi napiš svůj návrh na atmosféru hry a nějak to uděláme. Případně se i můžeme domluvit na postavě. Nejprve bych se rád rozhodl o tom, jakého zabarvení bude hra - jak píši, mohu dát cokoliv od romanticky veselé až po temně syrovou hru. čili nechám zájemce ať nastaví atmosféru příběhu.

Fritzs: lidně mi i písni nebo to napiš sem, jak by sis představoval postavu - bojovější, poklidnou a tak podobně :wink:
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8895
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

Mám zamluvené místo $D . Jsem ochotný hrát cokoliv vážného...
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zrzavec »

Takže, první hra na Slezině bude vážná.

bude se jednat o situaci, kdy námořníci z Erinelského kontinentu přijíždějí na Poinar. Jejich úkolem bude zjistit, co se stalo s posádkou minulé lodi a jejím kapitánem. Vše bude v pořádku, než se objeví inkvizice.

Víc vám prozradit nemohu. Hra bude detektivní, akční a doufám, že i napínavá. Ke konci by mělo jít o holé přežití postav. šnce na smrt budou vysoké, ale o to sladčí bude pocit vítězství...

Jako další hru bych mohl dát Kinův nápad na hardcore DrD+ - snížíme hranici životů a rozjedeme krásný HaS nářez. Příběh to bude mít také, ale půjde o tvrdou akci pro největší tvrďáky.

Kdo má zájem?
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
Goran
Don Quijote
Příspěvky: 3390
Registrován: 2. 5. 2006, 12:58
Bydliště: Litoměřice/Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goran »

To s tou lodí zní velmi zajímavě, akorát bych tam nemohl dělat nic jiného než CP. Jestli mi zbyde čas, tak se podívám, a případně zahraju nějakou cizí postavu.
Nejsem trouba, ale snažím se a s pomocí Boží se jím brzy stanu!

R.I.P.
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zrzavec »

Mohl, i když budeš znát jisté souvislosti, Případně ti svěřím nějakou CP, už i vím jakou.
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zrzavec »

Konečně sedostávám k tomu abych napsal něco o své hře, vím, je to s velkým zpožděním, ale nemoc a následné dohánění všeho mi zlikvidovala časový rozvrh.

Hra: horrorová detektivka s zaměřením na boj o život.

Družina v počtu 4 (max 5) postav jsou námořníci. Kapitán lodi doufá a věří, že někde za obzorem senachází další kontinenty, tudíž jejich plavba se dá označit jako objevná. na novou zemi narazí, přistanou a začnou se objevovat první problémy.
Mohlo by to vypadat, že to bude podobné Goranovu střetu civilizací, ale to si nemyslím.

Dobrodružství nebude bojové, bude hodně vyjednávací, vžážné a na přemýšlení. Skrytá symbolika a náznaky vaše psotavy dovedou buď k záchraně života a nebo smrti na hranici. Ano, vaším protivníkem bude inkvizice, která opravdu nemá ráda cizince.

Všechny postavy budou připravené, s nějaký mbackgroundem a podobně (to se pokusím doplnit zítra). Ale není problém to dát i chvilku před hrou.

Doufám, že se alespoň nějaký záíjemce bude. Toto dobrodrusžtví bude narozdíl od dobrodružsví z minulého roku vážné a předem připravené, né žádná sekačka z oleje. Pokud se mi to povede, nechám vás prožít malinko středověku. Více než na pravidla budu dbát na příběh a vaše potěšení ze hry.
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
Jacob
Příspěvky: 67
Registrován: 16. 6. 2004, 23:34
Bydliště: Praha - Žižkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jacob »

jsem tu taky 8)
Nikdy neříkej,že něco nejde,protože se najde blbec,který neví,že to nejde a UDĚLÁ TO !!!

Láska je silná čarodějka, ale chlast, to je sakra čaroděj!

Pravá magie vzniká, když zajdou na společnou sklenku.
Zamčeno

Zpět na „Slezina - Jaro 2007“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů